Kokteilis
Mīli

10 pazīmes, kas liecina: sieviete vēlas izbeigt attiecības ar mīļoto vīrieti0

Foto: Pexels

Brīdī, kad attiecības ir uz izjukšanas sliekšņa, tu noteikti uzzināsi patiesos iemeslus, kādēļ sieviete vēlas pārtraukt attiecības. Visbiežāk tie ir aizvainojumi, turklāt sievietes dabā ir risināt problēmas klusībā, un par tām runāt skaļi tikai tad, kad viņa jau ir pieņēmusi radikālu risinājumu. Taču brīdī, kad sieviete klusībā jau ir nolēmusi pārtraukt attiecības, bet vēl nav gatava par to runāt skaļi, vari būt drošs, ka viņas uzvedība mainīsies.

Šīs 10 pazīmes viennozīmīgi norāda uz vēlmi izbeigt jūsu attiecības. Turklāt, ja tās laicīgi pamanīsi, iespējams, tev būs iespēja attiecības vēl saglābt.

1. Tu esi pēdējais, kas par viņu kaut ko uzzina. It īpaši, ja runa ir par labām ziņām. Laimīgās attiecībās jūs vēlēsieties, lai tieši mīļotais par visu notiekošo uzzina pirmais, taču, ja attiecības būs uz izjukšanas sliekšņa, jāatzīst, ka būsi pēdējais, kas kaut ko uzzinās, ja vispār uzzinās.

2. Viņa vairs nekoķetē. Īpaši brīžos, ja tu uzlūko viņu ar kaisles un iekāres pilnu skatienu – viņa pret to izturēsies vienaldzīgi. Ja līdz šim jūs regulāri apmainījāties ar mīļām ziņām, uzbudinošām sarunām un jūsu starpā bija daudz kaislīgu mirkļu, tad mirklī, kad sieviete vēlēsies pārtraukt attiecības, viņa kļūs noslēgta.

3. Viņa kļūst citāda. Viņa ir mainījusi savu vizuālo tēlu vai sākusi darīt lietas, ko nedarīja līdz šim. Viņa izvairās no mirkļiem kopā, aizbildinoties ar nepieredzētām atrunām. Tas norāda uz to, ka viņa ir ir nogurusi no brīžiem, ko pavadāt kopā.

4. Viņa izbauda mirkļus, kuros neesat kopā. Līdz šim viņa priecājās par katru mirkli kopā ar tevi, taču nu ir sākusi priecāties par to, kad aizej. Tā ir skaidra norāde uz to, ka jūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā. Visbiežāk šādā situācijā sievietes sāk izvairīties arī no vīriešu apskāvieniem un skūpstiem. Viņas vienkārši vairs nevēlas būt šajās attiecībās.

5. Viņa bieži padodas. It īpaši tad, ja jūsu starpā norisinās domstarpības. Agrāk viņa bija gatava argumentēt, taču tagad vienkārši padodas? Viņa ļauj visam nolikt pašam no sevis, un vairs neredz jēgu censties ietekmēt tavu viedokli. Tas ir veids, kā viņa liek tev saprast, ka ir pēdējais brīdis attiecībās kaut ko mainīt.

6. Jūs vairs nedodaties gulēt vienā laikā. Tas ir tikai tāpēc, ka viņa izvairās no intīmiem mirkļiem kopā ar tevi. Viņa vairs nevēlas iesaistīties diskusijās, jo no tām ir nogurusi. Tas ir lielisks veids, kā izvairīties no atbildības attiecībās. Turklāt tas notiek tikai tad, kad sievietes mērs jau ir pilns, un viņasprāt, šajās attiecībās vairs nav ko glābt.

7. Viņa ignorē tavu ģimeni. Viņa vairs nesmejas par tavas ģimenes jokiem. Turklāt viņa izvairās no kopīgiem ģimenes pasākumiem.

8. Viņa skatās jūsu iecienītās TV pārraides bez tevis. Tā ir viena no nopietnākajām pazīmēm, ka viņa vairs nevēlas būt kopā ar tevi. Neskatoties uz to, ka tas varētu šķist visai smieklīgi, jāatzīst, ka iecienīto seriālu skatīšanās kopā ir viena no jaukākajām pāru nodarbēm.

9. Jūsu seksuālā dzīve kļuvusi dīvaina. Ja jūsu attiecības būtu lieliskas, tu varētu būt drošs, ka viņa censtos pavadīt ar tevi pēc iespējas vairāk laika kopā gultā. Taču, ja viņa vēlas izbeigt attiecības, viņa no tā izvairīsies. Viņa tēlos, ka ir aizmigusi, ka ir nogurusi vai sāpēs galva. Tas norāda uz to, ka viņa domā par nopietnu lēmumu jūsu attiecībās.

10. Viņa vairs nav greizsirdīga. Piekritīsi, ka pārlieku liela greizsirdība var būt kaitinoša, taču tomēr dažreiz tas ir patīkami. Tā norāda, ka esi šai sievietei īpašs. Tomēr, ja tā vairs nav, tad visticamāk, ka esi kļuvis vienaldzīgs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv