Kādi jūsu sliktie ieradumi patiesībā bojā jums pašiem dzīvi saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi, noskaidrojuši astrologi.

Auns – “viņi iet pāri līķiem”

Auni ir ļoti mērķtiecīgi un uzskata, ka savu panākumu dēļ dažkārt var pārkāpt pāri arī dažādiem morāles principiem, kas bieži vien slikti ietekmē attiecības ar citiem cilvēkiem. Tieši par Auniem ir teiciens – “viņi iet pāri līķiem”.

Vērsis – naudas kāre un skopums

Vērsis mīl dzīvot grezni, bet tajā pat laikā – ļoti taupa naudu. Nereti viņš ir visa materiālā “upuris”, jo viņa domāšana bieži varētu būt raksturojama ciparos. Ja kāds Vērsim kaut ko cenšas atņemt, viņš kļūst par īstu monstru.

Dvīņi – melošana un bezatbildība

Meli un nodevība. Dvīņi ir tendēti dot daudz solījumu, pat īsti nedomājot par to, vai viņi spēs tos turēt. Bet kad pienāk laiks rīkoties, tad viņi iecienītākā taktika ir melot un visiem pierādīt, ka viņi nekad neko tādu nav teikusi un visi pie tā paši ir vainīgi, ka nepareizi ir sapratuši.

Foto: Unsplash

Vēzis – greizsirdība

Greizsirdība un muļķīga rīcība, kas bieži vien ietekmē attiecības ar tuviem cilvēkiem. Vēzis var būt tik uzmācīgs, ka no viņa var nogurt. Citkārt Vēzis rīkojas emociju iespaidā, kas ļoti ietekmē viņa attiecības ar mīļotajiem cilvēkiem.

Lauva – slavas kāre

Vēlēšanās vienmēr būt uzmanības centrā šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir galvenais virzītājspēks viņu dzīvē, taču tas noved pie tā, ka viņi no tā kļūst “atkarīgi”. Un bieži vien situācijās, kurā neatrodas “uzmanības centrā” jūtās nelāgi un vairs neprot baudīt dzīvi.

Jaunavas – perfekcionisms

Vēlme visu sistematizēt un kontrolēt pati par sevi nav slikta, bet gadījumos, kad tas kļūst teju vai par apsēstību, tas sāk traucēt apkārtējiem un arī pašam sev. Dažkārt Jaunavas kļūst teju neizturamas saviem draugiem un ģimenes locekļiem, jo visam jābūt iekārtotam, saplānotam un sakārtotam tieši tā, kā to par vajadzīgu uzskata Jaunavas.

Foto: Unsplash

Svari – meli

Svari, par spīti savam veselajam saprātam, ir spējīgi melot kaut vai par sīkumiem visu savu dzīvi. Viņi var mainīt savu viedokli ļoti strauji, bet lai sevi attaisnotu, viņi noteikti kaut ko samelos par to, kāpēc tā ir noticis. Un tas notiek ikdienā.

Skorpions – atkarība no alkohola

Alkohols spēcīgi ietekmē šo zodiaka zīmi, tāpēc viņiem biežāk sastopama nosliece uz alkoholismu kā citiem. Iedzerot, viņi sāk justies ļoti vareni, un tas, kā reiz ir tas, pēc kā viņi kāro.

Strēlnieks – spontanitāte

Šie cilvēki vienmēr ir bijuši neparedzami. Šodien viņi ir labākie draugi, bet rīt jūs viņiem jau esat apnikuši. Tieši tas pats attiecas arī uz profesionālo un privātās dzīves sfēru.

Foto: Unsplash

Mežāzis – tirānija

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir tendēti uz tirāniju: ģimenē, draudzībā, kolektīvā – itin visu viņi grib būt noteicēji un “galvenie”. Neprot pieņemt citu argumentus un dzird tikai sevi.

Ūdensvīrs – atkarības

Reālajā pasaulē Ūdensvīriem bieži šķiet pārlieku “pelēka”. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji mīl visu neparasta, ieskaitot apziņas stāvokļa maiņas, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem no dažādām apreibinošajām vielām.

Zivis – apvainošanās

Zivis spēj apvainoties teju par visu un uz visiem. Turklāt viņi netaisīs skandālus, bet vienkārši “klusi” apvainosies. Lēnām, bet pamatīgi tas saindē ģimenes dzīvi, romantiskās un draudzīgās attiecības.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem