Vīrietis ir atzinies tev mīlestībā, bet tu nezini, kā uz to pareizi reaģēt? Mēs zinām pavisam noteikti, kā nevajadzētu to darīt!

1. “Paldies”

Ļoti neveikla atbilde, kas būtu piemērota daudzās citās situācijās, tikai ne šoreiz. Pateikties par mīlestību, it īpaši uzreiz pēc viņa atzīšanās, cilvēkam, kas tev atklājis savu dvēseli – nozīmē ierindot notikušo vienā līmenī ar citām ikdienišķām lietām, par kurām tu vari pateikt paldies.

2. “Es esmu šokā”

Šāda atbilde, iespējams, vīrietim liks krist panikā. Un nav nekāds brīnums, jo cilvēks, kurš ir satraucies, viegli var dabūt stresu un paniku.

3.”Nu un?”

Ļoti nepatīkama un strupa atbilde, kas ne tikai ievainos vīrieša sirdi, bet arī pierādīs viņam, ka tev, lielos vilcienos, par to, kas attiecas uz viņu, ir vienalga.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

4. “Vēl ir agri par to runāt”

Ja vīrietis ir saņēmis drosmi atklāt savas jūtas tieši tagad, nav vērts viņam atgādināt, ka, tavuprāt, ir par agru. Viņš, acīmredzot, uzskata, ka laiks ir piemērots, nevajadzētu izrādīt savas šaubas.

5. “Tikai ne to!”

Pavisam noteikti šādu atbildi negrib izdzirdēt neviens, kas tikko ir atzinies savās jūtās. Ja tu nevēlējies dzirdēt šādu atzīšanos – godīgi, bet delikāti viņam par to pasaki, bet neliec cilvēkam justies kā grīdas lupatai.

6. “Tu joko?”

Diez vai cilvēks, kas atzinies tev jūtās, ir nolēmis to izdarīt jautrības pēc. Nevajadzētu reaģēt uz to tamlīdzīgi, jo tas var viņu nopietni “ievainot”.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

7. “Mhm”

Pēc tādas “atbildes” viņš diez vai vispār vēlēsies ar tevi turpināt sarunu: visdrīzāk viņš centīsies ātrāk novērsties no šīs tēmas, paralēli tam – jūtoties ārkārtīgi samulsis, ka tu uz trim vārdiem, kas viņam prasīja tik daudz drosmes, reaģēji šādi.

8. “Tu esi pārliecināts?”

Tev būtu jāzina, ka mīlestība nerodas “pārdomāti”, tā nāk no sirds, tāpēc nevajadzētu apšaubīt to, ko viņš tev ir apgalvojis.

9. “Es zinu”

Atklājot tev savu dvēseli, viņš noteikti vēlētos pretī sagaidīt kaut ko līdzīgu. Bet ja tu patiešām esi zinājusi par viņa jūtām – nevajadzētu viņam to teikt tieši šajā brīdī.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

10. “Interesanti…”

Izrādīt interesi par dažādām lietām un jautājumiem ir brīnišķīgi, tomēr ne visās situācijās piemēroti. Piemēram, šādā situācijā. Necenties “noskaidrot”, kāpēc tā noticis, vienkārši pieņem viņa emocijas kā faktu.

11. “Cik lgi es to gaidīju!”

Tad kāpēc nepateici pirmā? Ja patiešām baidījies būt pirmā un atzīties mīlestībā, ko tagad ir izdarījis viņš, nedrīkst uz atzīšanos jūtās reaģēt šādi, it kā viņam tas būtu bijis jāizdara jau sen.

12. “Par ko?”

Kādu nemīl “par ko”, tā vienkārši ir. Pieņem to ar pateicību.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

13. “…..”

Nu un šī, visdrīzāk, ir nepatīkamākā reakcija uz atzīšanos mīlestībā – klusēšana. Visbiežāk tā rodas, kad tu esi nepārliecināta, taču partneris to var traktēt neskaitāmos citos veidos. Vienkārši pasaki viņam, kā tu patiesībā jūties. Un neliec viņam to minēt.