Kokteilis
Dzīvo

12 monstri, ko slēpj sevī katrs no mums: vistumšākā puse saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pixabay

Lūk, kādus monstrus sevī slēpj katra zodiaka zīme vai citiem vārdiem runājot – kādas ir katras zodiaka zīmes tumšās puses, kas bieži ir ļoti dziļi noslēptas no apkārtējo acīm.

Auns

Patīkams saskarsmē, taču lūdzies, lai tu nekad neiepazītu šo zīmi dusmu un naida pārņemtu. Turklāt sadusmoties viņš var uz “līdzenas vietas” un naida jauda ir neaprakstāma.

Vērsis

Atšķiras ar ietiepību un nespēju pieņemt kompromisus. Ja reiz viņš ir pateicis savu viedokli, tad nekas to nespēj mainīt. Vērsi neapturēs nekas – ne draudi, ne lūgšanās, ne šantāža.

Dvīņi

Divas sejas: ārēji viņi var būt draudzīgi un patīkami, bet iekšēji manipulatori. Dvīņi patiesībā kaifo, kad manipulē ar citiem cilvēkiem, turklāt bieži to darīt nemaz nav iemesla, bet viņiem patīk to darīt tāpat. Aiz ziņkāres.

Vēzis

Ārēji pieticīga un nekaitīga zodiaka zīme, taču, ja ir noticis tā, ka Vēzis ir kļuvis par tavu ienaidnieku, nepagriez viņam muguru. Pret tevi tiks vērsta visa iespējamā negatīvā enerģija, kādu tu vien spēj iedomāties. Un, jā, tas patiešām bojās tavu dzīvi.

Lauva

Dāsna un draudzīga zodiaka zīme līdz brīdim, kamēr neuzskatīs, ka kāds tam ir nodarījis pāri vai vēl ļaunāk – nodevis. Tad Lauva atriebsies cietsirdīgi un sāpīgi.

Jaunava

Uzskata sevi par ideālāko cilvēku pasaulē, kam nepiemīt nekādi trūkumi, taču, trūkumi ir un tā ir skaudība. Tieši tā spēj pamudināt Jaunavu uz nepatīkamām darbībām, kuras, atklāti sakot, pati Jaunava neapzinās. Un tas nozīmē, ka tas ir pat vēl bīstamāk…

Svari

Tāpat kā Dvīņiem – arī Svariem piemīt divas sejas. Svari vienmēr zina, kā iegūt no apkārtējiem to, ko viņi kāro. Viņu tumšā puse ir viņu nepastāvība: viņu draudzība un viedoklis ir tikai parasta ziņkāre.

Skorpions

Ļoti noslēgts un ir sarežģīti iedomāties, kas viņam ir prātā patiesībā. Iekšēji šī zodiaka zīme ir ļaunatminīga, tāpēc nevajag ar viņu konfliktēt – viņš neapstāsies tik ilgi, kamēr neiznīcinās savu pretinieku.

Strēlnieks

Uzskata sevi par paraugu citiem un gluži vai pasaules centru, tāpēc nekad neatzīs to, ka tā nav.

Mežāzis

Vienmēr slēpj savas patiesās jūtas un emocijas. Taču vienīgais, no kā jābaidās – pievilt viņu. Lai arī cik burvīgi viņš pret jums izturēties, tad, kad tas notiks, jūs izjutīsiet ledus aukstu attieksmi un šo cilvēku vairs nevarēs “atkausēt”.

Ūdensvīrs

Ļoti koncentrēts pats uz sevi, tomēr tajā pat laikā draudzīgs pret apkārtējiem. Un tomēr, ja jūs viņu pievilsiet vai nodarīsiet pāri, tad pilnībā izjutīsiet to, ko nozīmē “būt ļaunatminīgam”.

Zivis

Savas radošās nestandarta manipulācijas bieži izmanto pret citiem. Bez tam, Zivis ir tendētas uz viltus vilinājumiem un mūždien piedalās neizprotamās avantūrās (un pēc tam paši no tā cieš).

LA.lv