Kokteilis
Stilo

10 stila padomi katrai sievietei, ko aizgūt no leģendārās Merilinas Monro0

Foto: Capital Pictures/ scanpix/ leta

Merilina Monro ir sieviete leģenda, kura vēl aizvien iedvesmo ļoti daudzas sievietes visā pasaulē. Viņa bija apbrīnojama personība, gan stila un kino leģenda.

Kādus stila padomus mēs varam aizgūt no Merilinas Monro zelta likumiem arī mūsdienās?

1. Saulesbrilles un šalle nav tikai maskēšanās līdzeklis

ppp

Nekas neizskatās tik šarmanti kā saulesbrilles un ap galvu apsiets lakatiņš.  Lai arī Merilina šo aksesuāru kombināciju izmantoja, lai bieži vien paslēptos no ziņkārīgajām sabiedrības acīm, mūsdienu šo dīvas triku var izmantot tajos brīžos, kad nav pietiekami daudz laika, lai uzkrāsotos un ieveidotu matus, bet izskatīties labi nepieciešams tik un tā.

2. Arī ērti kostīmi ir eleganti

fff

Neskatoties uz to, ka Merilinas vizītkarte bija augumam cieši pieguļošas kleitas, jāatzīst, ka viņas skaistākās un mīlētākās apģērbu kombinācijas bija tās, kurās viņa varēja justies brīvi. Tie bija eleganti un klasiski bikškostīmi un svārku kombinācijas ar skaistām blūzēm, kas ļāva viņai justies un izskatīties eleganti, ērti un krāšņi.

3. Minimāli aksesuāri akcentē dabisko skaistumu

lll

Uz “Sarkano paklāju” svinīgajiem pasākumiem Merilina vienmēr ieradās, rotājusies ar krāšņām dārglietām – izteiksmīgiem auskariem un greznām kaklarotām. Turpretī ikdienišķās foto sesijās, kurās skaistuma standartus noteica viņa pati, viņa visbiežāk izmantoja minimālus aksesuārus vai neizmantoja tos vispār, tādā veidā izceļot savu dabisko skaistumu.

4. Pavirši veidotas matu cirtas izskatās grezni

ddd

Merilina savas dzīves laikā eksperimentēja ar ļoti dažādiem matu griezumiem un to garumu, taču viņas paviršās matu cirtas savu popularitāti ir saglabājušas līdz mūsdienām.

5. Neitrālo toņu palete apģērbā ir elegances pamats

nnn

Savā privātajā garderobē viņa galvenokārt izvēlējās apģērbu neitrālās un klasiskās krāsās – baltā, krēmkrāsas, melnā, persika krāsā, zilā vai sarkanā. Viņai arī patika eksperimentēt ar piesātinātām krāsām un izteiksmīgiem modeļiem. Viņa uzskatīja, ka nav jābaidās izkāpt no savas komforta zonas vienreiz pa visām reizēm un izskatīties satriecoši.

6. Kvalitatīva kosmētika ir skaistuma pamats

aaa

Merilinas ikoniskā skaistuma pamatā bija viņas skaistuma rutīnas noslēpums. Kopā ar grima mākslinieci, viņa aizvadīja vairākus gadus, lai noskaidrotu, kas viņai piestāv vislabāk, līdz viņa pati atrada produktus, kurus iecienīja. Kvalitatīvi kosmētikas produkti bija viņas skaistuma atslēga.

7. Perfekta, augumam pieguļoša vakarkleita

mmm

Merilina bija augumam pieguļošo kleitu karaliene, viņa mācēja piemeklēt modeli, kas perfekti izskatījās uz viņas auguma un izcēla katru viņas ķermeņa aprisi. Viņas skaistāko kleitu autors bija dizaineris Artūrs Millers no Anglijas. Līdz pat šim brīdim, Merilinas augums tiek uzskatīts par ideālas sievietes augumu, turklāt viņa pati lieliski zināja, kā izcelt katru ķermeņa niansi tā, lai koptēls būtu nevainojams! Viņas panākumu atslēga bija pašpārliecinātība un mīlestība pret sevi.

8. “Kapri” biksēm ir jābūt katras sievietes skapī

xxx

Lai arī Merilina izskatījās lieliski savās pieguļošajās vakarkleitās, tas nebūt nenozīmē, ka skapī ir jābūt tikai kleitām. Atcerēsimies, ka arī viņa dievināja ģērbties elegantajās “kapri” stila biksēs, kuras kombinētas ar svīteri, īsu topiņu vai klasisku kreklblūzi. Piemeklē ideāla modeļa “kapri” bikses, valkā tās visdažādākajās kombinācijās, un vari būt droša, ka izskatīsies eleganta kā ikdienā, tā saviesīgos pasākumos.

9. Augstpapēžu kurpes ar siksniņu izceļ skaistas kājas

Saistītie raksti

ttt

Merilinai bijusi visu laiku iespaidīgākā dažādu dizaineru siksniņkurpju kolekcija. Dizaineris Salavtore Ferragamo speciāli dīvai radīja unikālus 40 kurpju pārus. Neskatoties uz to, ka viņa labprātāk izvēlējās ērtākus apavus uz zemāka papēža, kopēja papēža vai pat laiviņu tipa kurpes, viņa vienmēr mācēja sevi pasniegt graciozi arī uz augstiem papēžiem.

10. Adītus svīterus valkā arī modes dāmas

vvv

Katras modes dāmas garderobē ir jābūt arī rakstiem izadītam siltajam svīterim, ko iespējams kombinēt gan ar biksēm, gan svārkiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv