Kokteilis
Dzīvo

12 kinozvaigznes, kas gandrīz gājušas bojā (un laimīgā kārtā izglābušās)0

Foto – Leta/Reuters

Zvaigžņu dzīve ne vienmēr līdzinās skaistai pasakai. Dažkārt to var piemeklēt pat visai bēdīgas beigas.

Džordžs Klūnijs

Foto – Leta/Reuters

Filmas „Sīriāna” („Syriana”) filmēšanas laikā 2005. gadā Džordžs Klūnijs, izpildot vienu no trikiem, traumēja muguru. Aktieris varēja nomirt vai kļūt par invalīdu, ja vien laicīgi viņam nebūtu atsteigušies palīgā pieredzējuši mediķi. Par laimi, viņam paveicās, lai gan vēl ilgi pēc tam viņš cīnījās ar traumas izraisītajām galvassāpēm.

Kanje Vests

Foto – Leta/Reuters

2002. gadā atgriežoties mājās no skaņu ierakstu studijas, Kanje cieta nopietnā autoavārijā. Reperim izdevās palikt dzīvam, bet avārija atstāja iespaidu uz viņa radošo darbību. Tā radās kompozīcija „Through the Wire”.

Džerards Batlers

Foto – Leta/Reuters

Nelaime ar Džerardu gandrīz notika filmas „Uzveikt Maveriku” („Chasing Mavericks”) filmēšanas laikā. Pēc sižeta viņa varonis ir talantīgs sērferis, kurš lielāko daļu triku izpildīja pats. Tomēr drosme varēja maksāt viņam dzīvību. Aktieri no dēļa nosita milzu viļņi un viņš sāka slīkt. Palīga steidzās glābēji un aktieri nogādāja slimnīcā.

Šarlīze Terona

Foto – Leta/AFP

Šarlīzei netrūkst veselības problēmu: filmas „Aeona Fluksa” („Æon Flux”) filmēšanas laikā Berlīnē aktrise nokrita un guva mugurkaula diska trūci. Viss varēja beigties vēl sliktāk, bet Teronai paveicās. Tomēr filmēšanu tik un tā nācās astoņas nedēļas atlikt, jo aktrise bija spiesta valkāt medicīnisko apkakli. Savukārt 2014. gadā viņa gandrīz nomira no vīrusu infekcijas, ko bija saķērusi ārpus ASV robežām. Zvaigzne slimnīcā pavadīja vairākas nedēļas un pēc tam turpināja ārstēties mājās.

Anna Hetaveja

Foto – Leta/Reuters

2014. gada Ziemassvētku brīvdienas aktrisei varēja būt pēdējās. Anna savainoja kāju peldes laikā okeānā Havaju salās. Rezultātā viņa vairs nespēja pārvaldīt savu ķermeni un sāka slīkt. Par laimi, tuvumā atradās sērferis, kurš izdzirdēja palīgā saucienus.

Raiens Reinoldss

Foto – Leta/AP

Kad Raiens bija 17 gadus vecs viņš aizrāvās ar izpletņlēkšanu. Reiz viņa izpletnis pirmajā piegājienā neatvērās. Kopš tās reizes aktieris baidās no augstuma un cieš no aerofobijas.

Drū Berimora

Foto – Leta/AFP

Drū un viņas eksvīrs Toms Grīns gandrīz gāja bojā ugunsgrēkā, kad pēkšņi aizdegās viņu māja. Pāra dzīvību izglāba viņu suns, kurš Drū un Tomu pamodināja nakts vidū.

Džonijs Deps

Foto – Leta/Reuters

Džonijs ekstremālās situācijās ir nokļuvis vairākkārt: vesterna „Vientuļais reindžers” („The Lone Ranger”) filmēšanas laikā viņu gandrīz sabradāja zirgs, savukārt filmas „Ruma dienasgrāmata” („The Rum Diary”) filmēšanas laikā viņš kopā ar režisoru Brūsu Robinsonu gandrīz gāja bojā aviokatastrofā: jo privātajai lidmašīnai, ar kuru abi lidoju, pēkšņi pārstāja darboties dzinēji.

Šārona Stouna

Foto – Leta/AP

2001. gadā aktrise pārcieta asiņošanu smadzenēs. Vairākas dienas viņa atradās starp dzīvību un nāvi. Viņu izglāba steidzama operācija. Bez tam aktrise cieš no astmas un diabēta. Atsaucas uz vārdu Laimīgā.

Orlando Blūms

Foto – Leta/EPA

Kad aktierim bija 21 gads, viņš izkrita pa logu no trešā stāva. Vai aktieris toreiz bija alkohola reibumā vai nē, to neviens īsti nezina.

Reičela Bilsone

Foto – Leta/AP

14 gadu vecumā aktrise gandrīz gāja bojā aviokatastrofā. Kopš tā laika meitene cieš no migrēnas lēkmēm.

Diāna Krīgere

Foto – Leta/Reuters

Filmas „Bēdīgi slavenie mērgļi” („Inglourious Basterds”) filmēšanas laikā Diānu gandrīz nožņaudza… Kventins Tarantīno. Režisors gribēja, lai aina izskatās pēc iespējas patiesāk u pārāk aizrāvās. Rezultātā aktrise zaudēja samaņu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv