Ja jūs esat no tiem cilvēkiem, kas ieklausās astrologu ieteikumos, šis raksts ir domāts jums. Vienmēr interesanti ir uzzināt saderību ar savu partneri pēc zodiaka zīmes. Daži cilvēki lieliski sader, bet citi – nebūt nav labs pāris. Esat gatavi to uzzināt?

1. Zivis un Skorpions

Šie partneri lieliski jūt viens otru dvēseliski. Viņi var pat nesarunāties, lai saprastu, ka otram vajadzīga palīdzība un atbalsts, bet kad – humors un jautrība. Šis pāris zina visu viens par otru, pat visnetīrākos noslēpumus. Tas liecina par ļoti augstu uzticības līmeni.

2. Ūdensvīrs un Dvīņi

Šie cilvēki ir patiešām ideāls pāris. Viņiem nekad nav garlaicīgi vienam ar otru, tāpēc viņi vienmēr zina, ko darīt kopā. Vēl vairāk, viņiem ir ciešs kontakts arī psiholoģisi, tāpēc nereti viņi pat burtiski lasa viens otra domas. Pārsteidzoši ir tas, ka pēc būtības abas zīmes ir individuālas, tomēr tas nekaitē viņu attiecībām. Viņi ciena otra brīvību.

3. Mežāzis un Vērsis

Šie divi burtiski dievina viens otru. Viņi iedvesmojas viens no otra. Viņiem ir dvēseliska saikne, kas katru dienu viņus noved pie jaunām jūtām.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

4. Strēlnieks un Auns

Uguns kaislība ir karsta. Šiem diviem ir lieliskas intīmās attiecības. Taču, par laimi, viņi labi sader ne tikai seksuālajā sfērā. Viņi papildina viens otru un labprāt kopā izklaidējas.

5. Skorpions un Vēzis

Šie partneri dzīvo viens otra emocijās, taču tas viņiem nāk tikai par labu. Neviens strīds, kas viņu starpā notiek ne reizi vien, nespēj sabojāt viņu harmoniskās attiecības. Šis pāris ir skaļš – kā meksikāņu seriālos, tomēr viņi patiesi mīl viens otru.

6. Svari un Dvīņi

Šim pārim atslēgvārds ir intelektuālā savienība. Partneriem nekad nav garlaicīgi kopā, jo viņiem vienmēr ir tēmas sarunām un viņi vienmēr zina, kā iepriecināt otru.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

7. Jaunava un Vērsis

Šo partneru starpā valda harmonija, tāpēc viņi visvairāk par visu novērtē spēju justies brīvi. Par cik viņi sevi izjūt kā vienu veselu, viņiem pat prātā nenāk tas, ka kāds no viņiem varētu, piemēram, piekrāpt otru.

8. Lauva un Strēlnieks

Šiem partneriem ir spēcīga intelektuālā un dvēseliskā saikne. Viņi paspēj ne tikai rūpēties par savām attiecībām, bet arī palīdzēt draugiem, kas lūdz pēc attiecību padoma. Īstens ģimenes psihoterapeitu pārītis!

9. Vēzis un Zivis

Šis pāris lepojas ar faktu vien, ka abi ir iepazinušies. Apkārtējie ir sajūsmā par viņu prasmi veidot attiecības. Un vēl jo vairāk, viņu savienība ir mērāma gluži vai kosmiskā līmenī!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

10. Vērsis un Vēzis

Cieša fiziskā un emocionālā saikne palīdz viņiem būvēt ilgstošas un uzticamas attiecības, kur vienmēr valda atbalsts un izpratne. Jo ilgāk viņi ir kopā, jo spēcīgāka ir viņu savienība.

11. Auns un Ūdensvīrs

Lūk, viņus varētu nosaukt par avantūrisku pāri. Viņiem nekad nav garlaicīgi, jo viņi ir gatavi kopā riskēt un meklēt dažādus piedzīvojumus. Un tas nebūt nav slikti!

12. Zivis un Vērsis

Sapņotājas Zivis lieliski der nopietnajam Vērsim kā atbalsts, jo kopā viņi var radīt spēcīgu savienību. Astrologi uzskta, ka šīs zīmes ir dvēseliski radniecīgas.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

13. Lauva un Auns

Šīs divas zīmes rada ļoti radošu savienību. Viņos abos ir daudz stresa un enerģijas, tāpēc tas nekļūs par traucēkli viņu attiecībās, jo viņi lieliski viens otru saprot.

14. Jaunava un Mežāzis

Abas zīmes pieder zemes stihijai. Jaunavas mērķtiecība un Mežāža ieteipība viņu savienībai nodrošinās finansiālu veiksmi, kā arī abpusēju cieņu.

15. Strēlnieks un Ūdensvīrs

Šo zīmju pārstāvji viena vērtības un ideālus. Viņiem patīk fantazēt, viņi daudz domā un runā par to, ko viņi darīs, ar ko nodarbosies, cik bērnu viņiem būs… Galu galā, tas viss noved pie rezultāta, kas ir stipra ģimene.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem