Kokteilis
Mīli

10 vārdi, kas palīdzēs piesaistīt veiksmi un laimi0

Foto: Unsplash

Lai iegūtu dzīvesprieku, tiktu vaļā no dažādām problēmām un sagaidītu veiksmi, nav jāvelta milzīgas pūles. Galvenais – ticēt saviem spēkiem un būt labvēlīgā vidē. Un to, starp citu, var izdarīt ar dažu vārdu palīdzību.

Vēl sensenos laikos cilvēki saprata, ka vārdi, kas izskanējuši vairākkārt, vēlāk dod kādas sekas un atkarībā no vārda, tās ir vai nu pozitīvas vai tieši otrādi – negatīvas. Psihologi apgalvo, ka vārdi, kurus mēs bieži lietojam, paliek mūsu zemaziņā un izraisa noteiktu organisma reakciju, kas ietekmē mūsu dzīvi kopumā. Tāpēc, ja jums šķiet, ka problēmas neliek jūs mierā, padomājiet, kādu vārdus jūs runājat visbiežāk.

Lūk, šeit būs 10 vārdi, kas palīdzēs jums tikt vaļā no grūtībām un piesaistīs veiksmi.

1. Veiksme

Veiksme mīl, kad to sauc vārdā. Tomēr lietojiet šo vārdu mēreni un tikai pozitīvā noskaņojumā. Nekādu “Ah, ja vien man uzsmaidītu veiksme…”. Tā vietā labāk teikt “Es ticu, ka veiksme šodien būs kopā ar mani.”

2. Laime

Laime ir tas, pēc kā mēs tiecamies. Atgādiniet sev par to katru dienu un ar pārliecību ielūkojaties nākotnē: “Es noteikti sasniegšu laimi.” Atkārtojot šo vārdu, jūs tuvojaties savam mērķim, un pēc kāda laika patiešām jutīsieties kā laimīgs cilvēks.

3. Mīlestība

Spēja mīlēt sevi un apkārtējo pasauli ir veiksmes ķīla. Atgādiniet sev mīļajiem cilvēkiem, kas jūs viņus mīlat un nebīstaties izrādīt, ka mīlat apkārtējo pasauli. Sakiet: “Es mīlu pasauli par tās skaistumu un iespējām, kas ir manā priekšā.” Ticiet, pasaule jums atdarīs.

Foto: Unsplash

4. Labklājība

Vārds sastāv no divām daļām un ja tās samaina vietām, jūs redzēsiet, ka sanāk kaut kas līdzīgs “klāties labi”. Ja jūs izteiksiet šo vārdu un citiem cilvēkiem novēlēsiet labklājību, jūs patiešām sāksiet saņemt no dzīves labklājību un piesaistīsiet veiksmi.

5. Pateicība

Fortūna pagriež muguru pret tiem, kas ir spējīgi tikai saņemt, bet pretī nav gatavi dot neko. Tāpēc par savu veiksmi protat pateikties – atskaņojot vārdus “esmu pateicīgs” jūs tādā veidā izrādat pateicību saviem tuviniekiem, apstākļiem, visiem tiem, kas jums ir bijuši blakus un palīdzējuši, un nākošo reizi veiksme pret jums būs dubultā labvēlīga.

6. Laimīga sakritība

Reizēm apstākļiem ir jāsakrīt tā, lai viss izdotos. Reizēm tas ir neizskaidrojami, taču notiek. Tā ir laimīga sakritība – neaizmirstiet to pieminēt, kad vēlaties panākt veiksmīgu iznākumu.

Foto: Unsplash

7. Pārliecība

Šis ir kā otrs vārds veiksmīgiem cilvēkiem. Ja jūs ticat sev, tad arī Fortūna to dara. Biežāk izsakiet šo vārdu, tas palīdzēs iegūt jums pārliecību par saviem spēkiem, pat ja sākumā jums šķitīs, ka mērķis nav sasniedzams.

8. Uzticība

Tam, lai apstākļi sakristu veiksmīgi, ir jāuzticas dzīvei un liktenim. Jūsu priekšā ir svarīgs uzdevums – biežāk to izpaust skaļi: “Es uzticos dzīvei. Es zinu, ka dzīves apstākļi ir man labvēlīgi.”

9. Veselība

Veiksmes ķīla ir psiholoģiskā un fiziskā veselība. Negatīvi vārdi un nemitīga žēlošanās piesaista problēmas un pasliktina organisma stāvokli. Bet vārds “veselība” iedarbojas tieši pretēji – ja jūs teiksiet, ka jūtaties un esat vesels, tieši tāds arī būsiet.

Foto: Unsplash

10. Cerība

Cerība liek cilvēkiem mobilizēties un kustēties tālāk pat smagās situācijās. Sakiet “Es ceru uz visu to labāko”, un veiksmi jūs noteikti sadzirdēs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
15 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 1
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas