Kokteilis
Apbrīno

18 satriecoši fakti par Keitas Midltones un prinča Viljama attiecībām0

Foto: RS/SCANPIX

1. Viņi satikās koledžā

Keita un Viljams tikās slepeni, kamēr mācījās Sentendrūsas Universitātē, Skotijā, līdz viņu attiecības tika publiskotas 2004. gada slēpošanas atvaļinājumā, kad abi kopā tika nofotografēti.

2. Sākotnēji viņi dzīvoja mājā, ko dalīja ar diviem draugiem

Foto: AP/SCANPIX

2002. gadā Britu žurnāls Hello! ziņoja, ka princis Viljams pārtraucis dzīvi kopmītnēs, lai pārvāktos uz greznu dzīvokli ar trim koledžas draugiem – viena no viņām bija 20 gadus jauna brunete. Brunete izrādījās bija Keita Midltone, un viņu draudzība pārauga karaliskā laulībā.

3. Viņiem nācās ieturēt lielu distanci pēc koledžas beigšanas

Uzreiz pēc universitātes beigšanas Keitai nācās atgriezties Londonā, lai atsāktu darboties viņas vecāku uzņēmumā. Savukārt, princim Viljamam bija jādodas īpašās militārās mācībās uz Dienvidrietumu Angliju.

4. 2007. gadā pāris izšķīrās

Foto: RAF/SCANPIX

Nezināmu iemeslu dēļ 2007. gadā Viljams un Keita savas attiecības pārtrauca uz periodu no marta līdz jūlijam. Abu saderināšanās intervijā Keita medijiem atzinusi, ka, lai arī neviens no viņiem šajā periodā nebija laimīgs, tas bija ļoti nozīmīgs periods. Šajā periodā abi esot kļuvuši par spēcīgākām personībām un sapratuši, ko patiesībā viens otram nozīmē.

5. Keita aizbēga uz Īriju, lai pārdzīvotu šķiršanās sekas

Kad 2007. gada martā pāris izšķīrās, Keita nolēma pamest Angliju un kopā ar draugiem doties atvaļinājumā uz Īriju, lai tiktu galā ar šķiršanās emocionālajām sekām.

6. Keita pārvācās uz Velsu, lai karaliskajās gaisa spēku mācībās būtu kopā ar Viljamu

Foto: RS/SCANPIX

2010. gadā, neilgi pirms abu saderināšanās un nedaudz vairāk nekā gadu pirms karaliskajām kāzām, princis Viljams tika nosūtīts uz Velsu, kur tika apmācīts kā britu karalisko gaisa spēku meklēšanas un glābšanas pilots. Keita, kas Viljamu vienmēr ir atbalstījusi, pārcēlās uz Velsu, lai apmācību periodā būtu viņam blakus.

7. Princis Viljams bildināja Keitu lielākajā savvaļas safari Kenijā

2010. gada oktobrī ceļojuma laikā Kenijā princis Harijs bildināja, Keitai pasniedzot viņa mātes Diānas 18 karātu safīra un dimanta gredzenu.

8. Keitas Midltones kāzu pušķis bija pagodinājums jaunajam vīram

Foto: RS/SCANPIX

Keitas kāzu ziedu pušķis bija darināts no lilijām, hiacintēm, mirtēm un Saldā Viljama… tici vai nē, bet tiešām ir ziedi, kas nosaukti viņa vārdā.

9. Princis Viljams savās kāzās valkāja speciālus sviedru spilventiņus

Prinča Viljama kāzu svinīgajā uniformā tika iestrādāti speciāli sviedru spilventiņi, lai uztraukuma rezultātā sviedri nebūtu redzami uz apģērba.

10. Keita pati uzklāja savu kāzu grimu

Foto: AP/SCANPIX

Medijiem ziņots, ka pirms kāzām Keita apmeklējusi grima nodarbības, lai pati lielajā dienā varētu parūpēties par savu izskatu.

11. Kāzu neoficiālajā daļā pāris dejoja Elijas Goldingas mūzikas pavadībā

Karaliskajās kāzās uzstājās Elija Goldinga, un Keita un Viljams dejojuši pie viņas izpildītās dziesmas “Starry-Eyed”.

12. Pārim ir suns vārdā Lupo

Neilgi pēc kāzām, 2011. gada aprīlī, Keita un Viljams iekārtojās pastāvīgā dzīvesvietā Velsā un adoptēja angļu kokerspaniela kucēnu, un deva tam vārdu Lupo.

13. Keita piedzīvoja smagus rīta nelabumus, kad bija gaidībās ar princi Džordžu

Foto: RS/SCANPIX

Gandrīz divus gadus pēc abu laulībām Keita un Viljams paziņoja, ka Keita ir gaidībās ar savu pirmdzimto. Neskatoties uz to, ka viņa bija vien pirmajā grūtniecības trimestrī, viņa atklāja,ka ir stāvoklī, jo tika pamanīta, izejot no slimnīcas. Ziņots, ka slimnīcā Keita tika nogādāta smago rīta nelabumu dēļ.

14. Prinča Džordža pirmais karaliskais ceļojums tāpat kā tēvam bija uz Austrāliju

Princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni un abu vecākajiem bērniem – princi Džordžu un princesi Šarloti.
Foto: Scanpix

Jaunās karaliskās ģimenes pirmais kopīgais ceļojums veda uz Austrāliju un Jaunzēlandi. Kad princis Viljams vēl bija bērns, arī viņa pirmais karaliskais ceļojums bija uz Austrāliju, kur viņš devās kopā ar māti princesi Diānu un tēvu princi Čārlzu.

15. Princis Viljams nevalkā laulību gredzenu

Papildus tam, ka Keita Midltone bildināšanā saņēma safīra gredzenu, pāris kāzu dienā mija 14 karātu zelta gredzenus. Taču princis Viljams šo gredzenu ne reizi nav valkājis, un tas ir saskaņā ar karaļnam tradīcijām, kas paredz, ka karaļi laulību gredzenus nevalkā.

16. Pārim neizdevās noslēpt arī otro grūtniecību

Foto: RS/SCANPIX

2014. gada rudenī tika apstiprināts, ka Keita ir stāvoklī ar otro bērnu, princesi Šarloti. Karaliskais pāris cerēja šīs ziņas noklusēt ilgāk, diemžēl arī šīs grūtniecības laikā Keita piedzīvoja spēcīgus rīta nelabumus, kā rezultātā viņa tika ievietota slimnīcā. Cenšoties nomierināt sabiedrību, pāris paziņoja, ka Keita ir stāvoklī ar otro bērniņu.

17. Karaliskajam pārim patīk slēpot

Foto: RS/SCANPIX

Keita un Viljams tika pasludināti par pāri, kad kāds bija nofotografējis abus slēpojot. Pēc tam, kad abi patiešām apstiprināja savas attiecības 2004. gadā, Keita pievienojās karaliskajai ģimenei un kopā ar Viljamu devās slēpot. 2016. gadā pāris devās ģimeniskā atvaļinājumā kopā ar abiem bērniem un devās slēpot uz Francijas Alpiem.

18. Visu trīs bērnu dzimums bijis pārsteigums

Savu bērnu dzimumus karaliskais pāris noskaidrojis tikai dzemdību laikā. Tā ir karaliska tradīcija, kas paredz, ka bērna dzimums ir pārsteigums pat vecākiem, tāpēc pāris tradīciju ievēroja visu trīs bērniņu gaidībās.

LA.lv