Minimālisms un futūrisms un spilgtas krāsas akcenti – šādu šo pavasari redz modes dizaineri un stilisti. Dažādu formu rokassprādzes vai atšķirīgi auskari – katrs savā ausī. Milzīga izmēra gredzeni vai pat vairāki gredzeni, kam ir atšķirīgs dizains. Liela izmēra “dārgakmeņi” – viens no spilgtākajiem akcentiem šajā pavasarī.

1. Rokassprādzes

Viens no galvenajiem modes trendiem šosezon ir rokassprādzes. Izrotātas ar māsklīgajiem dārgakmeņiem vai pērlēm, vai kā ķēdītes – platākas un šaurākas, vai darinātas no ādas vai plastmasas – šādas rokassprādzes rotāja modeļu rokas Christian Dior, Dolce & Gabbana, Chanel, Elie Saab modes skatēs. Aktuāla detaļa – uz rokas tiek nēsātas vairākas rokassprādzes vienlaikus, tuklāt tām nav jābūt pat līdzīgām.

2. Auskari

Masīvi klipši, liela izmēra “riņķi” – tā vien šķiet, ka 90.to gadu sākums ir atgriezies. Tomēr modē joprojām arī minimāla izmēra auskari, tomēr tiem aktuālas ir asimetriskas un/ vai ģeometriskas formas- fantāzijai ļauj lidojumu!
Jaunākais 2018.gada pavasara modes dizaineru trends – dažādi auskari, katrs savā ausī. Turklāt miksēt atļauts ne tikai dažāda izmēra, bet pat dažāda stila aksesuārus. Piemēram, Saint Laurent un Rodarte skatē gandrīz visām modelēm ausīs bija “nepāra” auskari. Izteiksmīgākam efektam, var izvēlēties arī tikai vienu auskaru. Galvenais, lai tas būtu izmērā iespaidīgs un tam būtu interesants dizains. Īsāk sakot, izkrāmē mammas vai savu skolas laika rotaslietu kārbiņu, gan kaut ko atbilstošu un, kā izrādās, ļoti modernu šai sezonai, atradīsi!

Foto: EPA (LETA)
Foto: EPA (LETA)

3. Gredzeni

Dominē divas interesantas pozīcijas: pirmais – klasiska izskata gredzeni ar iespaidīga izmēra mākslīgajiem dārgakmeņiem, otrs – interesanta, oriģināla dizaina gredzeni no dažādiem materiāliem. Tādus gredzenus varēja manīt Dolce & Gabbana, Chloe un Alexander Wang modes skatēs. Otra tendence – tāpat kā rokassprādzes, var nēsāt uz viena pirksta pat vairākus gredzenus vienlaicīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem