Ja uzskati, ka par modes tendencēm un aktuālajiem interjera dizaina virzieniem zini visu, tad palūko, vai šīs lietas ir tavās mājās. Kā apgalvo eksperti, šo priekšmetu klātbūtne liecina par tavu labo gaumi un nevainojamo stilu.

Dubultspoguļi

Interjera dizaineri ilgi strīdējās, vai dzīvoklī ir nepieciešami lieli spoguļi un gala rezultātā nonāca pie vienbalsīga lēmuma, ka – jā. Un vislabāk izvēlēties dubultspoguļus, lai ģērbjoties būtu iespēja sevi aplūkot no visām pusēm.

Grāmatas atklātos plauktos

Grāmatas skaistos vākos vienmēr ir augsti vērtētas, tomēr pēdējā laikā tās centušies aizvietot ar dažāda veida elektroniskajiem variantiem. Tomēr tiem, kuriem joprojām tīk lapu čaukstoņa nav iemesla satraukumam. Jaunajā sezonā grāmatas atkal atgriežas savās pozīcijās un kļūst par katra interjera rotu. Novietojiet iecienītākos grāmatu sējumus atklātos plauktos un baudiet lasīšanu.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Mākslas priekšmeti

Klusās dabas un ainavas, kā apgalvo interjera dizaineri, vairs nevienu nepārsteidz. Tomēr nevajadzētu steigties izmest gleznas, ko esat mantojušas no vecmāmiņas. Iespējams, tām vēl būs sava loma tuvākajā nākotnē. Bet šobrīd uzmanības centrā ir oriģinālāki varianti. Piemēram, jauno mākslinieku nestandarta gleznas.

Istabas augi

Tu būsi pārsteigta, cik ātri iespējams pārvērst pat visgarlaicīgāko interjeru, izmantojot zaļos augus. Tiesa, atšķirībā no pagājušās sezonas, kad modes lieta bija palmas, kaktusi un vijolītes, šosezon uzmanība būtu jāpievērš daudz interesantākiem variantiem un jāpērk filodendrs vai taro jeb kolohāzija, tautā saukta par ziloņu ausi. Nezini, kas tas tāds? Ieskaties tuvākajā ziedu veikalā un novērtē šo augu skaistumu!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Ērta uzglabāšanas sistēma

Ja tev joprojām priekšmeti un kosmētika ir izmētāti pa visu māju, tad zini, ka esi bezcerīgi atpalikusi no dzīves. Lai atbrīvotos no nekārtības un zinātu, kur to vai citu lietu meklēt, var iegādāties speciālas kastes, konteinerus vai lietu glabāšanai pielāgot vecus pītos grozus, kas atkal ir modē, koka kastītes utt..

Funkcionāla stāvlampa

Atkal modē ir ērtas un stilīgas stāvlampas. Speciālisti vienā balsī apgalvo, ka jaunajā sezonā ir jānomaina pierastais apgaismojums pret punktveidīgu un jāatsakās no milzu gaismekļiem par labu brā vai stāvlampai, kuri dos maigu gaismu tieši tur, kur tas attiecīgajā brīdī ir nepieciešams.

Dekoratīvie spilveni

„Spilvenu par daudz nemēdz būt!” – apgalvoja mūsu vecmāmiņas un izrādās, viņām bijusi taisnība. Interjera dizaineri iesaka atteikties no vienādu ornamentu un ziedu komplektiem, bet tā vietā priekšroku dot dažādai krāsu gammai, dažādiem izmēriem un ar dažādiem ornamentiem. Bet jāņem vērā, ka visiem spilveniem savstarpēji ir jāsaskan. Pretējā gadījumā stilīga istabas papildinājuma vietā var iegūt kaut ko pavisam negaidītu.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Ceļojumu aksesuāri

Mūsdienu sievietei vairs nav nepieciešamības ilgi palikt vienā vietā un viņa labprāt apceļo pasauli. Tādēļ, lai ceļojumā neņemtu līdz kaudzi ar čemodāniem, mēģinot tajos ielikt visu nepieciešamo, labāk iegādāties speciālus ērtus aksesuārus, kuri jūs izglābs jebkurā situācijā.

Ģimenes relikvija vai suvenīrs

Daudzi cilvēki rūpīgi glabā lietas, ka mantotas no vecvecākiem, jo ar tām saistās ne viena vien paaudze. Ne ar mazāku lepnumu mājas saimniece stāsta par priekšmetiem, kas atvest no citām valstīm un saistās ar patīkamām atmiņām. Tas piešķir interjeram rozīnīti un norāda uz to, ka mājas saimniecei patīk piedzīvojumi.

Ērts paklājs

Ērti paklāji rada mājīgumu un interjeru veido daudz interesantāku. Turklāt aukstajā perioda tev nebūs jāpārvietojas īsiem pārskrējieniem, ja tavā mājā nav paredzēta siltā grīda. Arī filmu skatīšanās, iekārtojoties uz mīksta, pūkaina paklāja, ir daudz komfortablāka.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem