Kokteilis
Dzīvo

13 pazīmes, ka tu patiesībā esi ragana3

Foto: 123RF

Agrāk raganas noteica pēc diezgan muļķīgām pazīmēm. Pēc bārdām un dzimumzīmēm, pēc tā, ko saka skauģi kaimiņi, pēc tā, vai tās slīkst vai neslīkst, sasietas un iemestas ūdenī. Par laimi, ne visas noslīka un mēs pastāstīsim, kā noteikt, vai tev ir raganas talants.

1. Tev atliek tikai iedomāties par kādu cilvēku, kā viņš tev zvana vai atraksta. Bet, ja kaut kur ej, tu it kā pilnīgi nejauši satiec šo cilvēku pa ceļam.

2. Ja tu aizdomājusies skaties gājējam mugurā, viņš var pēkšņi nokrist uz līdzenas vietas.

3. Tu bieži vien nolaid acis, jo vari likt cilvēkam mulst un atkāpties no saviem uzskatiem. Paziņas saka – tavs skatiens nogalina.

4. Tavas vēlmes un reizēm pat joki piepildās. Līdz pat tam, ka atliek tev vēlēties saldējumu, kā tu uz ielas atrodi eiro. Sagribējās puķes? Tev tās uzdāvina nejaušs garāmgājējs. Bet, ja tu ievēlēsies kaut ko sliktu? Tad labāk nodzēs gaismu.

5. Kad tev ir slikts noskaņojums, tavā tuvumā izdeg lampiņas, reizēm pat vairākas reizes pēc kārtas. Bet pie datora vai citas tehnikas tev labāk vispār neiet klāt.

6. Tevi dievina kaķi un mazi bērni, pat tad, kad tev nemaz negribas ar viņiem ņemties. Vēl tu atrodi “kopēju valodu” ar dažādām radībām kā zirnekļi, čūskas un vardes.

7. Tev ir “zaļais pirksts”. Pat ja tu speciāli neko nestādi, tavā apkārtnē rozes ir vienos ziedos un egles ir kuplas (par kartupeļiem vispār nerunāsim).

8. Tu sajūti pilnmēness tuvumu. Tas tevi uzmundrina un iedvesmo. Tu drīzāk esi pūce, nevis cīrulis.

9. Cilvēki tev blakus vēlas būt atklāti, pat ja tu demonstratīvi nevēlies uzturēt dialogu. Tāpēc tu glabā daudz noslēpumu, kompromatu un baumu. Kaut kad tu uzrakstīsi tādus memuārus, ka nevienam neliksies par maz!

10. Tu jūti citu sāpes, gan dvēseles, gan fiziskās, un proti ar tām strādāt. Iespējams, tu esi iemācījusies noņemt zobu vai galvas sāpes, vai visi draugi lūdz tev veikt viņiem masāžu. Tiesa, pēc tam tu esi kā izspiests citrons.

Saistītie raksti

11. Tu patiešām zini, kas biji iepriekšējā dzīvē. Un pazīsi savus bijušos draugus un draudzenes no tās. Reizēm tu nonāc jaunā vietā, bet saproti, ka zini ieejas un izejas, jo esi tur bijusi jau kaut kad iepriekš.

12.  Tev ir savi ticējumi, pašas sapņu un horoskopu skaidrojums. Daudz precīzāki kā vispārzināmie. Un tavi paredzējumi piepildās tik precīzi, ka kļūst baisi.

13. Tu zini, ka spējas nes sevī atbildību un jebkurai varai ir sava cena.

Bet par slotu un kaķi mēs nolēmām nestāstīt. Vispār – ja to nav, tad var iegādāties.

LA.lv