Kokteilis
Stilo

10 skaistumkopšanas speciālistu triki: tie palīdzēs tev izskatīties nevainojami0

Foto – Fotolia

Ikdienas grims nereti sagādā lielākas grūtības, nekā mēs gribētu – te acu tuša izsmērējas, te nav iespējams to uzkrāsot tā, lai nebūtu “pandu acis”, te lūpu krāsa šķiet pārlieku nenoturīga, te neizdodas uzklāt vajadzīgajā biezumā tonālo krēmu.

Piedāvājam jums iepazīties ar skaistumkopšanas speciālistu trikiem, lai ikdienas kosmētikas lietošana nesagādātu raizes un grims izskatītos nevainojami:

1. Lai iegūtu puscaurspīdīgu tonālā līdzekļa kārtiņu, uzklājiet to uz ādas ar pirkstu galiem.

2. Ja vēlaties vidēji biezu vai biezu kārtiņu, izmantojiet speciālās tonālā krēma otiņas.

3. Vienmēr izmantojiet matējošo pūderi taukainajās sejas ādas zonās (parasti tā ir T zona).

Foto: unsplash

4. Neaizmirstiet par kakla ādu, dekoltē un sejas kontūrlīniju – lai neatšķirtos ādas tonis uz sejas un, piemēram, uz kakla. Šo kļūdu, starp citu, pieļauj ļoti daudzas sievietes.

5. Kad uz vaigu kauliem jūs uzklājat vaigu sārtumu, nedaudz pasmaidiet. Sāciet ar vaigu “āboliem” un iztušējiet sārtumu sākumā virzienā uz augšu, pēc tam – virzienā uz zodu. Tādā veidā jūs radīsiet maksimāli dabisku efektu.

6. Viegli ar uzacu zīmuli ieēnojiet uzacu augšējo līniju: tādā veidā seja izskatīsies koptāka.

Foto: Pexels

7. Lūpu krāsu vai spīdumu vienmēr sāciet uzklāt no augšlūpas centra – virzienā uz mutes kaktiņiem. Kad esat uzkrāsojusi lūpas, piespiediet pie lūpām tīru papīra salveti, lai noņemtu lieko kosmētiku, kā arī radītu dabiskāku efektu.

8. Kad jūs uzklājat acu ēnas, atlieciet galvu mazliet atpakaļ. Skatoties spogulī, uzmanīgi novelciet līniju, sākot ar acs iekšējo kaktiņu.

9. Krāsojot acis ar tušu, vienmēr sāciet no skropstu saknītēm, virzot skropstu tušas otiņu it kā “zigzagā”.

Publicitātes foto

10. Pirms tam, kā uz lūpām uzkrāsot lūpu krāsu, uzklājiet tām caurspīdīgu grima pamatlīdzekli un ļaujiet tam dažas minūtes nožūt. Tādā veidā lūpu krāsa būs noturīgāka.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv