Ir daudz ikdienišķu un gluži parastu lietu, ko var darīt vīrietis, bet kas ārkārtīgi patīk sievietei. Un tam nav ne mazākā sakara ar vīrieša izskatu vai viņa prasmi flirtēt!

Vīrieši, jūs varbūt pat nenojaušat, kādi ir tie sīkumi, kas tik ļoti “uzvelk” sievietes! Un, tā, apkopojot daudzu sieviešu atbildes esam sastādījuši to lietu sarakstu, kas vīrieti padara par ļoti pievilcīgu, gribētu un visādi citādi iekārojamu daiļā dzimuma acīs!

1. Kad viņš gatavo maltīti

“Es dievinu skatīties, kad mans vīrietis gatavo ēdienu. Es uz to varētu skatīties stundām ilgi. Viņš griež dārzeņus, vāra spageti, marinē gaļu, kaut ko maisa uz plīts, viņā ir tāda pārliecība! Bet viņš pats domā, ka gatavo “parastas” vakariņas. Un viņš pat nenojauš, ka tajā brīdī, kad vakariņas beidzot būs gatavas un mēs tās, iespējams, arī apēdīsim, esmu gatava uzreiz doties ar viņu uz guļamistabu. Tieši tik ļoti man tas patīk.”

2. Kad viņš vadot auto, domā par drošību

“Man tas šķiet ļoti kārdinoši, kad vīrietis mierīgi un droši brauc ar auto. Es pārāk bieži esmu redzējusi puišu agresiju pie stūres, tas manī nerada nekādu iespaidu – tā ir muļķīga un bezatbildīga izrādīšanās. Man ir ļoti patīkami, ka vīrietis rūpejas par manu drošību. Tas daudz parāda par viņa attieksmi pret mani kā sievieti.”

3. Kad viņš atloka kreklam piedurknes

“Redzēt vīrieti kreklā ar atlocītām piedurknēm – tas ir debešķīgi!”

4. Kad viņš runā par to, kas viņam svarīgs

“Kad mans mīļotais vīrietis aizrautīgi runā par kādu tēmu, kas viņam ir svarīga, pat ja viņam varbūt pirmajām brīdī šķiet, ka mani tas neinteresē, man patīk, kā viņš to dara – es vienmēr uzmanīgi klausos. Mani aizgrābj viņa kaisle!”

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

5. Kopti nagi
“Vīrietis ar koptiem roku un kāju nagiem – sapnis! Diemžēl pat mūsdienās daudzi vīrieši par to nerūpējas.”

6. Kad viņš koncentrējas

“Kad viņš ar kaut ko ir ļoti aizņemts un koncentrējas – tas ir tik pievilcīgi! Man patīk, kā izskatās vīrieša seja, kad viņš mēģina kaut ko atrisināt. Nezinu pat, kāpēc, bet šīs emocijas ir tik aizraujošas.”

7. Kad viņš smejas un pieskaras zodam

“Tas ir ļoti seksīgi! Klusi smiekli, dažkārt viņš pieskaras ar roku savam zodam – dažreiz viņš to dara par kaut ko mazliet uztraucoties.”

8. Kad viņš ar roku pieskaras manai mugurai

“Kad viņš uzmanīgi un maigi pieskaras ar roku manai mugurai, kad mēs kaut kur ejam – ļoti, ļoti pievilcīgi un sagādā man fantastiskas sajūtas.”

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

9. Kad es jūtos droši

“Dažkārt, kad mēs dodamies kopā pastaigā, viņš saka: “Neej tik tuvu apmalei, tu vari nokrist”. Tas man liek justies pasargātai no viņa puses. Tas ir pievilcīgi.”

10. Kad viņš ir labs tētis

“Nekas tik ļoti mani “neuzkarsē” kā mirkļi, kad viņš ir 100% tētis – viņš var nomainīt autiņbiksītes, pabarot bērniņu un nolikt gulēt. Es mīlu šo sajūtu!”

11. Kad viņam ir zelta rokas

“Katru reizi, kad viņš kaut ko dara – skrūvē plauktus, krāso sienas, tas ir tik seksīgi!”

12. Kad viņš skatās man acīs

“Kad mēs runājam par kaut ko sabiedriskā vietā un viņa skatiens nenovēršas ne pa labi, ne pa kreisi – viņš skatās man tieši acīs, kaut arī apkārt, piemēram, ir daudz simpātisku sieviešu.”

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem