Kokteilis
Dzīvo

2 visbīstamākās zodiaka zīmes, kādas sastopamas šajā pasaulē0

Foto: Unsplash

Katram cilvēkam ir savi trūkumi un labās rakstura īpašības. Zodiaka zīme, kurā cilvēks ir piedzimis, arī spēcīgi ietekmē viņa uzvedību un dzīves uztveri. Astrologi apgalvo, ka starp visām zodiaka zīmēm ir tikai divas, kas ir patiešām bīstamas. Tāpēc brīžos, kad šie cilvēki dusmojas, nevajadzētu uzturēties viņu tuvumā, kā arī nekādā gadījumā apzināti nevajag viņiem kaitēt vai viņus kaitināt.

Auns

Auna aizbildnis ir enerģiskais un impulsīvais Marss. Kad Auns ir labā noskaņojumā, viņš ir brīnišķīgs draugs un ģimenes loceklis. Viņš jūs atbalsta un vienmēr ir gatavs palīdzēt. Taču, ja jums ir “palaimējies” Aunu redzēt sliktā noskaņojumā, jūs zināt, ka ir jāgaida emociju izvirdums. Turklāt šis izvirdums patiešām līdzinās vulkāna izvirdumam, jo Auns ir uguns zīme.

Šie cilvēki ir ļoti impulsīvi un ietiepīgi. Ar viņiem dažkārt ir ļoti sarežģīti, it īpaši tajās reizēs, kad viņus jāmēģina pārliecināt par kaut ko, kam viņi nepiekrīt. Kad Auns ir kaut ko ieņēmis galvā vai saniknots, viņu pārliecināt nespēj nekas, pat loģiski argumenti. Nestājieties viņam ceļā šādās reizēs.

Skorpions

Parasti Skorpioni ir pacietīgi un mierīgi. Kāds pat viņus var uzskatīt par nedaudz naiviem. Taču tas nebūt nenozīmē, ka aiz šī miera laiku pa laikam nemostas tornado. Labā ziņa ir tā, ka šie cilvēki reti izrāda savas īstās jūtas, priekšroku dodot tās apslēpt dziļi sevī. Taču, ja Skorpiona pacietības mērs ir pilns, tad dusmas izlauzīsies un, ticiet, jūs to ātri nožēlosiet. Niknuma brīžos Skorpions ir patiešām ļauns un pat cietsirdīgs.

Tikai iztukšojot sevi no negatīvām emocijām, viņi atkal spēj uz lietām paraudzīties loģiski un mierīgi. Šis ceļš dažas reizes dzīvē ir jāiziet katram Skorpionam. Dažkārt viņi domā, ka dzīve ir īsts kaujas laiks, kurā ir uzvarētāji un zaudētāji.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 soļi, kā dušu pārvērst par relaksējošu SPA
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: bokseris Mairis Briedis, mūziķis Markus Riva un futbolists Māris Verpakovskis uzspēlē šahu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: grupa “The Citizens LV” izdod “karstu” singlu
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Sports
Žanis Peiners karjeru turpinās Belgradā
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē 1
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
9 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Lielbritānijas pirmais kaķis Dauningstrītā gatavojas uzņemt jauno saimnieku
3 stundas