Kokteilis
Dzīvo

10 Visuma likumi, kas palīdzēs tev nenovirzīties no pareizā dzīves ceļa0

Foto: Pexels

Visuma zīmes, kurām ir jāpievērš uzmanība, lai tu dzīvotu saskaņotu, veiksmīgu un laimīgu dzīvi!

1. Putnu spalvas, kā apgalvo ezotēriķi, ir enerģētiski spēcīgas, tās spēj pasargāt no citu cilvēku negācijām. Ja tu atrod kādu izkritušu putna spalvu, nes to mājās un ieliec vāzē – tas tavu mājokli pasargās no cilvēkiem, kam attiecībā pret tevi ir slikti nodomi.

Foto: Pexels

2. Upes akmentiņi sevī glabā ūdens stihijas spēku, tāpēc ir viens no visspēcīgākajiem pozitīvas enerģijas amuletiem. Daži nelieli akmentiņi tavu mājokli spēs nodrošināt ar pozitīvu enerģiju.

Foto: Pexels

3. Nekad nejoko par nāvi! Arī tā par tevi var pajokot, nekad nevajag to piesaukt, pat muļķīgos jokos.

4. Ja tev kāds velta negatīvus vārdus un pat sūta sliktu enerģiju, centies uz to nereaģēt. Lieliski, ja tev tobrīd rokā ir kāds metālists priekšmets vai upes akmentiņš, tas palīdzēs pasargāt tevi no ļaunajiem nodomiem.

5. Ūdens ir gudrības un spēka avots. Izmanto ūdeni kā lielisku veidu uzlādēties. Pēc smagas dienas ieej vannā un izbaudi ūdeni – vizualizē, kā tas ar savu spēku dziedina tavu ķermeni. Nemet izlietnē, vannā un dušā dažādus “atkritumus” – tādā veidā tu piesauc slimības.

Foto: Pexels

6. Seniem kokiem un citiem augiem pagalmā piemīt liels enerģētiskais spēks, kas pasargā šo vietu no dažādiem nelaimes gadījumiem. Ja šos kokus ir iestādījuši tavi senči, tad tie sevī glabā arī viņu rūpes par tevi.

Foto: Pexels

7. Lietainā dienā ir brīnišķīga iespēja atbrīvoties no dusmām, aizvainojuma un sāpēm. Gluži vienkārši izej lietū un ļaujies tam, vizualizē savās domās, ka ar katru lietus lāsi no tevis tiek noskalots viss tas, kas tevi satrauc un nomāc.

Foto: Pexels

8. Centies nekad nepazaudēt kontaktu un labas attiecības ar savu ģimeni. Ģimenes emocijām piemīt milzīgs spēks, kas spēj tevi aizsargāt visu dzīvi. Neaizmirsti arī savus mirušos tuviniekus un regulāri dodies apkopt viņu kapavietu, tā izrādot viņiem cieņu. Viņu gariem piemīt liels spēks, kas tevi pasargās no dažādām dzīves likstām.

9. Iegādājoties pārtikas produktus, saimniecēm vienmēr ir jāatceras, ka tos iegādājoties viņas rūpējas par savas ģimenes laimi, veselību un labklājību. Tavām jūtām ir jābūt patiesām.

10. Runā ar Visumu! Fortūna ar jums runā dažādās valodās. Sekojiet pārmaiņām savā dzīvē, uzticieties intuīcijai, uzmanīgi vērojiet, kādus līkločus met jūsu dzīves ceļš. Ja jums daudzās lietās veicās, jūs pavisam noteikti esat uz pareizā ceļa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
6 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas