Krāpšana neapšaubāmi ir vienkāršākais veids, kā iznīcināt attiecības, tomēr pastāv arī citi veidi, kas garantē pat stiprāko attiecību sagraušanu. Šīs rīcības var šķist tik nenozīmīgas, tieši tādēļ tās ir tik bīstamas!

Lai gan, iespējams, mums liekas, ka nekas nevar būt briesmīgāks, kā uzzināt, ka mūsu mīļotais cilvēks mūs ir krāpis, jo tas neapšaubāmi iznīcina attiecības uz visiem laikiem, izrādās, ka mēs pat nenojaušam, ka ir vēl citas lietas, kas uz mūsu attiecībām iedarbojas tāpat kā krāpšana, tikai mēs tām nepievēršam lielu vērību un ļaujam tām nemanot sagraut mūsu savstarpējās attiecības ar otro pusīti!

1. Melošana un informācijas slēpšana no mīļotā cilvēka
Pat tad, ja dari to, lai pasargātu mīļotā cilvēka jūtas, informācijas slēpšana var radīt problēmas sagraut attiecības. Daudzi atzīst, ka jāspēj otrajai pusītei atklāt itin viss. Ja kaut kas jāslēpj, tad to nemaz no sākta gala nevajadzēja darīt.

2. Pieķeršanās neizrādīšana
Neatkarīgi no tā vai pieķeršanās izrādīšana ir mīlināšanās vai jēgpilnas sarunas, šo jūtu nepaušana var izraisīt šaubas par mīļoto cilvēku, šādā gadījumā attiecības var būt neiespējami labot.

3. Aizvainojuma saglabāšana
Ja mīļotais cilvēks ilgstoši pauž aizvainojumu, var teikt, ka attiecības jau ir daļēji izjukušas. Viss sākas klusi, bet aizvainojums ar laiku pieaug, tieši tādēļ tas ir tik bīstams.

4. Komunikācijas trūkums
Tas nebūt nenozīmē, ka tev ar otro pusīti jāsarakstās ik minūti, tomēr ir svarīgi spēt runāt par to, kas tevi satrauc vai gluži pretēji iepriecina. Viss, kas sakrājies vienu dienu var izsprukt laukā un parasti tajos brīžos notiek neiedomājamas lietas.