Kokteilis
Mīli

12 lietas, ko vienmēr dara vīrietis, kas ir uzticīgs savai sievietei0

Foto: Pixabay

Dažādas aptaujas apliecina, ka ikviena sieviete vēlas attiecības, kurās līdzās būtu uzticams partneris. Tieši tāpat kā to vēlas arī vīrieši. Bet kā saprast, vai jūsu partneris jūs nekrāpj? Jo attiecības un arī cilvēki laika gaitā mainās. Eksperti apgalvo, ka ir noteiktas pazīmes, kas norāda uz to, ka jūsu partneris jums ir uzticīgs.

1. Viņš vienmēr tur doto vārdu

Tu viņam vari uzticēties daudzos dzīves aspektos – tas ir labs rādītājs jūsu attiecībās. Un nav starpības, vai viņš ir apsolījis tev palīdzēt iztīrīt māju vai aizvest tevi ceļojumā – viņš vienmēr tur doto vārdu.

2. Viņam patīk tavi draugi

Pētījumi liecina, ka aptuveni 45% vīriešu un 26% sieviešu, kam nepatīk partnera draugi, biežāk krāpj savus partnerus.

3. Viņam nav no tevis noslēpumu

Ja vīrietis tev var samelot par sīkumiem, viņš to var izdarīt arī par lielām lietām. Vienmēr atcerieties to!

4. Viņam nav attiecību ar bijušajām partnerēm

Daudzi cilvēki uztur attiecības ar bijušajiem mīļotajiem. Taču tas gandrīz vienmēr nozīmē to, ka starp viņiem valda dažādas emocijas. Gudri ļaudis no šādām attiecībām izvairās.

5. Tu viņam esi ne tikai mīļotā sieviete, bet arī draugs

Daudzi vīrieši nesasniedz emocionālo tuvību ar partnerēm, jo bez kopīga seksa viņiem ir maz citu kopīgu interešu. Ja tu savam vīrietim esi arī labākais draugs, tā ir lieliska ziņa!

6. Viņš saka, ka jūtas mīlēts

Vairums sānsoļu notiek tāpēc, ka vīrieši nejūt no sievietes puses, ka viņus mīl un ciena. Un meklē šīs sajūtas citur. Ja tavs vīrietis saka, ka jūtas mīlēts un cienīts, tev nav par ko uztraukties.

7. Viņš nav narciss

Vīrieši, kas ir tendēti apbrīnot sevi, savas partneres krāpj biežāk, nekā tie, kam nav šādas noslieces. Tas tāpēc, ka viņiem nepieciešams nemitīgs apbrīns no citiem cilvēkiem.

8. Jums ir lielisks sekss

Cilvēki, kas ir seksuāli apmierināti, kā likums, nekrāpj. Tāpēc ir jādara viss, lai jūsu seksuālā dzīve būtu piepildīta un interesanta.

9. Viņš neslēpj savas finanses

Naudas jautājumi attiecībās bieži noved pie strīdiem. Ja viņš neslēpj ne savus ienākumus, ne tēriņus, tas ir drošs rādītājs, ka vari viņam uzticēties.

10. Viņš neflirtē ar citām sievietēm

Flirts ir necieņa pret savu partneri un bieži vien arī pirmais solis virzienā pretim neuzticībai.

11. Viņš zina, ka neviens nav ideāls – arī tu

Viņš runā par kļūdām attiecībās – gan par savām, gan tavām. Viņš saprot, ka neviens nav ideāls. Galvenais no savām kļūdām ir mācīties un nepieļaut tās vēlreiz.

12. Viņš akcentē vārdu “mēs”

Uzticamus partnerus var atpazīst pēc viņu izturēšanās un runas. Kad cilvēks bieži lieto vārdu “mēs”, nevis “es”, tas nozīmē, ka šīs attiecības viņam ir svarīgas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv