Kokteilis
Stilo

12 labākie neglītie džemperi vīriešiem svētku sezonai. Šo to var atrast arī Rīgā!1

Ja tu tiešām vēlies iejusties svētku noskaņā, pārpīlēts džemperis ir obligāts. Daži svētku džemperi ir tik pārdroši, ka tie ir neglīti, bet šajā gadījumā tā ir laba lieta, uzskata resursa businessinsider.com stila eksperti.

Ja tu meklē džemperi ar ziemassvētku eglīti un sniegpārsliņām, izgaismotu ziemeļbriedža degunu vai atsauci uz tavu mīļāko seriālu, filmu, spēli, tu to atradīsi! Kur? Interneta izsoļu vietnēs ir lieliski eksemplāri, bet mēs varam pačukstēt, ka veikaliņā, kur Brīvības ielas un Ģertrūdes ielas krustojumā drēbes tirgo uz svara, vēl vakar redzējām ideālu eksemplāru ar LED gaismiņu rotājumu.

Aizmirsti par stilu un izvēlies neglītu džemperi šī gada svētku ballītēm!

Dejojošā Salaveča džemperis


Izveidots tā, lai izskatītos pēc jakas ar šlipsi un kreklu, šis viltus divdaļīgais džemperis ir ideāli piemērots, lai gūtu simtprocentīgi kičīgu svētku noskaņu un saglabātu kaut daļu lietišķā stila. Piemērots biroja ballītei!

Neglītais Ziemassvētku džemperis ar kapuci un ziemeļbriedi


Šis džemperis ir tik neierasts, ka ir gandrīz kā kostīms. Džempera priekšpusē redzams ziembeļbriedis, stāvam sniegā, ja uzvilksi kapuci, tava galva būs brieža galva, kakls to papildinās. Jā, tas nāk kopā ar ragiem.

Neglītais Ziemassvētku lamas džemperis


Kamēr daži prestiži džemperi var būt gatavoti no alpakas vilnas, šis dodas pilnīgi pretējā virzienā, uzliekot priekšpusē šalli nēsājošu lamu. Sarkanbaltajā dizainā redzamas pat vēl citas lamas skrienam pāri krūtežai.

“Zvaigžņu karu” Ziemassvētku džemperis


Īstiem un nelokāmiem leģendārā eposa faniem. Jums nerūp, ja kāds to nesapratīs!

Snūpija Ziemassvētku džemperis


Uz šī džempera attēlots klasiskais kadrs, kad Snūpijs guļ uz savas suņu būdas ar sniegpārsliņām un Ziemassvētku lampiņām.

Supermena Ziemassvētku džemperis


Ja esi Supermena fans, šis džemperis ir ideāls tavai ziemassvētku ballītai.

Pikaču Ziemassvētku džemperis


Uz šī sarkanbaltā džempera priekšpusē redzams pokemons pikaču cepurē un šallē. Tiem, kas aizķērušies bērnībā.

3D Ziemeļbrieža deguna džemperis


Ar šo džemperi tu vari būt visstilīgākais ziemeļbriedis ballītē. Tajā redzams ziemeļbriedis, kurš nēsā saulesbrilles, kaklarotu un cepuri, kā arī viņa deguns ir “telpisks”, tāpēc tu noteikti izcelsies.

Saistītie raksti

“Troņu spēļu” Hodora Ziemassvētku džemperis


Ja tu esi “Troņu Spēļu” fans, šis ir ideāls džemperis tieši tev. To iedvesmojis Hodors, milzis, kurš varēja pateikt vienīgi savu vārdu.

Izgaismotā Rūdolfa Ziemassvētku džemperis


Ziemasvētku gaismas nav ekskluzīvi paredzētas vien eglītei un mājas rotāšanai. Izmantojot klasiska neglītā Ziemassvētku džempera dizainu, uz šī džempera redzams ziemeļbriedis Rūdolfs ar izgaismotu sarkanu degunu.

LA.lv