Vīriešiem ir viegli sagrozīt galvu, jo sievišķīgas sievietes ir viņu “vājā vieta” jau gēnu līmenī. Katrā sievietē mīt valdzinātāja, un eksistē dažādas sievišķīgas viltībiņas, kas spēj padarīt gluži vai traku jebkuru vīrieti.

1. Tu it kā nejauši spēlējies ar saviem matiem pirms tam, kad viņam nedaudz uzsmaidi. Patiesībā šajā trikā ir divas lietas, ko dievina vairums vīriešu – gari mati un patiess smaids.

2. Kad tu viņam sakārto šļipsi vai kaut ko piekārto apģērbā – tās ir rūpes. Turklāt tu viņam arī pieskaries.

3. Gandrīz visiem vīriešiem patīk sieviešu zīdainie, garie mati. Eksperti apgalvo, ka stiprajam dzimumam, tāpat kā tēviņiem dabā, ģenētiskā līmenī ir ieprogrammēta vēlme “notvert” mātīti, citiem vārdiem runājot, viņi izjūt nepārvaramu vēlmi pieskarties taviem garajām matu lokām.

4. Viņiem patīk, ka sieviete labi smaržo. Eksistē tādi aromāti, kas stimulē to smadzeņu daļu, kas ir atbildīga par seksualitāti. Par visefektīvākajiem aromātiem šajā jautājumā ir atzīts vaniļas un kanēļa aromāts. Tāpat vīriešus valdzina smaržas, kuru aromātos ir sajūtami citrusa augļu, lavandas un piparmētras smarža.

5. Tavām kustībām jābūt plastiskām un graciozām. Vienmēr iztaisno muguru! Skaista stāja pievērš vīriešu uzmanību un padara tevi slaidāku, kā arī mazliet garāku.

6. Tavas rokas ir viens no vistiešākajiem veidiem, kā savaldzināt vīrieti. Viņa uzmanība ir pievērsta tavām delnām, tavām locītavām un taviem pirkstiem. Kad tu viņam pieskaries, kaut neviļus, viņa augums burtiski notrīs – dari to maigi un neuzkrītoši.

7. Lai arī viņi bieži it kā par to sūdzās un ir neapmierināti, taču patiesībā vairumam vīriešu ļoti patīk, kad nākošajā rītā pēc romantiskas nakts tu uzvelc viņa kreklu. Viņš vēl ilgi tajā vēlēsies sajust tavu ķermeņa smaržu.

8. Vīriešiem tāpat patīk, kad tev ir slapji mati. Viņam patīk tādu redzēt tevi pludmalē un pēc dušas. Kāpēc? Jo tu esi dabiska un jūties kopā ar viņu komfortabli!

9. Tieši tāpat viņam patīk redzēt tevi bez kosmētikas!

10. Koptas rokas – tiem nav obligāti jābūt lakotiem nagiem, taču sievišķīgas, koptas, maigas rokas ir viņu “jājamzirdziņš”. It īpaši, kad viņš paņem tevi pie rokas, kad jūs ejat blakus viens otram un sajūt tavu maigo ādu.

11. Vīriešiem patīk, kad sieviete nedaudz sāniski pieliec galvu. Tas izskatās valdzinoši un atklāj kakla līnijas.

12. Viņi “mīl ar ausīm” – neaizmirsti paslavēt viņu un izteikt kādu komplimentu.

13. Vīriešiem patīk sievietes ar labu humora izjūtu un it īpaši, ja tu smejies par viņa jokiem!

14. Tev nevajadzētu būt pārlieku neatkarīgai un patstāvīgai, esi sieviete – atļauj viņam būt vīrietim.

15. Kad viņš tevi mīļi apķer, necenties pēc divām sekundēm jau izrauties no viņa apskāvieniem, ļauj, lai viņš tevi tur, cik ilgi viņam tas nepieciešams.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem