Kokteilis
Mīli

11 lietas, kas vīriešiem sievietēs šķiet pievilcīgas, bet viņas to pat nenojauš0

Foto: Shutterstock

Vīrieši bieži tiek uzskatīti par neuzticamiem mačo, kas neprot ne paust emocijas, ne mīlestību, taču, kad vīrietis satiek savu īsto sievieti, visi šie kritēriji atkrīt un viņš beidzot iemīlas. Turklāt iemīlas no visas sirds, atzīstot, ka svarīgāka par fizisko pievilcību ir emocionālā saikne.

Vīrieši iemīlas sievietes raksturā, uzskatos un rīcībā, viņiem ir svarīgi, lai partnere būtu aizraujošs dzīves biedrs.

Lūk, dažas lietas, ko tu noteikti dari ikdienā un pat nenojaut, ka tavam vīrietim tās šķiet seksīgas.

1. Staipīšanās apakšveļā

Foto: unsplash

Viņš tiešām dievina, kad no rītiem izstaipies gultā, vai kad pieceļoties no krēsla, izstiepies pirkstgalos. Taču visvairāk viņam patīk tevi vērot, kad tu staipies, ģērbusies apakšveļā. Tas vīriešus uzbudina.

2. Tavi sviedri pēc sportošanas

Foto: Pexels

Protams, ne visiem un ne vienmēr, taču, ir zinātniski pierādīts, ka sviedru sastāvā ir ķīmiskas vielas, kas var pamodināt hormonus. Turklāt, tas liecina, ka sieviete ir fiziski aktīva un rūpējas par savu ķermeni un veselību.

3. Sievišķīgas formas

Foto: Pexels

Tev patiešām nevajadzētu uztraucies par to, ka tev nav tvirts vēders vai perfektas formas pēcpuse (tavuprāt). Nedaudz formīgākas meitenes ir skaistas, galvenais nepāršaut pār strīpu! Zini to teicienu, ka vīrietis nav suns un kauli viņam nepatīk – tas patiešām atbilst patiesībai.

4. Tava dusmīgā seja

Foto: Pixabay

Vīrieši uzskata, nav nekā seksīgāka par sievieti, kas dusmojās. Ja viņa izskatās dusmīga, tas nozīmē, ka viņu kaut kas aizrauj. Turklāt dusmas nozīmē, ka sievietē mutuļo kaislība, kas piešķir intimitāti jebkurās attiecībās.

5. Nevīžīgi sasieti mati

Foto: pixabay

Uzreiz pēc tam, kad sieviete izkāpusi no gultas, taču pirms došanās dušā, viņa mēdz sasiet savus matus nevīžīgā copē. Ticiet, vīriešiem tas patīk.  Un tu noteikti iegūsi papildu punktus, ja šādā izskatā, turklāt vēl apakšveļā, pagatavosi viņam brokastis.

6. Mazas krūtis

Foto: unsplash

Mazs nenozīmē slikts, tāpēc pat nedomā uztraucies par savu krūšu izmēru. Tavam mīļotajam vīrietim visdrīzāk ir vienalga, vai tavas krūtis ir lielas, vai mazas. Turklāt vīriešiem ir atšķirīga gaume – nevajadzētu domāt, ka visiem vīriešiem patīk lielas krūtis, dažkārt ir tieši otrādi. Taču vissvarīgākais ir tas, ka vīrietim vislabāk patiks tādas krūtis, kādas ir viņa mīļotajai sievietei!

7. Neatkarība

Foto: pixabay

Vīriešus piesaista sievietes, kas spēj uzņemties atbildību. Viņiem patīk, ja viņa spēj būt “priekšniece” un kontrolēt situāciju. Mūsdienās vīriešu acīs vērtīgākas ir tās sievietes, kurām ir dominējošs stāvoklis sabiedrībā un izturīgs raksturs.

8. Tavs izskats pēc dušas

Foto – Shutterstock

Iznākot no dušas tikko ietinusies dvielī, vari būt droša, ka tava partnera hormoni ir pamodināti. Tu izskaties tik tīra un tik nevainīga, ka šis tēls vīrieša prātā rosina modināt neķītrības. Iespējams, tu pat nenojaut, ka šis tavs izskats pēc dušas tavu vīrieti patiesībā ļoti uzbudina.

9.Tavs dabiskais izskats

Foto – Shutterstock

Vīriešiem tiešām patīk, ja tu esi bez kosmētikas. Tas atklāj tavu dabisko skaistumu un liecina par to, ka tu jūties apmierināta ar sevi tieši tāda, kāda esi. Vel jo vairāk, tas nozīmē, ka viņa klātbūtnē tu jūties ērti un zini, ka viņš tevi mīl tādu, kāda tu esi.

10. Sportisks izskats

Foto – Shutterstock

Kedas, jogas bikses un sporta krekliņš. Vīrieši patiešām novērtē fiziski aktīvas sievietes, kas rūpējas par savu ķermeni. Tev pat konkrētajā brīdī nav jānodarbojās ar sportu, lai tavs partneris tevi iekārotu.

11. Laba apetīte

Foto: Fotolia

Ne velti ir teiciens, ka vienīgais ceļš uz vīrieša sirdi iet caur viņa vēderu. Vīrieši mīl skaistas sievietes, kas uztur sevi formā, taču vēl vairāk viņiem patīk sievietes, kas nebaidās normāli ēst. Ja sievietei patīk izbaudīt ēdienu, viņš zina, ka šajās attiecībās būs arī kulinārijas piedzīvojumi un baudas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
48 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
59 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
55 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Krievijā noticis sprādziens centrā, kas glabā Ebolas un baku vīrusu paraugus
5 minūtes