Kokteilis
Dzīvo

11 lietas, kas jāzina par sievietēm0

Foto: Pexels

Jā, tas ir tikai viens no variantiem. Jā, to apspriest ir muļķīgi. Jā, tas ir adresēts vīriešiem. Nē, jums nav jāpiekrīt.
Par audzināšanu. Mēs jums nezvanām un nerakstām pirmās ne jau tādēļ, ka „labas meitenes tā nedara”, bet tāpēc, ka gribam būt pārliecinātas, kas esam jums vajadzīgas.
Par noteikumiem. Mēs esam gatavos dzīvot pēc jūsu noteikumiem un jūsu ritmā – bet tikai kādu laiku. Mēs pat esam gatavas jums noteikt tempu. Partneri vienmēr izvēlas sieviete, bet šajā dejā vadošais vienmēr ir vīrietis. Tikai aizmest un aizmirst mūs tālākajā stūrī uz pāris nedēļām un pēc tam it kā nekas nebūtu noticis paņemt, neizdosies. Tādēļ, ja mēs esam jums vajadzīgas – pasauciet. Mēs mīlam valdzināt, bet ne dzīties pakaļ.
Par vārdiem. Nereti pēc kaislīga seksa mēs atzīstamies mīlestībā. Un no tā nav jābaidās. Tas neapdraud jūsu neatkarību. Tā nav vēlme ierobežot tavu brīvību vai iekarot tavu sirdi (domas, dvēseli utt.). Tas ir tikai emociju izteikšanas veids. Tā mēs tajā brīdī jūtamies un tam nav nekāda sakara ar tālāk ejošajiem plāniem. Mēs mīlam uguni, jūru, vēju un lietus smaržu. Tas, kas notiek starp mīlniekiem – ir tādi pati stihija. Un nekāda atbildes reakcija no jums netiek gaidīta. Tādēļ mierīgi izelpojiet un baudiet.

Foto: Unsplash

Par plāniem. Lielākajai daļai no mums attiecību sākumā to nav. Mums ir vēlmes. Un arī jums tās ir. Ja tās saskan – tā ir harmonija. Ja nesaskan – arī tas ir normāli. Jūs esat brīvi savā izvēlē. Tāpat kā mēs.
Par laimi. Mums laime ir – kad ir labi „šeit un tagad”. Kad, apskaujot cilvēku, tu domā tikai par viņu. Kad tikai no viena pieskāriena var izkust. Kad negribas neko mainīt, pielikt klāt vai atņemt. Kad mums ir labi līdzās jums un jūs to jūtat – tā ir laime. Par pārējo mēs domāsim rīt.
Par attiecībām. Attiecībām ir jābūt vieglām, bet cilvēkiem – vienam otram jāsniedz prieks. Tas neizslēdz rūpes, maigumu vai nopietnus nolūkus. Tas izslēdz ciešanas, izmisumu un uzmākšanos. Frāze „esmu noilgojusies pēc tevis” nenozīmē, ka mums ir slikti. Tā nozīmē, ka mums ir tik labi kopā ar jums, ka šo sajūtu gribas atkārtot.
Par ekskluzīvu. Katra sieviete vēlas ekskluzīvas un fiziski tīras attiecības. Un katra gudra sieviete saprot, ka to nekādi nespēj ietekmēt. Un nekādas „norunas” te nepalīdzēs. Tomēr atceroties, ka „ar šīm lūpām mēs skūpstām savus bērnus”, mēs rēķināmies, ka jūs attaisnosiet mūsu uzticēšanos un ka mūsu drošība jums nozīmē ne mazāk (bet varbūt pat vairāk), kā jūsu pašu.
Par zināšanu. Mums ir jāzina, ka mēs jums kaut ko nozīmējam. Mums ir jādzird jūs un jārunā ar jums. Mums jāsaprot, ka mēs esam daļa jūsu pasaules kartes – kaut vai tikai šajā mirklī. Mums ir svarīgi just jūsu nepacietība, sajust jūsu vēlmes un saņemt jūsu nebūtisko īsziņu darba dienas pusdienlaikā.
Par bailēm. Tās ir visiem. Un mēs gribam zināt jūsu. Un nē, mēs nedomāsim par jums sliktāk. Tieši otrādi, saprotot, kas jūs satrauc, mēs kļūsim tuvāki. Bet padaloties ar savām, mēs abi iegūsim spēju labāk saprast vienam otru.

Foto: Unsplash

Par seksu. Ja mēs esam kopā ar jums, tas nozīmē, ka mūs viss apmierina. Ja mēs turpinām atrasties vienā gultā, tas nozīmē, ka sekss ar jums ir lielisks. Bet mēs gribam vairāk. Ne tādā nozīmē, ka vairāk seksa, bet tādā, ka kaut ko vairāk par seksu. Mēs vēlamie ar jums skatīties filmas, lasīt grāmatas, sēdēt uz soliņa, staigāt pa parku brīvdienās, klausīties mūziku un, protams, sarunāties. Kaisle ātri aizdegas, bet ātri arī dziest. Tuvība daudz smalkākā, ne fizioloģiskā līmenī mums ir būtiskāka. Ja vēlaties mūs saglabāt, dalieties ne tikai ar savu ķermeni, bet arī ar savām emocijām.
Par galveno. Lielākā daļa no mums ir normālas pieaugušas sievietes, kuras ir gatavas dažādiem notikumu scenārijiem. Mēs gribam, ka šīs attiecības mums abiem radītu prieku – citādi tās mums nav vajadzīgas. Visaugstāk mēs vīriešos vērtējam patiesumu, tādēļ ir būtiski, lai jūs būtu godīgi un atklāti attieksmē pret mums līdz galam.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv