Kokteilis
Stilo

11 satriecoši Helovīnu kostīmi: slavenības pucējas Disneja filmu varoņu kostīmos0

Foto: kolāža kokteilis.lv

Strauji tuvojas mistiskākie gada svētki – Helovīns. Kad līdz tiem atlikusi mazliet vairāk kā nedēļa, ir īstais laiks sākt domāt par šī gada īpašo svētku tērpu.

Esam apkopojuši populārākos Disneja filmu varoņu tēlus, kurus iemīļojušas arī dažādas slavenas personības visā pasaulē. Iedvesmojies arī tu, ierasto briesmoņu un raganu kostīmu vietā, izvēloties kādu no Disneja jauko filmu varoņu tēliem.

1. Parisa Hiltone – Mikijpele Minnija

qqq

2014. gada Helovīnos Parisa Hiltone izvēlējās Mikijpeles Minnijas tēlu un tradicionālo peles tērpu papildināja ar zīmola Chanel cimdiem un pamatīgi atkailinātu dekoltē.

2. Kima Kardašjana – princese Jasmīna, Mikijpele un Sniegbaltīte

www

2016. gada Helovīnos Kima Kardašjana pārsteidza ar satriecošu princeses Jasmīnas kostīmu. Šo apģērbu viņa uzvilka nu jau otro reizi, jo pirmo reizi tas notika 2009. gadā. Taču 2016. gadā viņa nu jau kopā ar savu meitiņu Nortu Vestu bija tērpusi princes Jasmīnas kostīmā. Viņas viennozīmīgi bija saskaņotākais pāris tā gada Helovīnos.
uuu

Katrs Kimas Kardašjanas fans zina, ka oktobris ir viņas mīļākais gada mēnesis divu iemeslu dēļ: pirmkārt, Helovīni un, otrkārt, viņa 21. oktobrī svin savu dzimšanas dienu. 1984. gadā, kad Kima svinēja savu ceturto dzimšanas dienu, viņa bija tērpta kā Mikijpele. Viņai bija atbilstošs apģērbs, sarkani vaigi un melns deguntiņš. Satriecoši!
iii

3. Nīls Patriks Hariss un Deivids Burtka, Hārpere un Gideons – varoņi no Pītera Pena

eee

Šī burvīgā ģimene Helovīna svētkus atzīmē katru gadu, īpašu uzmanību pievēršot kostīmiem. 2011. gadā viņi bija tērpušies kā tēli no filmas “Pīters Pens”.

4. Nīls Patriks Hariss un Deivids Burtka, Hārpere un Gideons – varoņi no Alises brīnumzemē

rrr

2013. gadā Nīla Patrika Harisa ģimene Helovīnos bija tērpusies, iedvesmojoties no filmas Alise brīnumzemē varoņiem. Pāra meitiņa Hārpere Greisa bija tērpa kā filmas galvenā varone Alise, taču viņas dvīņu brālis bija jaukākais Baltais Zaķis kāds jebkad redzēts.

5. Mindija Kalinga – Kapteinis Āķis

ttt

Svinot Helovīnu 2013. gadā, Mindija bija izvēlējusies būt Kapteinis Āķis no “Pītera Pena”. Jāatzīst, ka viņas līdzība ar Kapteini Āķi ir pārsteidzoša.

6. Gvena Stefani – Pelnrušķīte

yyy

2011. gadā aktrise Keita Hadsone sarīkoja grandiozu Helovīndienas ballīti, kurā pārējos viesus pārsteidza dziedātāja Gvena Stefani. Viņa bija tērpusies kā Pelnrušķīte, kura pasākumā ieradās satriecošā kleitā, ar tiāru uz galvas un īstām kristāla kurpēm.

7. Laurena Konrāde – Mērija Popinsa

ooo

Amerikas stila ikona Laurena Konrāde 2012. gadā turpināja savu tradīciju Helovīnos vilkt jaunu kostīmu. Tajā gadā viņa bija tērpusies kā visiem mīļā aukle Mērija Popinsa, kura ik pa laikam baudīja lidojumu ar savu burvju lietussargu. 2015. gadā viņa šo kostīmu pasludināja par vienu no saviem 10 iecienītākajiem Helovīnu tērpiem.

8. Igija Azalija – Kruela de Vila

ppp

Paldies Dievam, dziedātājas Igijas Azalijas apmetnī netika izmantota īsta dalmāciešu āda, kā tas bija domāts multfilmās un filmās. Tieši pretēji, viņa Helovīnu svinībās pārsteidza, uz tām ierodoties ar suni dalmācieti, kas viennozīmīgi radīja daudz sirsnīgāku iespaidu par ļauno Kruelu.

9. Robina Robertsa – Elza

aaa

Multiplikācijas filma “Ledus sirds” uz lielajiem ekrāniem parādījās 2013. gada novembrī, kas nozīmē, ka veselu gadu bija jāgaida līdz nākošajiem Helovīniem, lai demonstrētu multfilmas varoņu tēlu kostīmus. Arī Robina Robertsa bija tērpusies elegantajā Elzas tērpā, turklāt viņas kostīmu papildināja milzīga bize. Gluži kā filmas Ledus sirds galvenajai varonei.

LA.lv