Kokteilis
Mīli

11 patiesi iemesli, kāpēc viņš vairs negrib ar tevi mīlēties0

Foto: Shutterstock

Iespējams, tu esi attiecībās sastapusies ar tādu nepatīkamu faktu, kad tavs mīļotais vīrietis vairs nevēlas ar tevi mīlēties. Tu centies, lai viss būtu labi, taču neatkarīgi no tā, ko tu darīji -viņš izvairījās no seksa ar tevi.

Ja tu prāto, kāpēc viņš ir zaudējis seksuālo interesi par tevi un nevēlas vairs ar tevi mīlēties, jāatzīst, ka tam var būt daudz un dažādi iemesli.

1. Viņš vairs neuzskata tevi par seksuāli pievilcīgu

Tas ir sāpīgi. Viņš aizvien tevi mīl, taču tu vairs viņā neizraisi iekāri. Iespējams, problēma ir tavā attieksmē pret sevi, piemēram, tavās rūpēs par savu izskatu. Bet, iespējams, sekss ar tevi viņam šķiet pārāk vienveidīgs un apnicīgs…

2. Viņam ir zems testosterona līmenis

Ja tavam vīrietim ir hormonālās problēmas, tas ir slikti, jo tās noslāpē viņa seksuālās vēlmes. Viņam sekss vairs neizraisa nekādu interesi – vispār. Ne tikai ar tevi. Loģiski, ka nepieciešama medicīniska palīdzība. Pats galvenais, lai vīrietis pats spētu atzīt, ka viņam ir šādas problēmas.

3. Iespējams, tu izdarīji kaut ko nepareizi

Foto: Shutterstock

Ja tu nojaut, kas tas varētu būt, izrunā šo problēmu ar viņu, jo pati no sevis tā neatrisināsies.

4. Antidepresanti un citi medikamenti var ietekmēt viņa seksuālo apetīti

Ja tavs vīrietis lieto kādus medikamentus, pārbaudiet zāļu blakusefektus, iespējams, ka to dēļ ir mainījusies viņa seksuālā apetīte.

5. Jūsu attiecībās ir trešais…

Jā, iespējams, ka galvenā problēma ir krāpšana. Taču tai noteikti nav jābūt fiziskai. Protams, iespējams, viņa seksuālās vēlmes apmierina cita sieviete, un tāpēc viņš vairs tevi neiekāro. Taču iespējams arī emocionāls iemesls, kad viņš ar kādu citu ir kļuvis tik emocionāli tuvs, ka nevēlas ar tevi vairs neko kopīgu.

6. Tu esi palaidusi visu pašplūsmā

Foto: Pexels

Tas, ka tev ir pastāvīgas attiecības vai tu esi precējusies, nebūt nenozīmē, ka tev nav jāstrādā ar sevi. Tev ir jāseko līdzi savam izskatam, kā arī jādomā par to, kā attiecībās un intīmajā dzīvē ar mīļoto vīrieti saglabāt dzirksteli.

7. Viņš tevi izmantoja

Iespējams, tu biji viņā iemīlējusies un biji akla attiecībā pret viņa patiesajiem nodomiem. Iespējams, viņš nebija tevī iemīlējies, bet tikai uz to brīdi iekārojis. Un tagad, kad viņš ar tevi ir “parotaļājies”, tu viņam vairs neliecies interesanta.

8. Viņš ir pārāk noguris

Iespējams, ka tā ir tikai atruna, ka viņš ir pārāk noguris darbā vai no stresa, taču esi droša, ka šāds iemesls var būt pavisam reāls! Ja viņš patiešām daudz strādā, viņam ir nepieciešams pilnvērtīgs miegs un atpūta, nevis sekss.

9. Iespējams, viņam ir depresija

Foto: Pexels

Varbūt tavs vīrietis par kaut ko ir ļoti norūpējies. Varbūt viņš pārdzīvo kādu psiholoģisku krīzi. Parunā ar viņu! Iespējams, viņu kaut kas nomāc, bet tu par to nemaz nenojaut.

10. Viņš nav pārliecināts par sevi

Iespējams, viņš vienkārši pārdzīvo vai viņam šķiet, ka viņš nespēj tevi seksuāli apmierināt vai ka nav pietiekoši labs tev. Arī par šo problēmu ir jārunā – kāpēc viņam tā šķiet un kurā brīdī viņš tā sāka domāt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv