Kokteilis
Mīli

10 lieliski veidi, kā izrādīt sievietei, ka tu viņu mīli0

Foto: Unsplash

Neļauj nelielām domstarpībām izjaukt jūsu attiecības, tāpēc arī pēc vairākiem kopdzīves gadiem atgādini partnerei, ka mīli viņu. Šiem atgādinājumiem ne vienmēr ir jābūt ievērojamiem, vai tik vien kā klasiskai frāzei – Es tevi mīlu. Esi spontāns un iekļauj šīs 10 darbības savā ikdienas dzīvesveidā. Galvenais izdari to patiesi un no sirds. Tici, tava partnere to patiesi novērtēs.

1. Iemūžini viņu fotogrāfijās, kad viņa tev šķiet skaista

Foto: unsplash

Pirmajā brīdī varētu šķist, ka esi dīvains vērotājs, taču viņa vienmēr novērtēs šo žestu. Turklāt, izvēlies īpašu mirkli, lai parādītu viņai fotogrāfijas, kuras esi iemūžinājis. Neaizmirsti viņai pateikt, ka viņa ir skaista un ka tāpēc tu esi iemūžinājis viņas skaistumu bildēs.

2. Iepriecini viņu ar ziediem tāpat vien

Foto: Pexels

Ziedus nav jādāvina tikai svētkos. Atceries, ka katra diena ir svētki,  tāpēc iepriecini savu partneri ar ziediem vienkārši tāpat. Atzīsti viņai, ka katra diena, ko pavadi ar viņu kopā, ir īpaša. Katra diena kopā ļauj jums mīlēt vairāk un stiprāk.

3. Uzraksti viņai mīlas vēstuli

Mūsdienu tehnoloģiskajā laikmetā, pasaule, šķiet, ir pazaudējusi spēju rakstīt skaisti un izpausties tintei uz papīra. Uzraksti viņai mazu mīlas vēstulīti, pastāsti viņai, kā jūties un ko domā, tikai vienīgā atšķirība, izdari to ar pildspalvu uz papīra. Gluži kā senos laikos. Ielūkojies viņā brīdī, kad viņa izlasīs šo vēstuli, viņa būs laimīga un aizkustināta. Šis ir patiešām lielisks veids, kā izrādīt mīlestību pret sievieti.

4. Nosūti viņai kādu fotogrāfiju no saviem ikdienas darbiem

Informē viņu par to, ko tu dari ikdienā, kad neesat kopā. Nosūti viņai kādu smieklīgu atgadījumu vai fotogrāfiju, parādi viņai, kā pavadi savu darba dienu. Vari būt drošs, ka viņa to uztvers ar smaidu.

5. Ieklausies viņā

Foto: pixabay

Patiesi ieklausies tajā, ko viņa tev stāsta, un centies atcerēties arī nianses. Galvenais netēlo, ka klausies viņā, vari būt drošs, ka sievietes to pamana. Sievietes patiešām novērtē, ja vīrietis spēj atcerēties arī sīkas nianses no sarunām. Tas tikai apstiprina, ka tu respektē un novērtē viņas viedokli, un vēlies uzzināt par viņu vairāk.

6. Runā ar viņu pa telefonu

Runājiet viens ar otru tā, kā cilvēki to darīja pirms sabiedrību pārņēma sarakstes internetā. Pārstājiet sarakstīties caur īsziņām un aplikācijām. Ļauj viņai dzirdēt tavu balsi, un priecājies, ka vari dzirdēt viņu. Protams, tas nenozīmē, ka tev jāmet pie malas visi ikdienas darbi, lai to vien darītu, kā runātu pa telefonu. Taču, darba dienas steigā tu taču vari atrast brīdi laika, lai piezvanītu un pajautātu, kā rit viņas diena. Izturies, kā tikko iemīlējies jaunietis vidusskolā. Tas atmodinās savstarpēju pieķeršanos un intimitāti jūsu attiecībās.

7. Motivē viņu

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Esi viņas galvenais atbalsts un motivācija. Nekad nenoniecini viņas sapņus un neapšaubi viņas spēju tos piepildīt. Pierādi, ka novērtē viņu brīžos, kad viņa mērķtiecīgi tiecas uz uzvarām savā dzīvē. Turklāt atceries, ka vislabākie pāri ir tie, kas motivē un iedvesmo viens otru kļūt labākiem.

8. Regulāri izsaki viņai komplimentus

Nekad nekautrējies izteikt komplimentus. Sievietes ir pelnījušas komplimentus, turklāt daudz. Viņa patiešām priecāsies dzirdēt no tevis pat visniecīgāko komplimentu. Ja redzi viņu satrauktu vai dusmīgu, atgādini, ka viņa ir drosmīga, spēcīga un pats galvenais – skaista. Izsaki komplimentus par viņas izskatu, pamani viņas pārvērtības, pasaki paldies par pagatavotām vakariņām, vai par to, ka viņa pacentusies radīt brīnišķīgu māju sajūtu jūsu kopīgajā dzīvesvietā. Viņa vienmēr jutīsies pateicīga un mīlēs šos vārdus.

9. Nenovērtē par zemu apskāvienus un skūpstus

Foto: Fotolia

Apskauj un noskūpsti savu mīļoto sievieti tik bieži, cik vien iespējams. Nav nekā patīkamāka par mīļotā cilvēka apskāvienu, kas liek justies droši un aizmirst dienas likstas.

10. Izrādi interesi par viņas hobijiem

Izrādot interesi par lietām, kas viņu aizrauj, tu izrādi, cik ļoti tu viņu mīli. Iesaisties viņas vaļaspriekos. Izlasi kādu no viņas mīļākajām grāmatām. Uzzini, ar ko saistīta viņas karjera. Noskaties kādu no viņas mīļākajām filmām. Tas ir veids, kā uzzināt ne vien vairāk par viņu, bet arī par sevi pašu. Turklāt, tas starp jums raisīs jaunas sarunu tēmas un piešķirs attiecībām dzirkstelīti.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv