Pat tik aizraujošā nodarbē kā mīlēšanās eksistē daži noteikumi, kurus vajadzētu ievērot, lai nekas nespētu sabojāt šo burvīgo brīdi, kā arī mirkļus pēc tam.

1. Pirmajā reizē ar jaunu partneri nekad nebūs galvu reibinošs sekss. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka tev nav ne mazākās nojausmas, kas patīk otram un ko tu no viņa vari sagaidīt.

2. Bez priekšspēles nevar gaidīt izcilu seksu (jā, runa ir par sievietēm). Un, ja kāds vīrietis mēģina tevi pārliecināt par pretējo, netici viņam, jo sievietes labsajūtu nosaka arī dažādi fizioloģiski procesi, kas “pamostas” tieši priekšspēles laikā.

3. Ja partneris kādreiz izsakās nievājoši par tavu ķermeni, nekavējoties pārtrauc ar viņu attiecības. Un pat nedomā dot viņam otru iespēju!

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

4. Seksa laikā nevajadzētu izmantot mīļvārdiņus – saulīte, zaķītis, lācēns… Tā var sarunāties ar mazuli bērnudārzā, nevis divu pieaugušu cilvēku attiecībās. Kāpēc tā? Tas gluži vienkārši aizbiedē erotisku noskaņojumu!

5. Mīlēšanās laikā var atgadīties dažādi smieklīgi brīži: jocīgas skaņas, smieklīgas sejas izteiksmes un kompromitējošas pozas – tas viss ir smieklīgi un amizanti, nevis jocīgi vai neērti.

6. Kad tu novelc savas drēbes, neaizmirsti par zeķēm (it īpaši šis atgādinājums attiecas uz vīriešiem!). Pretējā gadījumā tas izskatās dīvaini un nesekmē seksuālo uzbudinājumu.

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

7. Sievietes, atcerieties, ja vēlaties, lai vīrietis izdara kaut ko īpašu, palūdziet viņam par to. Viņš nevar uzminēt jūsu domas!

8. Kaislīgs sekss – tas ir forši, bet dažkārt nākas gulēt katram savā gultas pusē, jo ir karsti. Neapvainojies uz savu partneri, ja viņš tā rīkojas, tas nav tāpēc, ka viņam pret tevi nav jūtu.

9. Ja tu vēlies ar šo cilvēku vēl kādreiz satikties, neej prom tad, kad viņš ir aizmidzis. Tas, pirmkārt, ir vienkārši nepieklājīgi. Otrkārt, partnerim nebūs skaidrs, kāpēc tu tā izrīkojies.

10. Neatkarīgi no izsargāšanās veida, pēc mīlēšanās ar jaunu partneri ir jāapmeklē tualete. Nomazgāšanās pēc mīlēšanās palīdzēs novērst dažādas iespējamās infekcijas un pat saslimšanas.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem