Kokteilis
Dzīvo

12 slavenās gaišreģes Vangas ieteikumi: laimei un labklājībai0

Foto: Pixabay

Iegūt laimi var katrs, tikai jāievēro vienkārši noteikumi un jāatbrīvojas no negatīvas attieksmes. Izmantojiet šos slavenās gaišreģes padomus, lai katra jūsu diena būtu veiksmes un prieka piepildīta.

1. Neizmantojiet ieplaisājušus traukus

Labklājība no jums novērsīsies, ja sadzīvē izmantosiet ieplaisājušus vai sasistus traukus. Katru dienu ēdiet un dzeriet no skaistām krūzītēm un šķīvīšiem, lai jūsu mājā vienmēr mājotu laimes enerģija.

2. Noglabājiet sudraba monētas

Lai jūsu labklājība neizzustu, kādā sev zināmā vietā noglabājiet vairākas citu valstu sudraba monētas. Tās vairos jūsu labklājību.

Foto: Pixabay

3. Pārbīdiet mēbeles

Lai laime un veiksme būtu pastāvīgas viešņas jūsu namā, Jauna Mēness laikā pārbīdiet mēbeles. Nakts spīdekļa enerģija palīdzēs jums saglabāt omulību un harmoniju.

4. Izmantjiet plūškoka zarus

Virs ieejas durvīm pakariet plūškoka zarus, kas pasargās jūsu māju no ļaunuma. Sakrustojiet tos, lai laime vienmēr būtu jūsu namā, bet ļaunums paliktu ārpusē.

5. Izmantojiet trikus ar ūdeni

Katru rītu jūs varat veikt šādu rituālu, kas palīdzēs jums mājās saglabāt laimi. Ielejiet caurspīdīgā traukā ūdeni un sakiet: „Lai ļaunums paliek pie sliekšņa, bet labais lai nāk iekšā. Katrs viesis manā mājā man prieku atnesīs”. Izlejiet ūdeni pār slieksni.

Foto: Unsplash

6. Rītus sāciet ar labo kāju

Katru rītu pamostoties, sāciet ģērbšanos ar labo kāju. Tā jūs saglabāsiet laimi savā miteklī. Čībiņas atstājiet pie gultas, lai tās nebūtu jāmeklē.

7. Neatstājiet maizi uz galda

Katru dienu sekojiet līdzi, lai uz galda nepaliktu maize. Mazas maizes drupačiņas piesaista nabadzību un nelaimes. Atdodiet tas dzīvniekiem vai izbarojiet putniem, lai jūsu dzīvē vienmēr pieteiktu vieta laimei.

8. Nelielieties ar laimi

Lai par jūsu pieradumu kļūst nelielīšanās ar savu laimi, vēl jo vairāk nepazīstamiem cilvēkiem. Viņu skaudība var negatīvi ietekmēt jūsu dzīvi.

9. Veiksme un neveiksme – ja sapinās kājas

Ja aizķeraties ar labo kāju, tad noteikti, liekot to pie zemes, sakiet: „Nelaime, ej prom no manis!”. Savukārt, ja paklupsiet ar kreiso kāju – gaidiet veiksmi.

10. Izmetiet sabojātus spoguļus!

Neglabājiet savās mājās sasistus vai saplaisājušus spoguļus. Tie katru dienu jums atņem laimi. Tādiem priekšmetiem nav vieta jūsu mājā, tādēļ vienmēr izmetiet to lauskas biezā, necaurspīdīgā maisiņā vai kastītē.

Foto: Unsplash

11. Rūpējieties par spoguļiem

Rūpējieties par spoguļiem savās mājās. Notīriet tos ar svēto ūdeni, lai mājās nebūtu vieta strīdiem un slimībām.

12. Naudu nēsājiet tikai makā

Naudu vienmēr nēsājiet tikai naudas makā. Nekad neatstājiet banknotes salocītas un saburzītas un neglabājiet tās kopā ar monētām. Tā jūs katru dienu dzīvē piesaistīsiet finansiālo labklājību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv