Kokteilis
Dzīvo

10 sieviešu vārdi, kuriem ir “attiecību lāsts”: šīs sievietes piedzīvo nelaimīgus mirkļus ģimenes dzīvē0

Foto: Pexels

Vārdam cilvēka dzīvē ir milzīga loma. Mainīt to ir sarežģīti gan psiholoģisku apstākļu dēļ, jo to tomēr ir izvēlējušies vecāki, gan racionālu iemeslu dēļ – tas nav vienkārši, dažās valstīs teju vai neiespējami, gan arī grūti pamatojami, kāpēc to vēlies darīt. Taču vārds ietekmē cilvēka likteni – par to ir pārliecināti kā ezotēriķi, tā numerologi un astrologi.

Šie 10 sieviešu vārdi, kas ir skaisti, skanīgi un populāri vārdi arī Latvijā un daudzās citās pasaules valstīs, pēc speciālistu viedokļa nes līdzi “ģimenes lāstu” – to īpašnieces reti kad ir laimīgas ģimenes dzīvē.

Olga

Sievietes ar šādu vārdu visbiežāk ir ļoti noslēgtas. Viņām ir grūti satikt savu otro pusīti un vispār uzsākt attiecības ar vīriešiem. Šim vārdam piemīt pretrunīga enerģētika. No vienas puses Olgas ir vērstas uz sevi un labi jūtas vientulībā, no otras puses – viņas attiecībās ar vīrieti vēlas būt noteicējas, un tas ir visbiežākais iemesls, kāpēc viņām neizdodas laimīga ģimenes dzīve. Ja Olga pati šo attieksmi pratīs mainīt, visticamāk, ka viņas varēs izveidot arī laimīgas attiecības ar mīļoto cilvēku.

Zane

Arī šīm sievietēm ir ļoti sarežģīts raksturs. Viņām ir grūti atrast kopīgu valodu ar citiem cilvēkiem, tajā skaitā – vīriešiem. Galvenais viņu trūkums – viņas neprot pieņemt citu cilvēku viedokli. Viņu mīlas dzīve drīzāk atgādina meksikāņu seriālu, nevis reālas attiecības. Ar Innām ir sarežģīti sadzīvot ne tikai laulībā, bet pat vienā mājoklī, kas arī galvenais iemesls, kāpēc viņu attiecības jūk un brūk.

Elvīra

Sievietēm ar šādu vārdu piemīt neiecietīgs raksturs un nepastāvīga daba. Tur, kur parādās viņas, visbiežāk uzrodas konflikts. Izskaidrot attiecības par jebkuru tēmu, šķiet, ir viņu mīļākā nodarbošanās.

Ludmila

Šīs sievietes ir ļoti sentimentālas, viņām patīk “ciest” un atrasties depresīvā noskaņojumā. Viņas ir gatavas sevi veltīt ģimenes dzīvei, taču ikdienas rūpes neiet viņām pie sirds. Viņas smagi pārdzīvo tuvu cilvēku zaudējumu un attiecību izjukšanu, tāpēc bieži vien, ja pirmās attiecības nav izdevušās, citas viņas nemaz neuzsāk. Viņas uzskata, ka dzīve ir pret viņām netaisnīga.

Kristiāna/ Kristīne/ Krista

Saistītie raksti

Šīs sievietes bieži ir pašas vainojamas attiecību izjukšanā. Viņas nemitīgi domā par to, ka viņas tiek krāptas, ka viņas nemīl un izmanto. Patiesībā viņas visas savas dzīves laikā tā arī neiemācās uzticēties citiem cilvēkiem. Viņas visbiežāk savā dzīvē apprecas vairākas reizes, taču ar katru reizi viņas kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.

Karīna/ Katrīna/ Kate

Šīm sievietēm piemīt ļoti dzelžaina enerģētika, un viņas pēc dabas ir ļoti seksuālas, tāpēc arī “pievilina” tādus vīriešus, kas patiesībā ir daudz vājāki par viņām pašām. Viņas ir maigas un gaisīgas, taču arī neiecietīgas un spontānas. Ļoti ātri var pārvērsties no eņģeļa par dēmonu. Viņām dzīvē ļoti svarīga ir nauda – ja attiecībās nebūs sakārtots šis jautājums, viņas, visdrīzāk, savu partneri pametīs. Tāpat viņām ir grūti izrādīt savas jūtas un runāt ar otru cilvēku par to, kas viņas nomāc.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas