Kokteilis
Dzīvo

15 iemesli, kāpēc Vēzis ir visbrīnišķīgākā zodiaka zīme0

Foto – Fotolia

Laikā no 21.jūnija līdz 20.jūlijam astroloģijā valda Vēža zvaigznājs. Šajā zodiaka zīmē dzimušie cilvēki ir ļoti neparasti un daudzpusīgi. No vienas puses, viņi ir lieli sapņotāji un viņiem piemīt ļoti krāšņas emocijas, no otras puses – viņi ir praktiski un ārkārtīgi mērķtiecīgi. Bet vēl viņiem piemīt izcila intuīcija un empātijas spējas, kas ļauj viņiem “sajust” nākotni pirms tā ir notikusi, kā arī cilvēkus lasīt kā atvērtas grāmatas. Ja gribi izlikties par citādu, nekā esi patiesībā, nekad nedari to Vēža klātbūtnē! Šiem cilvēkiem piemīt vesela buķete neparastu un neaizstājamu īpašību, kas, galu galā, padara viņus par lieliskiem cilvēkiem.

Lūk, 15 iemesli, kāpēc Vēži ir tik lieliski:

1. Vēzim ir stingra pārliecība par lietām, kas viņam daudz nozīmē

Viņi nekad nemainīs savu viedokli tikai tāpēc, ka tā ir “pieņemts” vai tā vēlas kāds cits. Ja viņi ir izlēmuši, tad ir, nav jēgas viņus “pierunāt”.

2. Vēzis dzīvo tieši tā, kā viņi to vēlas

Vēžiem ļoti svarīgas ir sajūtas, tāpēc viņi nekad nedzīvos ne vidē, kas viņiem nepatīk, ne satiksies ar tiem cilvēkiem, kas viņiem nesimpatizē.

3. Vēzis ir ļoti godīgs un necieš netaisnību

Nekad un nekādos apstākļos. Pie tam viņiem ir ļoti grūti klusēt “mīļā miera labad”, ja viņi jūt un redz kādu netaisnību.

4. Vēzis var būt ļoti sarkastisks, tajā pat laikā viņam ir izcila humora izjūta

Nu, ko gan te vēl piebilst?

5. Vēzis rūpējas par savu ģimeni un draugiem

Ja tu esi izpelnījies būt to cilvēku sarakstā, ko Vēzis uzskata par savu draugu (ne paziņu, bet draugu!), viņš nekad tevi nepametīs nelaimē un tu vienmēr vari rēķināties ar viņa atbalstu. Ģimene Vēžiem ir svēta lieta, par to nav pat jādiskutē.

6. Vēzis ir ļoti emocionāls, taču viņam nepatīk to izrādīt

Jā, it īpaši publiskās vietās un redzot citiem. Vēžiem nepatīk “dāļāties” ar savām emocijām, kaut viņiem to nepavisam netrūkst.

7. Dažreiz Vēzis ir ļoti spontāns

Tas tāpēc, ka viņi necieš rutīnu. Tāpēc dažkārt viņi rīkojas patiešām traki – var sarīkot neaizmirstamu ballīti saviem draugiem vai sakravāt koferi un doties viens pats braucienā uz pasaules otru malu.

8. Vēzis ir ļoti ziņkārīgs

Turklāt tā nav parasta ziņkārība – viņus interesē viss jaunais, ko viņi varētu vēl iemācīties un apgūt.

9. Vēzis dažreiz rīkojas citiem nesaprotami

Tas tāpēc, ka vissvarīgākais viņiem ir dzīvot saskaņā pašiem ar sevi un viņi bieži vien izdara lēmumus, balstoties uz savu intuīciju un savām iekšējām sajūtām.

10. Vēzis ir ļoti mērķtiecīgs

Viņus neapstādinās neveiksme vai citu brīdinājumi – ja viņi ko vēlas, viņi daudz nefilozofē -lēni, bet stabili viņi virzās uz savu mērķi.

11. Vēzis patiesībā vēlas, lai visi justos labi

Jā, viņi neprot slēpt savu nepatiku pret cilvēkiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ to no viņiem ir izpelnījušies, taču dziļi sirdī viņi pat šiem cilvēkiem ļaunu nevēl.

12. Vēzis prot novērtēt to, kas viņam ir dots

Vienalga, vai runa ir par materiālām vai garīgām vērtībām – Vēzis prot pateikt paldies par to, kas viņam ir.

13. Vēzis ir piesardzīgs

Šī rakstura īpašība, savukārt, ļauj viņam biežāk par citiem sasniegt savus mērķus, jo ugunī viņš neskrien un izvēlas apkārtceļus, ja tas ir nepieciešams.

14. Vēzis ir aizrautīgs

Vienalga, ar ko aizraujas šis cilvēks – ar pārgājieniem dabā, ar sportu vai gleznošanu – ja viņu tas aizrauj, viņš to darīs “uz pilnu banku” un no visas sirds.

15. Vēzim piemīt lieliska intuīcija

Tas tāpēc, ka Vēža aizbildnis ir Mēness – nekad un neko nevar noslēpt no Vēža, jo viņš “jūt” citā līmenī. Smalki attīstītā intuīcija šiem cilvēkiem palīdz visdažādākajās dzīves situācijās.

LA.lv