Kokteilis
Mīli

14 pazīmes, ka tu domā ar sirdi, nevis ar galvu. Un vīriešiem tas patīk!0

Foto: Unsplash

Ja tev kādreiz teikuši, ka tu domā ar sirdi, nevis ar galvu, tas nozīmē to, ka tu pieņem lēmumus un uzvedies, balstoties uz sajūtām, nevis racionāliem apsvērumiem. Vēl tas nozīmē, ka pārsvarā tavā dzīvē sirds ir noteicošais faktors. Te būs vēl 14 pazīmes, kas liecina par to, ka tu domā ar sirdi, nevis ar galvu.

1. Tu neslēp emocijas, bet, ja arī mēģini paslēpt to, ko patiešām jūti, tavas īstas sajūtas var redzēt acīs.

2. Tu bieži izkrati sirdi sarunās ar citiem cilvēkiem — tieši tādā veidā tu veido ar tiem attiecības. Tev patīk dziļas, godīgas un apdomātas sarunas, pat ja tas nozīmē izstāstīt vairāk, nekā tev prasa.

3. Tev vajag daudz laika, lai pieņemtu lēmumu, jo lēmumu ir viegli pieņemt, balstoties uz loģiku, bet, ņemtot par pamatu īslaicīgas emocijas un sajūtas, lēmumus var ātri mainīt. Tev vajag laiku, lai saprastu, ko tu jūti attiecībā uz konkrētu jautājumu. Bet, tiklīdz tu to sapratīsi, tu sirdī zināsi, ka tas ir pareizais lēmums – vismaz tev.

4. Tu dusmojies, kad saskaries ar negodīgumu un netaisnīgumu. Tu vienmēr centies padarīt pasauli labāku, un tevi ļoti sarūgtina gadījumi, kad tu redzi citu cilvēku ciešanas kāda cita rīcības dēļ.

Foto: Unsplash

5. Tu viegli uzsūc apkārtējo cilvēku enerģiju. Tu nezini, kā sevi no tās izolēt. Tu paņem no apkārtējiem visu — vairāk, nekā vajag, tāpēc, ka tu esi ņoskaņota uz enerģijas un jūtu vilni.

6. Tev ir nopietni mērķi. Kad tu domā ar sirdi, tas nozīmē, ka tu esi aizautīga un līdzjūtoša, tu sapņo par kaut ko globālu, kas ietekmēs daudzu cilvēku dzīves un palīdzēs mainīt pasauli. Tu zini, ka tava sirds tev rādīs ceļu līdz lieliem notikumiem visas pasaules labā.

7. “Es jūtu …” — ir tavs iecienītākais teikums. Tu nesaki “Es domāju …”. Tas tāpēc, ka tu patiešām jūti. Pat ja tu risināsi matemātisku vienādojumu, tu balstīsies uz tā, kādu atbildi tu uzskati par pareizu.

8. Tu esi labs draugs. Tas tāpēc, ka tu esi ļoti jūtīga, tu rūpējies par draugiem, tu esi pirmā, pie kura viņi nāks, kad tiem būs vajadzīgs atbalsts. Viņi zina, ka tu vienmēr atradīsi viņiem laiku un uzklausīsi tos ar visu savu sirdi.

Foto: Unsplash

9. Tu esi garīgs cilvēks. Tev patīk daba, tu pēti pasaules skaistumu. Tu pievērs uzmanību dabas skaņām, tev patīk vienkārši sapņot un atrasties vienatnē.

10. Tu esi ļoti radoša. Tev piemīt māksliniecisks talants. Tu izjūti kaisli attiecībā uz kādu īpašu māksliniecisku nodarbi.

11. Tu esi dinamiska. Tu spēj izjust daudzas visdažādākas emocijas dienas laikā, tāpēc vari nodarboties ar dažādiem projektiem, darīšanām, pavadīt laiku kopā ar atšķirīgiem cilvēkiem. Tieši tas arī padara tevi par interesantu personu, tu esi neparedzama pat sev pašai.

12. Tu jūti sevi tā, it kā tava dvēsele būtu veca. Dažreiz tev šķiet, ka tu esi dzimusi nepareizā laikā. Tev gribas dzīvot tajā laikā, kad viss bija vienkārši, kad cilvēki bija godīgāki, vai arī tev gribas atgriezties bērnībā, kad tu vienmēr domāji ar sirdi.

Foto: Unsplash

13. Tu visu laiku strīdies ar savu galvu. Tu mīli savu prātu, tāpēc ka tas tev dod saprātīgu vērtējumu, un ienīsti to, tāpēc ka tas attur tevi no sevis pašas. Tu vēl joprojām nesaproti, kā var sadzīvot kopā tava sirds un prāts. Bet pagaidām virsroka joprojām ir sirdij.

14. Tu nekad nepadodies mīlestībā. Lai arī cik reizes tava sirds tikusi salauzta, lai arī cik reizes cilvēki tevi pievīluši, lai arī cik reizes tev teikuši, ka jādomā ar galvu, tu vienmēr mīlēsi ar visu sirdi un domāsi tikai ar sirdi, pat ja tas nozīmē, ka būs jāizjūt sāpes, bet tu zini, ka tava sirds ir tavs spēks, kas virza tevi uz priekšu, un tu nepieļausi, lai būtu citādāk.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv