Kokteilis
Dzīvo

10 vārdi, kuri piesaista problēmas un nelaimes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Vārdi spēj ne tikai ietekmēt cilvēka dzīvi, bet arī piesaistīt problēmas. No negatīvā iespējams izvairīties, ja pārtrauksi ikdienā lietot šos vārdus ar noraidošo enerģētiku.

Zināms, ka daži izteicieni, kas izteikti emociju karstumā, ir apveltīti ar graujošu spēku. Lai vārdi darbotos tev par labu, izsaki tikai pozitīvus izteikumus, pretējā gadījumā tavā dzīvē var iestāties neveiksmju sērija.

Vārdi, kas apveltīti ar negatīvu noskaņu, bremzē attīstību un burtiski pievelk visas iespējamās problēmas. Tie spēj mainīt cilvēka raksturu uz slikto pusi un kļūt par nelāgu ieradumu cēloni. Negatīvie vārdi slikti ietekmē imunitāti un var izraisīt dažādas saslimšanas. Astrologi iesaka uz lapas uzrakstīt tos izteikumus, kurus tu itin bieži lieto ikdienā. Pamēģini katru negatīvo vārdu vai izteicienu aizstāt ar pozitīvu. Tā tu varēsi izvairīties no daudzām nepatikšanām savā dzīvē.

Publicitātes foto/pixabay.com

Slikts

Iznīcinošs vārds, kas var ievainot ļoti sāpīgi. No tā jāmēģina izvairīties visiem iespējamiem līdzekļiem, lai neapvainotu savu un citu sargeņģeli. Ja esi pateicis „slikts”, tad trīsreiz pārspļauj pār kreiso plecu, lai nepiesaistītu nelaimes un atceltu pateiktā vārda iedarbību. Īpaši negatīvi šis vārds ietekmē bērnus, tādēļ esi piesardzīgs. Izteiciens „slikts” liedz tev aizsardzību un tu kļūsti vēl vairāk ietekmējams no to cilvēku puses, kuri vēl tev ļaunu.

Nevaru

Šis izteiciens tev atņem spēkus un vēlmi sasniegt mērķi. Ja cilvēks bieži lieto šo vārdu, viņš liedz sev iespēju pieņemt drosmīgus lēmumus. Ezotēriķi „nevaru” dēvē par pozitīvās enerģētikas barjeru. Bieži to lietojot, tu zemapziņā sāc darīt visu, lai tev nekas neizdotos. Bieži vārds „nevaru” izraisa bezmiegu, jo organisms mobilizē iekšējās rezerves, lai uzpildītu enerģijas ietaupījumus. Tas nozīmē, ka tu izjutīsi satraukumu, kas, neatrodot izeju, novedīs pie kairinājuma un negatīvām emocijām.

Noguris

Publicitātes foto/pixabay.com

Vēl viens vārds, kam ir negatīva nokrāsa. Tas burtiski atņem dzīvības spēku, liekot pamest lietas pa pusei izdarītas un atliekot būtiskus lēmumus. Zemapziņā šis vārds skan kā „stop”, izsaucot domas par bezizeju, nespēju veikt pat soli pretī paša labklājībai. Izslēdz šo vārdu no savas valodas, lai nepiesaistītu problēmas.

Velns

Pat neapzināta tumsas spēku piesaukšana rada postošas sekas. Mūsu senči izvairījās no jebkādām šī vārda variācijām, lai netīši nenokļūtu tā varā. Cilvēka, kurš bieži lieto šo vārdu, enerģētiskais lauks ar laiku kļūst plānāks un nav vairs spējīgs atvairīt nelaimes un ļaunu cilvēku ietekmi. Visums par atbildi var sūtīt pārbaudījumus, kurus ne visi var izturēt, tādēļ šim izteicienam uz visiem laikiem jāpazūd no tavas runas.

Nekad

Dzirdot vai, izsakot šo vārdu, atceries teicienu: „Nekad nesaki nekad”. Tas nerodas nejauši, jo cilvēks, kurš to saka, bloķē ceļu pretī savai laimei. Nereti pēc šī vārda izteikšanas, liktenis ne mirkli nevilcinoties, cilvēkam sniedz to, no kā viņš atteicies. Nepārbaudi savu izturību, jo pārbaudījumi var būt pārāk negatīvi.

Muļķis, muļķe

Šie lamuvārdi vistiešāk var ietekmēt cilvēku, novājinot intelektu. Ja zini, ka šādi vārdi ir tavā leksikā, tad nebrīnies par sekām. Tā nosaucot sev tuvus cilvēkus, tu riskē, ka tavi bērni neizcelsies ar īpašu intelektu, tev būs ļaunprātīga sieva vai negatīvi noskaņota ģimene. Šim vārdam ir graujoša ietekme: tu vari zaudēt labu darbu, naudu, biznesu un autoritāti.

Neveiksminieks

Publicitātes foto/pixabay.com

Šis vārds ir kauna zīme tavai laimīgajai dzīvei, jo par savu dzīvi runājot ar negatīvu pieskaņu, tu riskē sev piesaistīt melno neveiksmju līniju. Nesaki „neveiksminieks”, lai nepalielinātu šķēršļu daudzumu ceļā uz paša labklājību.

Bezcerīgi

Aizliegt cerībai dzīvot tavā sirdī vari, ja bieži teiksi „bezcerīgi”. Šis negatīvais izteiciens var „novērst” tevi no darāmā un sasniegumiem, piesaistīt dzīvei negatīvo un nepatikšanas. Zinātnieki ir pierādījuši, ka smagi slimi cilvēki var sev nopietni kaitēt. Sakot „bezcerīgi”, viņi ir spējīgi pasliktināt savu stāvokli un ārstēšana var būt ļoti ilgstoša un sāpīga.

Ilgas

Šis vārds liek sajust spēku izsīkumu un pagurumu. Ilgas, ko tu piemini, noteikti paliks tavā dzīvē, ja laikus neapstāsies. Tev ne tikai pasliktināsies garastāvoklis, bet šis vārds piesaistīs arī slimības, neveiksmes, šķiršanos un zaudējumus. Aizliedz sev domāt par ilgām, lai tavā dzīvē būtu pēc iespējas mazāk iemeslu nemieram.

Nolādēts

Nolādējumi jau paši par sevi spēj radīt briesmas cilvēku dzīvei un veselībai. Dusmu uzplūdā izteiktam šim vārdam ir milzīgs negatīvs impulss, kas ir gatavs nopostīt visu savā ceļā. Visbriesmīgāk ir, ja cilvēks nolād pats sevi. Tādejādi viņš palaiž pašiznīcināšanās programmu, kas var novest pie ļoti skumjām sekām. Sūtot nolādējumu, esi gatavs, ka par tavu ļaunumu maksās vairākas paaudzes: bērni, mazbērni, mazmazbērni un tā līdz septītajai paaudzei.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv