Uzsākot jaunas attiecība, bieži vien nākas piedzīvot tā saukto “rozā briļļu” periodu, un jāatzīst, ka šajā periodā partneri ir kļuvuši gluži vai akli un pat necenšas saskatīt viens otra sliktākās īpašības un rakstura iezīmes. Vēl sliktāk ir nepamanīt to, kāds partneris ir guļamistabā. Atceries, ka intīmās attiecības ir pamats ilgstošām un laimīgām savstarpējām attiecībām ar partneri. Ja vēlies nopietnas un ilgas attiecības, ir svarīgi jau attiecību sākumā noskaidrot to, kāds partneris būs gultā. Esam apkopojuši vairākas drošas pazīmes, kas norāda uz to, ka partneris nebūs labs mīļākais guļamistabā.

1. Viņš neprot skūpstīties. Nenovērtē par zemu skūpstu nozīmi seksa laikā. Vienmēr atceries, ka teju visas priekšspēles sākas ar kaislīgiem skūpstiem.

Foto: Shutterstock

2. Viņš ir ļoti ārišķīgs. Ir grūti iztēloties attiecības ar partneri, kurš nepārtraukti koncentrējas uz to, kā tu izskaties. Šāda izturēšanās sievietē ļoti ātri var radīt mazvērtības kompleksus un nevēlēšanos nodoties intīmām attiecībām. Sieviete vēlas būt mīlēta un pieņemta, nevis nepārtraukti sodīta par ārējo izskatu.

3. Viņš ir augstprātīgs individuālists. Šādi vīrieši galvenokārt parūpēsies tikai par savu vajadzību apmierināšanu visās dzīves jomās. Tajā skaitā arī seksā. Turklāt viņš visdrīzāk pat necentīsies uzzināt tavas vēlmes un vajadzības, lai tās apmierinātu.

4. Viņš vienmēr steidzās. Vīrietis, kas steidzās ikdienas dzīvē, visticamāk steigsies arī intīmajos mirkļos. Savukārt sieviete vēlas baudīt romantiku un kaislīgus mirkļus kopā ar gana pacietīgu partneri, lai abi spētu sasniegt augstākās baudas virsotnes.

Foto: pixabay

5. Viņš nepiekopj aktīvu dzīvesveidu. Ja vīrietis nav aktīva dzīvesveida piekritējs, tad visdrīzāk viņš nebūs spējīgs un ieinteresēts ļauties kaislīgiem mirkļiem guļamistabā. Sekss ir fiziska darbība, tāpēc fiziskā sagatavotība var būt tikai bonus intīmās attiecībās, lai izjusti kaislīgākus mirkļus kopā.

6. Viņš ir ļoti izklaidīgs. Ja vīrietis ir izklaidīgs un viņam ir problēmas koncentrēt uzmanību, tad vari būt droša, ka seksā viņš nebūs spējīgs koncentrēties uz to, ko dari, tavām vēlmēm un vajadzību apmierināšanu.

7. Viņš nerūpējas par savu higiēnu. Vīrietis, kurš nerūpējas par savu higiēnu ir bezatbildīgs un slinks. Slikta elpa, sviedru un sasvīdušu zeķu aromāts noteikti nav tās īpašības, ko sieviete meklē partnerī. Vēl jo vairāk, kopta un kārtīga sieviete vienkārši nevēlēsies ļauties intīmām attiecībām ar šādu vīrieti.

8. Viņš nevēlas pamēģināt neko jaunu. Intīmās attiecībās jābūt daudzveidīgam un elastīgam, lai gūtu jaunas seksuālās pieredzes. Pretējā gadījumā mīlēšanās var kļūt garlaicīga un pat apnicīga.

Foto: Pexels

9. Viņš lepojas ar savu seksuālo pieredzi. Vīrieši, kas lepojas ar savu guļamistabas pieredzi visbiežāk ir ļoti nepārliecināti vīrieši. Viņi skaļi runā par savām labākajām īpašībām un spējām, lai tādā veidā celtu savu pašapziņu.

10. Viņš nav uzticams. Spēja uzticēties ir visu attiecību pamatā. Turklāt uzticībai ir ļoti liela nozīme arī intīmajās attiecībās. Ja vīrietis ir nepārliecināts vai ļoti noslēpumains, tad visticamāk, šāds vīrietis nespēs iemantot sievietes uzticību.