Kokteilis
Dzīvo

12 zodiaka zīmju vīrišķības noslēpumi: kas viņus padara pievilcīgus sieviešu acīs0

Foto: Pexels

Un tā, 12 zodiaka zīmju vīrišķības noslēpumi: kas tavā vīrietī ir tas, kas savaldzina tevi un šķiet pievilcīgs arī citām sievietēm!

Auns

Ja jūs domājat, ka Auni ir par sevi ir ļoti pārliecināti un ka viņus nekas nespēj aizvainot, jūs kļūdāties. Patiesībā katrs vārds vai kritika viņu virzienā viņus aizvaino, taču Auni reti atļaujas demonstrēt savas jūtas. Viņiem šķiet, ka tā ir vājuma pazīme.

Vērsis

Šie vīrieši katru dienu pierāda pasaulei savu patstāvību un veiksmi, kas ir ar viņiem. Lai justos par sevi pārliecināti un izceltos uz citu fona, viņiem patīk gudri runāt un radīt iespaidu, ka viņi zina visu par visu.

Dvīņi

Dvīņu vīriešiem īsti netīk būt uzmanības centrā, tajā pat laikā viņi salīdzinoši labi jūtas lielās kompānijās. Nereti Dvīņi cenšas izdabāt kādam. Viena no visnepārliecinātākajām zīmēm no visām – viņiem ir bail parādīt savu īsto es un riskēt.

Foto: Pexels

Vēzis

Ļoti ievainojami un jūtīgi vīrieši, tāpēc viņu pašvērtējums ir ļoti atkarīgs no viņu emocionālās pašsajūtas. Kā likums, šīs zīmes vīrieši emocionāli reaģē arī uz attiecību jautājumiem un bieži sāpīgi pārdzīvo strīdus. Viņiem vairāk jāstrādā pašiem ar sevi.

Lauva

Viņi ir ne tikai zvēru karaļi, bet arī vispārliecinātākie vīrieši. Lauvas dažkārt ir pat pārāk pašpārliecināti, jo viņi domā, ka nekad nekļūdās. Bieži tas viņus pieviļ. Taču šīs zīmes priekšrocība ir tā, ka viņi vienmēr zina, ko vēlas un reti piekāpjas savos uzskatos.

Jaunava

Arī Jaunavas, tāpat kā Vēži, ir ievainojami vīrieši. Jaunavas bieži uztraucas par to, lai no malas neizskatītos muļķīgi, tāpēc viņus biedē publiskas uzstāšanās un nepatīk kompānijas, kurās ir daudz svešu cilvēku, kas reizēm sagādā problēmas iepazīties ar sievietēm.

Foto: Pexels

Svari

Viņiem ir nepieciešams just labvēlību no apkārtējiem. Viņi burtiski gaida komplimentus un uzslavas. Viņu pašvērtējums no tā pieaug. Jo vairāk draugu viņiem ir un jo aktīvāka ir viņu sociālā dzīve, jo pārliecinātāki viņi ir par sevi.

Skorpions

Skorpioni salīdzinoši adekvāti spēj sevi novērtēt. Viņi ir droši par to, ko var un pārliecināti par to, ko var sasniegt. Viņu ietiepība, tiesa, bieži neļauj tikt viņiem vaļā no dažādiem ne pārāk labiem ieradumiem, bet kopumā viņu īpašības dzīvē viņiem palīdz.

Strēlnieks

Viņi pret kritiku izturas adekvāti. Noderīgus padomus Strēlnieki labprāt uzklausa, bet kritiku bez iemesla vispār neņem vērā. Tāpēc šīs zīmes vīriešus pavisam noteikti var nosaukt par tādiem, kas spēj sevi novērtēt un zina savas spējas.

Foto: Pexels

Mežāzis

Viņi ir ļoti pašpārliecināti. Viņi labi zina savu vērtību un ja kāds ar to nav mierā, tās ir viņa problēmas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem ar pašpārliecinātību nav problēmu, taču viņi daudz tērē savus spēkus tam, lai pārējie viņa dzīvi gribētu redzēt tādu, kādu to redz viņi paši. Un sievietēm tas bieži vien nav pa prātam.

Zivis

Viņi ir labestīgi. Salīdzinoši droši par savām spējām, lai bez problēmām varētu iepazīties ar pretējo dzimumu. Tikpat komfortabli viņi jūtas arī lielās kompānijās.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas