Kokteilis
Mīli

10 universāli padomi vīriešiem, kā iepriecināt sievieti gultā0

Foto: Shutterstock

Cik cilvēku, tik viedokļu un katram ir savas vēlmes un vajadzības arī intīmajās attiecībās. Bet ir arī tādas lietas, ko var uzskatīt par universāliem padomiem seksā.

Šie 10 vienreizējie padomi ir jāzina visiem vīriešiem, kas mīlēšanos vēlas padarīt par neaizmirstamu, sagādājot savai sievietei daudz prieka un baudas.

1. Sieviete ir kas vairāk par ķermeni

Sieviete ir kas daudz vairāk kā tikai ķermenis vai sevis apmierināšanas līdzeklis. Neizmanto sievietes ķermeni, lai gūtu apmierinājumu tikai sev, un vēl briesmīgāk, ja pēc tam domā, ka arī viņai bija labi. Tas tā nedarbojas. Būt par labu seksa partneri nozīmē baudu sniegt un gūt līdzvērtīgi, parūpējoties par sievietes labsajūtu gan fiziski, gan emocionāli.

2. Sieviete gaida atbildību arī no vīrieša

Sabiedrībā iesakņojies uzskats, ka par izsargāšanos jādomā kā vīrietim, tā sievietei. Bet patiesībā sievietes to bieži gaida tieši no vīrieša. Tāpēc esiet gatavi un padomājiet par izsargāšanos jau iepriekš!

3. Neaizmirsti par viņas orgasmu

Seksam nevajadzētu beigties tikai ar vīrieša labsajūtu, arī tajos gadījumos, kad sievietes organisms vēl finālam nav bijis gatavs. Pat ja jūs pēc orgasma esat “noguris”, parūpējieties par sievieti citos veidos. Tā taču nav nekāda raķešu zinātne!

4. Komunicē ar viņu

Sekss pilnīgi noteikti nav īstais brīdis, lai risinātu nopietnas sarunas vai attiecību problēmas. Taču komunikācijai intīmās tuvības laikā ir jābūt. Partnerim ir jāzina par sievietes vēlmēm vai kaut ko, kas viņai ļoti patīk vai gluži pretēji – nepatīk.

5. Parūpējies par higiēnu

Tas ir patiešām grūti, pat neiespējami, ļauties mīlas priekiem palagos, kuros jūtama sviedru smaka vai tajos ir kādi citi netīrumi. Sekss var būt patīkams vien tajos gadījumos, kad ir padomāts par elementāru higiēnu un ievērotas pieklājības normas.

6. Iegādājies rezerves telefona lādētāju

Iespējams, ka pēc jūsu kaislīgā vakara, viņa vēlēsies doties mājās vai varbūt gribēs ielūkoties savā telefonā, lai izlasītu kādus svarīgus ziņojumus darba sakarā. Iespējams, viņa, braucot taksī, gluži vienkārši vēlēsies paklausīties austiņās sev tīkamu mūziku. Ir 21. gadsimts un viedtālrunim mūsdienās ir būtiska loma. Tāpēc izcili, ja tev mājās būtu rezerves lādētājs viņas telefonam.

7. Neaizmirsti par priekšspēli

Mīlēšanās nav sacensības par to, kurš pirmais sasniegs kulmināciju. Parūpējieties par procesa pagarināšanu un paildziniet sajūtas, kas viņai ir patīkamas. Galu galā, ja seksa mērķis būtu tikai orgasms, tad jau sieviete varētu tikties arī ar USB vadu, kas uzlādē viņas vibratoru.

8. Novelc zeķes

Lūdzu, lūdzu novelc zeķes pirms seksa! Tas izskatās tiešām neglīti, dīvaini un pat komiski – redzēt pilnīgi kailu vīrieti, tomēr ar zeķēm kājās.

9. Kino un reālā dzīve ir divas dažādas lietas

Erotiskais kino ir forša lieta, bet ne vienmēr tas atspoguļo realitāti. Vīrieši droši vien samērā bieži domā, ka ir pilnīgi normāli ar sievieti darīt jebko: raut aiz matiem vai saukt rupjos “mīļvārdiņos”. Izlasi vēlreiz šī raksta ceturto punktu – pirms izpaust savas vēlmes, pajautā viņai, vai tas patiešām ir tas, ko viņa vēlas.

10. Izglītojies un sagādā viņai baudu

Izzini sievietes ķermeni, sniedzot viņai orālo baudu un apmierini viņu. Ļauj viņai būt brīvai, ļauties baudai un emocijām. Tikai kāda nianse – esi tik mīļš, pavadi kādu brīdi sieviešu vietnēs vai izlasi kādā žurnālā, kā apmierināt sievieti orāli. Spriežot pēc sieviešu atsauksmēm, tikai retais vīrietis to protot darīt tā, lai tas sagādātu baudu, nevis vēlmi ātrāk pievērsties kam citam tā vietā….

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv