Paulu Koelju ir viens no lieliskākajiem un talantīgākajiem mūsdienu rakstniekiem, kura dzīves gudrība un vārdi spēj mainīt ikviena cilvēka dzīvi. Pēc šo citātu izlasīšanas tava pasaule noteikti mainīsies, un tu sapratīsi, ka vari būt laimīgs.

Foto AFP/ SCANPIX/ LETA

1. Vissvarīgākos vārdus savā dzīvē mēs pasakām klusējot.

2. Dažkārt var apceļoti visu pasauli, lai saprastu, ka dārgumu lāde ir aprakta pie mājas durvīm.

3. Ja tu esi spējīgs redzēt skaisto, tad tikai tāpēc, ka skaistums ir tevī pašā. Vai arī – apkārtējā pasaule patiesībā ir tavs spoguļattēls.

4. Ja tu kaut ko ļoti vēlēsies, tad Visums palīdzēs, lai tava vēlēšanās realizētos.

5. Ja es darīšu tieši to, ko no manis gaida citi cilvēki, es nokļūšu verdzībā kopā ar viņiem.

Foto: Pixabay

6. Apmaldīties – tas ir vislieliskākais veids atrast kaut ko interesantu.

7. Ja šis cilvēks ir tavs – viņš ir tavs, bet ja viņu “kaut kur” velk, tad nekas viņu nenoturēs, kā arī tas noteikti nav ne tavu nervu, ne uzmanības vērts notikums.

8. Aiz muguras runā to, ko grib, bet acīs – to, kas izdevīgi.

9. Mūsu eņģeļi vienmēr ir ar mums un bieži viņi izmanto kāda cita lūpas, lai mums kaut ko pateiktu.

10. Pastāvīgi justies nelaimīgam – tā ir nepieļaujama greznība.

Foto Fotolia

11. Nekad nedrīkst atteikties no saviem sapņiem! Sapņi baro mūsu dvēseli, tāpat kā ēdiens baro ķermeni. Un, lai arī cik reižu dzīvē mums nenāktos pārdzīvot neizdošanos un redzēt, kā tiek satriekti pīšļos mūsu sapņi, mums vienalga ir jāturpina sapņot.

12. Dažkārt tev ir jāskrien, lai redzētu, kurš skries tev pakaļ. Dažkārt tev ir jārunā maigāk, lai redzētu, kurš patiesībā tevī ieklausās. Dažkārt tev ir jāpakāpjas soli atpakaļ, lai redzētu, kurš vēl stāv tavā pusē. Dažkārt tev ir jākļūdās, lai redzētu, kurs ir ar tevi tad, kad viss apkārt sabrūk.

13. Tikko kā es atradu visas atbildes, izmainījās visi jautājumi.

14. Vienmēr saki to, ko jūti un dari to, ko domā. Klusēšana lauž likteņus…

15. Cilvēks visu dara aplami. Steidzās būt pieaudzis, bet pēc tam ilgojas pēc bērnības. Bojā savu veselību naudas dēļ un pēc tam tērē šo naudu, lai glābtu veselību. Domā par nākotni tik ļoti, ka aizmirst tagadni. Dzīvo tā, it kā nekad nenomirs, un nomirst tā, it kā nekad nebūtu dzīvojis.

Foto: Pexels

16. Viss vienmēr beidzas labi. Ja tomēr viss ir beidzies slikti, tas nozīmē, ka tās vēl nav beigas.

17. Neatkarīgi no tā, kas tu esi un ar ko nodarbojies, kad tu pa īstam kaut ko vēlies, tu to sasniegsi. Jo vēlmes dzimst Visumā. Tas arī ir tavs uzdevums uz šīs zemes.

18. Visi izjūt bailes tajā brīdī, kad var izmainīt savu likteni.