Kokteilis
Dzīvo

10 Visuma zīmes, ka tu ej pa nepareizo ceļu0

Publicitātes foto/pixabay.com

Visums katram ir sagatavojis laimīgu dzīvi, bet dažkārt cilvēks dažādu iemeslu dēļ aiziet pa nepareizo ceļu vai izvēlas kļūmīgu virzienu. Šādos gadījumos augstākie spēki mums dod zīmes, lai mēs varētu atrast ceļu uz laimi.

Kā atpazīt Visuma zīmes

Publicitātes foto/pixabay.com

Visuma zīmes ikdienā ir grūti atpazīt, jo tās ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Ieraudzīt Likteņa zīmes nesagatavotam cilvēkam dažkārt ir pat ļoti, taču tas nenozīmē, ka tas nav iespējams. Parasti Visums par nepareizo virzienu sāk signalizēt, sūtot sīkas nepatikšanas un problēmas. Bet der atcerēties, ka zīmes katram cilvēkam ir individuālas un netieši norāda uz tavām vēlmēm un mērķiem. Pamanīt augstāko spēku sūtījumus tev palīdzēs vienkārši likumi.
Esi vērīgs. Visums zīmes pirmajā acu uzmetienā var likties nenozīmīgas. Visums mīl informāciju nodot ar masu informācijas līdzekļu un reklāmas starpniecību. Mūzika, reklāmas sauklis, ziņu pārraide – caur to pie tevis plūst informācijas straume.
Nejaušības nav nejaušas. Ja tavas dzīves notikumiem vienas dienas laikā ir tendence atkārtoties, vari būt pārliecināts – tas ir tiešs signāls no augšas. Ja tev seko viens un tas pats notikums – samazini ātrumu un padomā, pat ko tev steidz vēstīt Visums.
Negatīvais. Visums šifrē savus ziņojumus un visbiežāk – negatīvos toņos, lai izsauktu tevī emociju vētru un piespiestu uz laiku apstāties. Piemēram, no rīta nenostrādāja modinātājs, tu nokavēji darbu un kā par spītī arī mašīna salūza. Zini: tās ir Visuma zīmes.
Meklē un atradīsi. Lai atpazītu Visuma zīmes, ir jāsāk tās meklēt. Skaties apkārt, pievērs uzmanību sīkumiem, koncentrējies uz noslēpumainiem notikumiem un sakrālās zināšanas tev būs pieejamas.

10 brīdinošas Visuma zīmes

Publicitātes foto/pixabay.com

Esam atvieglojuši tev uzdevumu un atlasījuši desmit visizplatītākās Visuma zīmes, lai tu nelauzītu galvu un nemeklētu pavedienu tur, kur tā varbūt nemaz nav. Lai šie postulāti kļūst par tavu orientieri ceļā uz laimīgu dzīvi.
1. Fiziskās traumas
Visums vienmēr dod signālus. Ja tu iespied roku vai pirkstu durvīs/atvilktnē – tā noteikti ir Visums zīme. Ir jāpiebremzē un jāaizdomājas pirms turpini iesākto. Nav izslēgts, ka esi pārstājis ieklausīties sevī un nepievērs uzmanību patiesajām lietām. Vērīgāk jāielūkojas situācijā.
2. Regulāras kavēšanās
Tu regulāri kavē vai nejūti laiku? Tā ir konkrēta likteņa zīme, uz kuru vajag koncentrēties. Katra kavēšanās runā par to, ka tu sevi pārlieku nodarbini, bet nevari izdarīt visu, kas ieplānots. Tā nenotiek, kad tu kaut ko dari saskaņā ar dzīves plūdumu. Kad balanss tiek izjaukts, rodas regulāras kavēšanās.
3. Izklaidība
Tu visu laiku kaut ko aizmirsti vai pazaudē? Tā ir zīme, ka tev jāsakoncentrējas un „jānolaižas uz zemes” pirms turpini savu ceļu. Neuzmanība un aizmāršība – tās ir Visuma zīmes, kuras liek tev saprast, ka ir jāsakoncentrējas uz saviem uzdevumiem un mērķiem.
4. Tu sasit, sabojā un salauz mantas
Tas nozīmē, kas tavs ceļš ir nepareizs vai tu traucē pats sev laimes un veiksmes iegūšanā. Tādā signālā ir jāieklausās un vislabāk – atlaist situāciju un plūst pa straumi, pilnībā uzticoties Visumam. Tāds ceļš ir pareizs jo īpaši tad, kad tavas lietas jau sen nekust ne no vietas, un tu nekādi nevari uzsākt ceļu uz priekšu.
5. Daudz krāmu
Tu bieži kārto vidi sev apkārt, bet nevajadzīgās lietas nemazinās? Tā arī ir zīme! Tas nozīmē, ka tu nesaskati situāciju pareizi. Tu nevari vai negribi atteikties no pagātnes, kas iestrēgusi tevī.
6. Tu bieži slimo
Biežas slimošanas, saaukstēšanās un dažādas infekcijas? Ir īstais laiks apstāties un padomāt, vai ej pareizajā virzienā, vai esi izvēlējies pareizo dzīves ceļu. Vienas un tās pašas slimības atkārtošanās norāda, ka ir jāmainās tavas dzīves gaita.
7. Tu nevēlies domāt par pārmaiņām
Tu nevēlies skaļi izteikt un pat domāt par to, kas tevi satrauc? Tas signalizē par to, ka tu baidies no savām domām un apslāpē savas vēlmes. Tas viss ir no tā, ka tu baidies no atbildes. Visdrīzāk tu zini, kurā virzienā tev jāiet, bet baidies sākt.
8. Aizķeršanās darba lietās
Darba/projekta sākumā tu esi pilns iedvesmas, bet pēc laika spēki izsīkst un tu nevēlies turpināt iesākto. Visums tev dod zīmi, ka jāatrod lietas, kas tevi spēs iedvesmot un novērsīs dvēseles disbalansu. Tas var liecināt arī par to, ka darbs, ko esi iesācis, nav domāts tev un nav ieguldīto spēku un laika vērts. Tas nav tavs ceļš.
9. Tu visu laiku esi noraizējies un uzvilkts
Ja tu katru dienu jūti trauksmi, uzbudinātību un saspringumu, tas nozīmē, ka kaut kas nenotiek tā, kā tam būtu jānotiek. Šī Visuma zīme var nozīmēt, ka tavai dzīvei ir vajadzīgas pārmaiņas. Ir jāatrod nemiera un stresa avots.
10. Tev ir garlaicīgi
Ja tu jūti skumjas un garlaicību – tā ir vēl viena Visuma zīme. Visdrīzāk, ka tu maksimāli neizmanto savus spēkus un iespējas. Atceries, ka dzīve ir pārpilna iespējām, tāpēc nav iemesla ļauties bezdarbībai. Garlaicība rodas tad, ka tu pārstāj redzēt jēgu un pārstāj virzīties uz savu mērķi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv