Kokteilis
Dzīvo

10 spēcīgi vīriešu vārdi un to skaidrojumi0

Foto: Pexels

Kad vecāki izvēlas vārdu savam dēlam, visbiežāk viņi to dara izvirzot kritērijus: tam jābūt labskanīgam, spēcīgam un bieži vien, arī mūsdienīgam. Jau kopš senatnes cilvēki tic tam, ka spēcīgs vārds bērnam visa viņa mūža garumā dāvā savu enerģiju.

Vārda izvēle ir sarežģīts process, tāpēc piedāvājam jums iepazīties ar 10 spēcīgākajiem vīriešu vārdiem un to nozīmi.

Arnolds

Vārds Arnolds bijis neskaitāmiem ievērojamiem personāžiem vēsturē, viņu vidū bijuši slaveni rakstnieki, kaujinieki un prasmīgi valsts vadītāji. Mūsdienās, izdzirdot vārdu Arnolds, visbiežāk prātā iešaujas slavenais amerikāņu aktieris Arnolds Švarcenegers, kurš pasaules slavu iekaroja ar filmu “Terminators”.  Raksturojot vārdu Arnolds tiek minēts, ka viņiem piemīt lieliskas analītiķa spējas, laba loģiskā domāšana, bet arī slinkums. Pēc dabas viņi ir emocionāli, romantiski, bet lielākoties apmierināti ar to, ko sasniedz savā dzīvē.

Andrejs

Vārds Andrejs ir vīrišķīgs un spēcīgs. Šie cilvēki ir apveltīti ar stipru raksturu, bet sievietes prot saskatīt to, pēc kā paši kāro.

Leonards

Vēl viens lielisks vārds mazulim. Tulkojumā šis vārds nozīmē “drosmīgā lauva”. Leonardi ir spēcīgi, sirsnīgi un mazliet mežonīgi. Leonardam dzīvē ir jāmācās kļūt neatkarīgam, kā arī uzņemties atbildību.

Mārtiņš

Mārtiņš Luters Kings bija viens no ietekmīgākajiem un spēcīgākajiem vīriešiem pasaules vēsturē. Mārtiņi ir apveltīti ar stipru raksturu, ir ļoti mērķtiecīgi un vienmēr sasniedz savus mērķus.

Aleksandrs

Vēsturiski Aleksandrs ir viens no populārākajiem vārdiem cilvēces vēsturē. Aleksandrs ir neatkarīgs un ietiepīgs, cilvēks ar lielu vērienu un izteiktiem talantiem.

Jānis

Jānis  ir vīrišķīgs, galants dzīves baudītājs. Viņiem piemīt izteikta intuīcija, viņi ir praktiski un viņiem ir labi attīstīta fantāzija.

Henrijs

Henrijs vēsturē iegājis kā karalisks un politisks vārds. Pēc dabas viņi ir jautri, sabiedriski, draudzīgi, ar bagātīgu iekšējo pasauli. Viņi nemēdz satraukties par niekiem un problēmas raduši risina ātri.

Ronalds

Ronaldiem piemīt spēja iedvesmot un uzlādēt apkārtējos, viņi ir optimistiski un viņiem piemīt liels entuziasms. Viņi prot ap sevi radīt prieku un patīkamu atmosfēru.

Jāzeps

Jāzeps pēc dabas ir ļoti daudzpusīgs, delikāts un vienmēr uztur sevi labā formā.

Alberts

Alberts esot apveltīts ar diviem pretējiem raksturiem – no vienas puses viņš ir dzīves baudītājs ar viegli ievainojamu dvēseli, no otras – praktiķis, kas garām nelaidīs nevienu izdevību, lai gūtu sev labumu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv