Kokteilis
Mīli

10 šķēršļi starp jums un jūsu laimīgo dzīvi0


Dzīves gudrība. “Labākā gara velte, labākā radības dāvana ir saulains, priecīgs sirdsprāts.” Mārtiņš Luters
Dzīves gudrība. “Labākā gara velte, labākā radības dāvana ir saulains, priecīgs sirdsprāts.” Mārtiņš Luters
Foto – Shutterstock

1. Nepabeigtie darbi.

Atbrīvojieties no pagātnes, nosakiet un sakārtojiet nepabeigtos darbus. Pabeidziet visu, ko esat iesācis: projektu, diētu, konfliktu, saistības, kuras esat uzņēmies – izpildiet tās, uzticiet citam cilvēkam vai vienkārši atsakies no tām.

2. Tagadnes ignorēšana.

Šodien – tas ir visu „šodien” , kas bija pirms tam rezultāts. Labi nodzīvota tagadne dabiski veido brīnišķīgu nākotni. Ietaupiet dolāru šodien un rīt jums būs vairāk naudas. Apēdiet šodien par 500 kalorijām mazāk un rīt jūs sāksiet zaudēt svaru. Tikai tas, ko jūs darāt šodien, ietekmē jūsu nākotni.

3. Prioritāšu trūkums. Nekad nenodarbojieties ar to, ko visvairāk gribas, tieši tajā momentā, kad to visvairāk gribas. Ja jūs tik vienkārši reaģējat uz tuvāko lietu, kura ir nokļuvusi jūsu redzes lokā, jums nekad nebūs pietiekami laika nodarboties ar to, kas patiešām ir svarīgs. Neiedaliet laiku atbilstoši jūsu prioritātēm. Iedaliet prioritātes atbilstoši jūsu laikam.

4. Pašapmāns.

Melot sev – viena no bīstamākajām sevis necieņas formām. Padomājiet par gadījumiem, kad jūs nebijāt godīgs pats pret sevi un kā to var izlabot. „Es vairs nekad neizlikšos, ka man ir vienalga, ko es lieku savā mutē”. „Es vairs nekad neizlikšos, ka budžeta pārtērēšana ir normāla parādība”.

5. Izdabāšana cilvēkiem.

Ja jūs vienmēr sakāt „jā”, pat tad ja gribas teikt „nē” – jūs būsiet nelaimīgs, jūs zaudēsiet kontroli pār savu laiku un enerģiju jebkura cilvēka dēļ, kurš jums ir kaut ko lūdzis. Atbrīvojiet sevi, iemācieties aizstāvēt savas robežas.

6. Enerģijas noplūde.

Ikdienas krīzēm un problēmām nav jārada enerģijas noplūdi. Lai jūsu dzīve rit pēc jūsu saraksta. Izdariet apzinātu izvēli: vienkāršojiet savus uzdevumus, organizējiet savu apkārtni tādam dzīves veidam, kādu jūs gribat dzīvot.

7. Sūdzēšanās jautājumu vietā.

Jūs saņemsiet tieši tik, cik esat lūdzis. Sūdzēšanās – tā ir pasīvā pozīcija, nevis aktīvā. Apzināti lieciet saprast cilvēkiem, ka jūs gribat lūgt viņiem, nevis sūdzēties.

8. Nepietiekamas rezerves.

Ja jums nav rezervju, jūs pieņemsiet lēmumus, kuri tiks balstīti uz trūkumu… naudas, laika, enerģijas. Tas radīs kļūdas un labvēlīgu iespēju zaudēšanu. Sistemātiski izslēdziet no savas dzīves noteiktas lietas tik ilgi, kamēr jums nebūs pietiekamu laika un naudas rezervju. Tad uzsāciet vadoties no šī stāvokļa.

9. Nepilnību slēpšana.

Lai jūsu trūkumi palīdz jums būt godīgākam. Informējiet cilvēkus: „Esmu nepacietīgs, lūdzu, dodiet man zināt, ja palaidīšu garām to, kas jums ir nesaprotams” . „Es nemāku glabāt noslēpumus, lūdzu, nestāstiet man to, ko es varu izpļāpāt citiem”.

10. Vēlēšanās plānošanas vietā.

Saistītie raksti

Sāciet! Dariet kaut ko! Ja jūs visu laiku sēdēsiet un „vēlēsieties”, lai notiek kaut kas pats no sevis, diez vai jūs to sagaidīsiet. Radiet plānu un sāciet darboties!

Avots: soulpost.ru

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas