Kokteilis
Stilo

10 stilīgi ieteikumi: kā gaumīgi valkāt moderno leoparda apdrukas apģērbu0

Foto: PANTHERMEDIA/ SCANPIX/ LETA

Jūs vēl nezināt, ko valkāt rudenī, un vienlaikus sekot aktuālajām modes tendencēm? Pievērsiet uzmanību leoparda raksta apdrukām! Stilisti un modes dizaineri apgalvo, ka tieši leoparda raksts būs aktuālākā modes tendence 2018.gada rudenī.

Leoparda raksts, neapšaubāmi, ir pamanāms un spilgts zīmējums, kas ļoti pievērš apkārtējo uzmanību. Pats galvenais uzdevums ir pareizi izvēlēties šo printu apģērbā – nepārspīlējot! Atcerieties, ka tikai viena detaļa var būt klasiskā leoparda rakstā jūsu kopējā tēlā: apavi, soma, žakete, svārki, blūze vai kleita. Visam pārējam, tieši pretēji, ir jābūt pieklusinātos un maigos toņos. Ja jūs baidāties riskēt, stilisti iesaka akcentēt melno vai balto krāsu, to kombinējot kopā ar leoparda rakstu. Taču visi neitrālie toņi izskatīsies ļoti harmoniski kopā ar leoparda printu.
aaa

vvv

ccc

www

xxx

Atcerieties, lai arī ko jūs izvēlaties ar šādu rakstu, aizmirstiet par citiem ornamentiem un apdrukām uz jūsu apģērba – ja reiz izvēlaties leoparda rakstu, tad neko citu! Piemēram, ja jūs vēlaties valkāt svārkus, kas ir leoparda rakstā, blūzi izvēlieties vienkrāsainu. Ja jūs izvēlēsieties blūzi vai svīteri spilgtā krāsā vai ar kādiem ornamentiem, tas izskatīsies pagalam pārspīlēti un bezgaumīgi.

iii

uuu

ttt

Un atcerieties, jūsu vizuālajā tēlā ir jābūt redzamam minimālismam. Stilisti neiesaka leoparda rakstu kombinēt ar citām spilgtām un labi pamanāmām lietām, piemēram, ar lieliem auskariem, kaklarotām vai rokassprādzēm.

ttt

uuu

LA.lv