Tu bieži mēdz aizdomāties, kāpēc sapņos redzi savu bijušo mīlestību? Tici man, tu neesi viena, kas piedzīvo šādus sapņus.

Šķiršanās vienmēr ir smaga un tā ir vispārēja patiesība, kuru neapstrīd pilnīgi neviens. Taču paiet laiks un kļūst vieglāk, līdz tu pārstāj domāt par nu jau izjukušajām attiecībām un nedomā jau pat nedēļām ilgi. Līdz brīdim.. kad pēkšņi sapnī ieraugi savu bijušo partneri.

Pierādīts, ka bijušos partnerus attiecībās redz biežāk nekā vīrieti ar kuru esi šobrīd. Noskaidro, par ko liecina šie sapņi:

1. Mīlēšanās ar bijušo

Foto: Pexels

Visbiežāk šādos sapņos redzi savu pirmo mīlestību, atgriežoties sajūtās, kad vēderā lidoja taureņi. Šie sapņi vairāk pievērš uzmanību emocijām un izjūtām, nevis cilvēkam ar ko biji attiecībās. Tas ir atgādinājums, ka esošajās attiecībās nedrīkst zaudēt dzirksteli un romantisko burvību.

2. Bijušā partnera nāve

Lai arī tas varētu šķist biedējošs sapnis, tā ir lieliska zīme, ka beidzot esi tikusi pāri iepriekšējām attiecībām. Nāves piedzīvošana sapnī liecina par pārmaiņām un jaunu sākumu. Esi gatava piedzīvot ko skaistu savā dzīvē, tāpēc neuztraucies, jo tā tiešām ir laba zīme!

3. Attiecību atjaunošana

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Izbeidzot sāpīgas attiecības var šķist šokējoši, ja sapnī redzi, ka attiecības ir atjaunojušās. Iespējams tā ir zīme, ka līdz šim brīdim tevī ir palikušas dusmas, naids vai aizvainojums. Visas šīs negatīvās emocijas var izpausties sapņos. Tas nozīmē, ka tev ir jāpiedod savam bijušajam partnerim un šīs emocijas jāatbrīvo.

4. Viņš nokļūst cietumā

Ja sapnī redzi, ka tavs bijušais tiek aizturēts vai ielikts cietumā, tad tev varētu šķist, ka tava zemapziņa viņu soda par visu, ko izdarījis. Patiesībā tā ir zīme, ka beidzot esi tikusi pāri visām domām par viņu un vairs neļausi viņam iekļūt ne savā galvā,ne sirdī.

5. Tu ielauzies viņa mājā

Māja atspoguļo cilvēka psihi. Tātad, ja sapnī redzi ielaušanos sava bijušā partnera mājā, tad tā ir zīme, ka nepieciešams sazināties ar bijušo partneri, lai noskaidrotu viņa domas un iemeslus, kāpēc attiecības patiesībā izjuka.

6. Bijušais partneris ielaužas tavā mājā

Savukārt, ja sapnī tavs bijušais ielaužas tavā mājā, tas liecina, ka vēl aizvien nespēj viņu aizmirst un viņš turpina ietekmēt tavu ikdienas dzīvi. Šis sapnis norāda, ka ir pienācis laiks viņu beidzot aizmirst.

7. Tu gaidi bērnu no sava bijušā

Foto: pixabay

Tas var likt tev pamosties ar šausmām, taču patiesībā sapnī redzēt grūtniecību nozīmē, ka tavā dzīvē gaidāmas pozitīvas pārmaiņas. Iespējams, tas liecina par kādu jaunu pavērsienu attiecībās ar bijušo partneri, neatkarīgi no tā, ja esi jau jaunās attiecībās.

8. Strīdēšanās ar bijušo

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Ja sapnī strīdies ar savu bijušo partneri, tas var norādīt, ka pašreizējās attiecības kļūst līdzīgas tikko izjukušajām. Zemapziņa cenšas tevi brīdināt, ka jāsāk izvērtēt situācija pašreizējās attiecībās.

9. Ilgošanās pēc bijušā

Ja sapnī izjūti ilgošanos pēc sava bijušā partnera, tad visdrīzāk arī realitātē tu pēc viņa ilgojies. Vēl tas var nozīmēt, ka ilgojies pēc kāda konkrēta attiecību elementa vai sajūtām, kas bija starp jums, bet vairs nav tieši konkrētajā dzīves periodā.

10. Viņš ilgojas pēc tevis

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Savukārt, ja sapnī redzi, ka viņš ilgojas pēc tevis, tad vari būt droša, ka beidzot esi tikusi pāri iepriekšējām attiecībām un vari šķirt jaunu nodaļu savā dzīvē.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.