Kokteilis
Mīli

10 pazīmes, ka tava mīļotā ir emocionāli nobriedusi sieviete0

Foto: Shutterstock

Ikviens no mums dzīvē ir piedzīvojis nelaimīgas attiecības un sāpīgas šķiršanās, tās devušas pieredzi, lai saprastu, ko patiesībā nozīmē īsta mīlestība. Ir jāpaiet kādam laikam, jāpiedzīvo emocijas un jāgūst pieredze, lai satiktu sievieti, ar kuru būsi pārliecināts, ka vēlies pavadīt kopā visu turpmāko dzīvi.

Katram vīrietim ir savi kritēriji, pēc kuriem viņš vērtē savu partneri, taču tas neizslēdz faktu, ka vienmēr ir svarīgi saprast tās sievietes kvalitātes, kas viņu padara par vīrieša cienīgu dāmu, ar kuru viņš vēlētos pavadīt kopā visu dzīvi.

Esam apkopojuši 10 pazīmes, kas liecina par to, ka tava mīļotā sieviete ir emocionāli nobriedusi sieviete. Turklāt, ja konstatē, ka tavai partnerei un jūsu attiecībām piemīt lielākā daļa no šīm īpašībām, pārliecinies, ka savu sievieti tu novērtē pietiekami augstu, un parūpējies, lai tavas attiecības vienmēr saglabātos tik lieliskas, cik tās ir šobrīd.

1. Esot kopā, viņa tevi iedvesmo kļūt par labāku vīrieti

Foto: Shutterstock

Viņa patiešām rada tevī vēlmi kļūt par labāku cilvēku. Un tas norāda uz viņas spējām ikdienas dzīvē iedvesmot, motivēt un pilnveidot. Viņa ir sieviete, ar kuru kopā gribas sasniegt virsotnes un pieredzēt jaunas lietas. Šāda sieviete vienmēr ir kustībā, un  tikai ar savu klātbūtni viņa motivē arī tevi būt tādam pašam – izvirzīt mērķus, tiekties uz tiem un sasniegt tos. Tavs galvenais uzdevums ir pārliecināties, vai esi pietiekami labs viņai un vai spēj tikt līdzi viņas tempam.

2. Viņa ar tevi nespēlē bērnu spēlītes

Viņa ir gana spēcīga un stabila sieviete, lai būtu tieša savos vārdos, darbībās un uzskatos. Viņa nekautrēsies pateikt savu viedokli par to, kas viņai patīk vai nepatīk. Viņa neslēps savas jūtas un emocijas. Turklāt liela daļa sieviešu mūsdienās izmanto dažādas metodes, lai savaldzinātu vīriešu sirdis, taču ne šāda sieviete. Viņa necentīsies sagrozīt tev galvu, viņa netraucēs tevi ikdienas darbos. Tieši pretēji – viņa spēs dot tev pietiekami daudz brīva laika un telpas, jo viņa novērtē tevi kā personību.

3. Viņa apzinās, ka nav Visuma centrs

Foto: Shitterstock

Liela daļa sieviešu mūsdienās uzskata, ka, esot attiecībās, vīrietim nepārtraukti ir jābūt sievietes tuvumā, jāizrāda mīlestība, jāpārsteidz ar dāvanām un kaislīgiem mirkļiem. Diemžēl tā dzīvē nenotiek. Esot attiecībās, katram no attiecību partneriem ir arī sava privātā dzīve, tāpēc šāda sieviete atzīs, ka nav Visuma centrs. Viņa zina, ka viņai nav tiesību prasīt pēc nepārtrauktas vīrieša uzmanības. Turklāt viņa zina, ka laimīgu attiecību pamatā ir spēja rast kompromisus. Tieši to viņa arī dara – iegulda sevī un jūsu attiecībās, lai mirkļos, kad esat kopā, izjustu patiesu mīlestību.

4. Viņa ir neatkarīga un spēj pati par sevi parūpēties

Viņa ir stipra un neatkarīga sieviete, kura spēs parūpēties pati par sevi. Turklāt viņa nebaidās kādā mirklī palikt arī viena. Viņa ir pārliecināta par sevi un lepojas ar sevi. Viņa ir attiecībās ar tevi ne tikai tāpēc, ka esi viņai vajadzīgs, bet gan tāpēc, ka vēlas, lai esi viņas dzīvē. Jūsu attiecības ir balstītas uz patiesu mīlestību, nevis fizisku nepieciešamību vienam pēc otra.

5. Viņa ir sirsnīga un intīma attiecībās ar tevi

Foto: Shutterstock

Viņa patiešām nekautrējas paust savas jūtas un emocijas. Viņa nebaidās būt patiesa un neaizsargāta tavā klātbūtnē, jo viņa zina, ka emocionāla intīmā tuvība ir laimīgu un uzticamu attiecību pamats. Turklāt viņa dara visu iespējamo, lai tu uzticētos viņai.

6. Viņa tevi atbalsta

Viņa nav tavs šķērslis sapņu realizēšanā, tieši pretēji – viņa dara visu iespējamo, lai motivētu un palīdzētu tev sasniegt iecerētos mērķus. Viņa vienmēr piespiedīs tevi kustēties un darīt, lai tu dzīvē nonāktu tajā vietā, kur tev patiesībā ir jābūt. Tu vienmēr vari uz viņu paļauties, un tu zini, ka viņa vienmēr ir tavā pusē. Kopā jūs esat vislabākā komanda.

7. Viņa novērtē atklātību un godīgumu

Foto: Shutterstock

Viņa nekad nav bijusi tāda, kas no tevis ko slēps. Tev nebūs jāmēģina lasīt starp rindiņām, lai saprastu, ko viņa patiesībā domā vai jūt, jo viņa pati tev to pateiks.

8. Viņa domā par nākotni

Viņa nav tikai mirklis tavā dzīvē. Šī sieviete nepārtraukti domā par nākotni, un viņa darīs visu, lai jūsu skaistie mirkļi saglabātos vēl ilgi jo ilgi. Viņu neapmierina doma tikai par tagadni, viņa vēlas pārliecību un stabilitāti savā dzīve. Viņa vēlas skaistu nākotni kopā ar tevi.

9. Viņai ir daudz mērķu savā dzīvē

Viņa nav no tām sievietēm, kas vienkārši dzīvos un cerēs, ka lietas notiks pašas no sevis. Viņa ir mērķtiecīga, apņēmīga un uzņēmīga. Attiecības viņai noteikti netraucēs piepildīt savas dzīves sapņus, tās tikai motivēs viņu doties uz priekšu ar vēl lielāku sparu.

10. Viņa uzņemas rūpes par tevi

Foto: Shutterstock

Pats jaukākais smagas un nogurdinošas darba dienas beigās ir saņemt rūpes no sava mīļotā cilvēka. Ir svarīgi, ka dienas beigās kāds par tevi interesējas, uztraucas, ka ir kāds, uz kuru tu vari paļauties neatkarīgi no tā, kādā dzīves posmā atrodies. Un šī sieviete tev spēj sniegt visas šīs skaistās emocijas, mirkļus un rūpes.

LA.lv