Dažkārt bērniņš uz savu ģimeni nesteidzas un nepiesakās ilgu laiku, par spīti tam, ka medicīniski gan vīrietim, gan sievietei problēmas nav konstatētas. Šādos gadījumos palīdzēt var senatnīgi un spēcīgi tautu ticējumi, kas palīdz ātrāk tikt pie mazulīša.

1. Kāds ļoti mīļš ticējums vēstī, ka sievietei drīzumā iestāsies grūtniecība, ja viņa apciemos kaķēnus un kucēnus. Vai arī dos mājas kādam mājdzīvniekam. Mūsu senči šo sakritību bija novērojuši jau ļoti sen.

2.  Cits ticējums skaidro, ka sievietei, kas sapņo drīzumā kļūt par māmiņu, esot jāiegādājas akvārijs ar daudzām mazām zivtiņām. Ūdens un zivtiņu enerģētika palīdzēs ātrāk palikt stāvoklī.

3. Starp citu, sapņi, kuros sieviete redz zivis, nozīmē to, ka pavisam drīz viņa kļūs par māmiņu.

4. Tāpat sensens ticējums vēstī, ka sievietei, kas ir ieraudzījusi virs mājas lidojam stārķi, arī ir jāgatavojas drīzumā kļūt par māmiņu. Tāpat visai droša pazīme, ka bērniņš ieradīsies ģimenē ir tad, ja stārķis netālu no ģimenes mājas būvē ligzdu.

5. Saskaņā ar kādu citu ticējumu – grūtniecība iestāsies ātrāk, ja mājās vienmēr būs svaigi griezti ziedi.

6. Tāpat ticēja, ka sieviete paliks stāvoklī, ja nēsās rotaslietas ar ahātu vai kādu citu mīlestības akmeni.

Foto - Shutterstock

7. Cits ticējums vēstī, ka pērles ir mīlestības simbols, un sieviete, kas no mīļotā vīrieša dāvanā saņem rotaslietu ar pērlēm, pavisam drīz kļūs par māmiņu.

8. Grūtniecība arī iestāšoties, ja sieviete ēdīs vai dzers no traukiem, no kuriem ir ēdusi un dzērusi grūtniece.

9. Tiek uzskatīts, ka grūtniecība iestāsies, ja mazi bērni sievietei novēlēs mazuli. Tāpat novērots, ka bieži vien ģimenēs tieši vecākie bērni ir bijuši grūtniecības “iniciatori”, kas vēlējušies brālīti vai māsiņu, un jau pēc kāda laika grūtniecība tiešām iestājusies.

Foto: Pexels

10. Bērniņu sagaidīt palīdzēs arī sarkans vilnas diegs, kas apsiets ap delnas locītavu. Apsienot to, sievietei ir jādomā par bērniņu, kas jau drīzumā būs kopā ar viņu.

11. Tic, ka grūtniecība iestājas tad, kad sieviete sāk iegādāties un glabāt mājās dažādas zīdaiņu lietiņas: drēbītes, cepurītes, rotaļlietas, knupīšus.

12. Daudzu tautu ticējumos teikts, ka pārim ir jādodas uz tādām mīlestības svētvietām, un tur esot, jālūdz par ģimenes pieaugumu.

13. Kāds sens ticējums vēstī, ka grūtniecība iestājas tām sievietēm, kas uzturā lieto produktus, no kuriem rodas dzīvība: ikrus un olas.

Foto: Unsplash