Kokteilis
Mīli

12 lietas, kas šķiet nekaitīgas, bet ir pielīdzināmas krāpšanai0

Foto – Shutterstock

Krāpšana neapšaubāmi ir vienkāršākais veids, kā iznīcināt attiecības, tomēr pastāv arī citi veidi, kas garantē pat stiprāko attiecību sagraušanu. Šīs rīcības var šķist tik nenozīmīgas, tieši tādēļ tās ir tik bīstamas!

Lai gan, iespējams, mums liekas, ka nekas nevar būt briesmīgāks, kā uzzināt, ka mūsu mīļotais cilvēks mūs ir krāpis, jo tas neapšaubāmi iznīcina attiecības uz visiem laikiem, izrādās, ka mēs pat nenojaušam, ka ir vēl citas lietas, kas uz mūsu attiecībām iedarbojas tāpat kā krāpšana, tikai mēs tām nepievēršam lielu vērību un ļaujam tām nemanot sagraut mūsu savstarpējās attiecības ar otro pusīti!

1. Melošana un informācijas slēpšana no mīļotā cilvēka
Pat tad, ja dari to, lai pasargātu mīļotā cilvēka jūtas, informācijas slēpšana var radīt problēmas sagraut attiecības. Daudzi atzīst, ka jāspēj otrajai pusītei atklāt itin viss. Ja kaut kas jāslēpj, tad to nemaz no sākta gala nevajadzēja darīt.

2. Pieķeršanās neizrādīšana
Neatkarīgi no tā vai pieķeršanās izrādīšana ir mīlināšanās vai jēgpilnas sarunas, šo jūtu nepaušana var izraisīt šaubas par mīļoto cilvēku, šādā gadījumā attiecības var būt neiespējami labot.

3. Aizvainojuma saglabāšana
Ja mīļotais cilvēks ilgstoši pauž aizvainojumu, var teikt, ka attiecības jau ir daļēji izjukušas. Viss sākas klusi, bet aizvainojums ar laiku pieaug, tieši tādēļ tas ir tik bīstams.

4. Komunikācijas trūkums
Tas nebūt nenozīmē, ka tev ar otro pusīti jāsarakstās ik minūti, tomēr ir svarīgi spēt runāt par to, kas tevi satrauc vai gluži pretēji iepriecina. Viss, kas sakrājies vienu dienu var izsprukt laukā un parasti tajos brīžos notiek neiedomājamas lietas.

5. Iesakņojušies aizspriedumi
Vai nespēja nonākt pie kompromisiem. Cilvēki, kuri spēj tikt galā tikai ar situācijām, kuras ir tikai viņiem labvēlīgas parasti spēj būt attiecībās tikai paši ar sevi.

6. Pastāvīga kašķēšanās par ikdienas problēmām un pienākumiem
Parasti strīds notiek tādēļ, ka kāds ilgstoši izvairījies no mājas darbu pildīšanas. Sākumā tas var nešķist nekas īpašs, tomēr laika gaitā kašķēšanās pieņem apgriezienus un kļūst par nopietniem strīdiem.

7. Augstprātība
Otra cilvēka noniecināšana ir viens no veidiem, kā padarīt sevi varenāku. Veselīgās attiecībās nav vietas nevienlīdzīgām spēku sadalījumam. Aizvainojumi atstāj rētas arī pēc attiecību izbeigšanas.

8. Attiecību saglabāšana izdevīguma dēļ
Neatkarīgi no tā vai jūs vienkārši nevēlaties sarūgtināt savas ģimenes izšķiroties vai tādēļ, ka abi esat iegādājušies biļetes uz kādu koncertu, kas būs tikai pēc sešiem mēnešiem, kopā palikšana tikai tādēļ, ka tas šķietami jādara noved tik vien kā pie lieka aizvainojuma un sirdsēstiem.

9. Manipulēšana
Bieži vien tu nemaz neievēro, ka partneris ar tevi manipulē, līdz jau ir par vēlu. Un tad tu saproti, ka esi palicis pliks un nabags, nemaz nerunājot par salauztu sirdi.

10. Greizsirdība
Pastāvīgas aizdomas par to, ka mīļotais cilvēks tevi krāpj dažkārt ir vēl sliktākas par tiešām notiekošu krāpšanu.

Saistītie raksti

11. Nepatiesas informācijas sniegšana par sevi
Tā var būt tik vienkārša lieta, kā izlikšanās, ka tev patīk šausmu filmas, ja patiesībā tu tās nemaz nevari ciest. Labāk neaizrauties ar patiesās informācijas neatklāšanu, jo tā galu galā var kļūt par šķiršanās iemeslu.

12. Kopā palikšana, jo esat pieraduši viens pie otra
Jūs esat kopā pieraduma pēc un neviens no jums nevēlas būt viens pats. Citiem vārdiem sakot, jūtu ķīmija jau sen kā ir pagaisusi, bet vienīgais iemesls, kādēļ saglabājat attiecības ir nevēlēšanās būt vienam pašam.

LA.lv