Prinča Harija un Meganas Mārklas romantika attīstījās ļoti strauji turklāt ļoti pieklājīgi un ārpus sabiedrības redzes loka. Salīdzinājumā ar Keitas Midltones un prinča Viljama septiņu gadu ilgo randiņu periodu, Megana un Harijs apprecējās jau pēc nepilnu divu gadu ilgušām attiecībām. Neskatoties uz Meganas aktrises karjeru un prinča publisko dzīvi, viņi vēl joprojām ir spējīgi saglabāt privātas attiecības un publiski parādīties tikai oficiālos karaļnama pasākumos.

Lūk, 14 lietas, ko noteikti nezināji par jauno karaļnama pāri:

1. Viņi satikās aklajā randiņā

Foto: PC/SCANPIX

Megana un princis Harijs abu saderināšanās video atklāja, ka satikušies aklajā randiņā, ko organizējuši viņu kopīgie draugi Londonas Soho namā. Harija bērnības draudzene Violeta von Vestenholza atzinusies, ka ir Ralfa Lorēna preses pārstāve, turklāt tieši modes pasaulē iepazinusies ar Meganu.

2. Pirms pirmās tikšanās viņi viens par otru neko nezināja

Foto: AFP (LETA)

Saderināšanās intervijas laikā Harijs un Megana atzina, ka pirms viņu tikšanās viņi viens par otru neko nezināja, turklāt princis Harijs par Meganu pat nebija dzirdējis un nezināja par viņas lomu seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.

3. Megana piekrita randiņam ar princi Hariju tikai tāpēc, ka viņš bija jauks

Kā ziņoja savedēja Violeta, vienīgais, ko Megana vēlējās zināt par karaļnama pārstāvi pirms pirmā randiņa bija, vai viņš ir jauks!

4. Harijs zināja, ka Megana ir īstā jau pēc pirmā randiņa

Princis Harijs un Megana Mārkla. Publicitātes foto

Pāra saderināšanās foto sesijā, Harijs fotogrāfam atzinās, ka jau pēc pirmā randiņa Harijs bijis pārliecināts, ka Megana ir viņa īstā un ideālā sieviete.

5. Viņi viens otru iemīlēja trešajā randiņā, kad kopā devās uz Āfriku

Princis Harijs saprata, ka iepazīt Meganu zem preses pārstāvju spiediena nebūs iespējams, tāpēc viņš noorganizēja ceļojumu uz Āfriku, kur kempingā zem zvaigžņotas debess viņi viens otru iemīlēja.

6. Megana un Harijs slepus tikās pusgadu

Foto - Reuters/LETA

Pirms viņu saderināšanās, Megana medijiem atklāja, ka viņai nācies saskarties ar bailēm no iedomības: “Es varu atklāt, ka katras dienas beigās domāju, ka tiešām esam vienkārši cilvēki. Mēs esam divi vienkārši laimīgi un iemīlējušies cilvēki. Mēs slepus tikāmies sešus mēnešus, taču joprojām esmu tā pati Megana, kas biju pirms tam, lai gan draugiem šķitis, ka es šajās attiecībās kļūšu iedomīga.”

7. Princis Harijs ļoti rūpējās par Meganas drošību

Princis Harijs par Meganas drošību sāka uztraukties vien pāris mēnešus pēc abu attiecību sākuma, kad fotogrāfi bija ielenkuši Mārklas mammas māju. Pēc šī atgadījuma viņš Kensingtonas pilī noorganizēja preses konferenci, kurā nav piekritis mediju izteikumiem, ka “šī ir spēles sastāvdaļa” un ka tā ir cena, kas Meganai esot jāmaksā, ienākot karaliskajā ģimenē.

8. Karaliene Elizabete iemīlēja Meganu jau kopš paša sākuma

Foto: PC/SCANPIX

2016. gadā pēc tam, kad pāris bija ticies jau trīs mēnešus, Harijs iepazīstināja Meganu ar karalieni Elizabeti. Saskaņā ar medija “Us Weekly” sniegto informāciju, karaliene Elizabete II iemīlējusi Meganu jau kopš pirmās dienas un atbalstījusi abu attiecības.

9. Meganas pirkstā bija gredzens jau pirms oficiālās saderināšanās

Pirms pāra oficiālās saderināšanās 2017. gada novembrī, Meganas Mārklas pirkstā jau bija minimālistisks zelta gredzens ar “H” burtu. Tas tika pamanīts pēc viņas jogas nodarbības apmeklējuma Toronto.

10. Megana bija Harija partnere Pipas Midltones kāzās

Foto: AFP (LETA)

Sešus mēnešus pirms saderināšanās ar princi Hariju, Megana bija Harija pavadone Viljama sievas māsas Pipas Midltones kāzās. Megana netika fotografēta kāzu ceremonijā un, ievērojot karaliskos likumus, viņiem nācās kāzās būt šķirtiem, jo likums paredz, ka pirms saderināšanās, Meganai jāsēž 12 solu attālumā no Harija.

11. Harijs bildināja Meganu vakariņu laikā, cepot cāli

Paziņojot par saderināšanos, princis Harijs atzinis bildinājuma nianses. Harijs to noauca par mājīgu vakaru viņu vasaras mājā, kad abi izbaudījuši viens otra kompāniju gatavojot vakariņās ceptu cāli, līdz Harijs jau atradies uz ceļa un izteicis bildinājumu.

12. Harijs Meganu bildināja ar princeses Diānas privātās kolekcijas gredzenu

Princis Harijs bildināja Meganu 2017. gada novembrī ar gredzenu, kuru rotāja 3 dimanti. Tā dizainu veidojis pats Harijs sadarbojoties ar kompāniju Cleave and Company. Centrālais dimants vests no Botsvānas, taču sānu dimanti ir no princeses Diānas personīgās kolekcijas.

13. Meganai Mārklai pirmajā randiņā mugurā bija zila kleita

Princis Harijs sagaida pie altāra līgavu. Foto: AP (leta)

Kļūstot par daļu no karaliskās ģimenes, Megana atklāja, ka viņas kāzu plīvurā tika iestrādāta kāda zila auduma strēmelīte. Šī strēmelīte bija neliela daļa no viņas zilās kleitas, kas viņai bija mugurā pirmajā randiņā ar Hariju.

14. Viņi netika salaulāti tajā pašā baznīcā, kurā Keita un Viljams

Lai arī prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu bildes šķita ļoti līdzīgas, jāatzīst, ka viņu kāzas nenotika vienā baznīcā. Megana un Harijs tika salaulāti Svētā Džordža kapelā, savukārt Keita un Viljams – Vestminsteras Abatijā.