Kokteilis
Dzīvo

12 slepenās zodiaka zīmju vājības: viņi tās ļoti rūpīgi slēpj no citiem0

Foto: pixabay

Vājības, turklāt slēptākās – tas neliecina ne par ko labu, vai ne? Taču ne vienmēr tā ir, gluži vienkārši kāds neprot runāt par savām jūtām, bet kāds cits kautrējas par ko citu.

Kādas ir zodiaka zīmju visslēptākās vājības, noskaidrosim šajā rakstā:

Auns

Lai cik stipri un neatkarīgi arī nebūtu Auni, dziļi dvēselē viņi sapņo par draugu un mīļotā cilvēka atbalstu. Vīriešiem to atzīt ir ļoti grūti.

Vērsis

Viņi tikai pirmajā acu uzmetienā šķiet ļoti pašpārliecināti, patiesībā viņi ir kā lieli bērni. Un dziļi sirdī viņi ārkārtīgi gaida komplimentus. Pasaki tikai Vērsim kaut ko labu un viņi uzreiz kļūs labestīgāki!

Dvīņi

Slēpto vājību Dvīņiem nav – viņi ir atklāti. Tāpat viņiem ir grūti aizvērt muti. Pēc stundas, ko tu būsi pavadījis kopā ar Dvīni, tu zināsi visu par viņu, viņa vecākiem, draugiem, kaimiņiem un citiem. Dvīnis pats, starp citu, labi apzinās, ka viņa lielākais trūkums ir vēlme paklačoties.

Vēzis

Vēzim riebjas nekārtība un netīrība. Pamēģini ienākt Vēža mājās ar netīriem apaviem – viņš ar tevi vairs nesarunāsies un izliksies, ka tevi nepazīst. Iespējams, ārā viņš tevi neizdzīs, bet vairs nekad ciemos neaicinās.

Lauva

Lai gan Lauvas savā būtībā ir patmīlīgi egoisti, viņiem ir arī kāda cita īpašība – patiesībā viņiem ir daudz kompleksu. Deguns mazliet par lielu, gurni – par platu, acis varēja būt izteiksmīgākas…

Jaunava

Jaunavām nepatīk runāt par sevi, it īpaši jau publikas priekšā. Jā, un arī vienatnē, ja godīgi. Taču tas nenozīmē, ka Jaunava nevienu nemīl. Mīl, tikai to negrib teikt.

Svari

Visam ir jānotiek tā kā ieplānots un pēc instrukcijas: ne pa labi, ne pa kreisi! Un tā visur: darbā, draudzībā, mīlestībā. Ļoti kategoriski cilvēki.

Skorpions

Intrigu meistari. Kaut ko pateici Skorpionam “pa kluso”? Tad zini, ka to zina jau pilnīgi visi, plus vēl stāsts, visdrīzāk, nesakrīt ar to, kādu izstāstīji tu.

Strēlnieks

Ja Strēlniekam pasaka, ka viņš ir otrajā vietā nevis pirmajā – viss, tās ir beigas… Viņiem vienmēr un visur ir jābūt pirmajiem. Teiciens, ka galvenais ir piedalīties, ne uzvarēt, pavisam noteikti nav par viņiem.

Mežāzis

“Vajadzētu sagrābt pasauli!” – bieža doma jebkura Mežāža galvā. Ideja par neierobežotu varu viņus brīžiem pakļauj pašus. Viņiem ir ļoti svarīgi, lai viņus cienītu un pamanītu, tā dēļ viņi ir gatavi arī iet pāri “līķiem”.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ļoti pārdzīvo, ja viņiem kāds nodara pāri – arī tad, ja nejauši. Trīs simtus reižu atvainosieties viņiem un viņi tikai noteiks: “Viss ir labi.” Bet patiesībā nebūs labi. Un, jā, viņiem pašiem tas sevī riebjas.

Zivis

Viss, kas Zivīm nokļūst rokās, tur paliek: nauda, lietas, cilvēki. Zivis ir kā “vācēji”. Un vēl viņi dēļ parāda ir gatavi arī kādu nogalināt, tāpēc labāk nekad neaizņemties naudu no Zivīm – visdrīzāk, viņi to nemaz nedos, bet, ja iedos… tā būs elle zemes virsū.

LA.lv