Runā, ka par cilvēkiem var spriest pēc tā, kādi ir viņu sapņi. Jo tieši vēlēšanās un mērķi visvairāk atklāj katra būtību.

Noskaidrosim, par ko jūs sapņojat saskaņā ar savu zodiaka zīmi!

Auns: iekarot Everestu

Katra Auna dzīves diena ir īsts izaicinājums. Viņi ir bezbailīgi, izlēmīgi un dievina bīstamas situācijas. Pat vēl vairāk – viņi katru dienu tīko pēc tā, lai nodemonstrētu apkārtējiem, ka viņi var to, ko nevar citi. Piemēram, uzkāpt Everestā!

Vērsis: kļūt par miljonāru

Praktiskie Vērši sapņo par bagātību. Viņi ir praktiski, gudri un arī strādīgi. Starp citu, viņiem patiešām piemīt talants pelnīt naudu, tāpēc šis sapnis bieži nepaliek tikai sapnis, bet apzinīgs mērķis, kura sasniegšana ir tikai laika jautājums.

Dvīņi: būt par noteicēju

Harizmātiskie Dvīņi patiesībā lieliski pieprot pārliecināt un savaldzināt citus cilvēkus. Un tas viņiem sagādā milzīgu gandarījumu! Dvīņi sapņo vadīt cilvēkus, un bieži ieņem arī vadošus amatus.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Vēzis: par laimīgu ģimeni

Enerģiskos sapņotājus Vēžus laimīgus dara mājīga un skaista dzīvesvieta un tuvie cilvēki blakus. Ja Vēzim nav ne viena, ne otra, viņš ir bezgala nelaimīgs.

Lauva: kļūt slavenam

Popularitāte ir Lauvas sapnis. Viņi ir gatavi uz visu, lai nokļūtu apkārtējo uzmanības centrā. Viņu ambīcijas nekad nav pieticīgas.

Jaunava: vadīt impēriju

Talantīgi, ārkārtīgi gudri un mērķtiecīgi – tādi cilvēki ir Jaunavas. Viņi ir arī strādīgi un viņu mērķis ir radīt savu impēriju, kuras darbība būs noderīga arī apkārtējiem.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Svari: par māju jūras krastā

Svari mīl dzīvot skaisti un nemitīgi par to sapņo. Bet kas var būt skaistāks par omulīgu māju jūras krastā? “Sliktākajā” gadījumā viņi ir gatavi samierināties ar kādu piecistabu dzīvokli prestižā rajonā.

Skorpions: iekarot pasauli

Dzimuši līderi, talantīgi manipulatori, Skorpioniem ceļā nestāv neviens un nekas. Nospraužot savu mērķi, viņi uz to dodas burtiski bez apstājas un vairumā gadījumu sasniedz visu, ko kāro.

Strēlnieks: apceļot pasauli

Strēlnieki sapņo ceļot. Ja vien viņiem būtu šāda iespēja, viņi vispār neatgrieztos mājās un dzīvotu nemitīgā ceļā – no vienas pasaules vietas uz citu.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mežāzis: izveidot savu uzņēmumu

Mežāzis nespēj dzīvot bez darba. Viņš tiecas pēc maksimālas patstāvības, un sapņo būt sava uzņēmuma īpašnieks. Viņi ir ļoti strādīgi, tāpēc šo sapni, ļoti iespējams, viņiem izdodas arī realizēt.

Ūdensvīrs: radīt skaistas lietas

Ūdensvīri nedodas pa “iemītām” taciņām, viņi rada tās paši. Bezgalīgi radošas personības, kuru mērķis ir radīt kaut ko savu, skaistu, oriģinālu. Tā, lai arī apkārtējiem prieks!

Zivis: uzrakstīt grāmatu

Vislielākie sapņotāji no visām zodiaka zīmēm un viņi ļoti vēlas, lai viņu fantāzijas kļūtu “taustāmas”. Sarakstīt grāmatu – tas ir brīnišķīgs veids, kā šo sapni piepildīt.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem