Kokteilis
Mīli

10 lietas sievietes izskatā un uzvedībā, kas ļoti patīk vīriešiem0

Foto: Pexels

Vai esi kādreiz aizdomājusies par to, kurš elements sievietes tēlā var padarīt viņu īpaši pievilcīgu pretējā dzimuma acīs? Smaids, garas kājas vai lielas krūtis? Nekā! Izrādās, ka ir daži neapzināti mehānismi un paņēmieni, kuri ietekmē vīriešu gaumi, tādējādi padarot viņu izvēli iepriekš prognozējamu. Kas tās par pazīmēm izskatā, kuras liek sajukt prātā stiprā dzimuma pārstāvjiem? Piedāvājam iepazīties ar 10 šādām pazīmēm!

1. Vidukļa apkārtmērs proporcionāls gurniem attiecībā 7:10

Neviens tev neskries pakaļ ar centimetrmēru vai svariem, bet novērtēt iepatikušās skaistules figūru vīrietim ir pilnībā pa spēkam. Vīriešiem var īpaši nākties satraukties par savu asins cirkulāciju, ja sievietes viduklis un gurni ir proporcionālā attiecibā 7:10 (60-90, 70-100, 80-110). Tas nozīmē, ka nav obligāti jāatbilst modeļu standartiem, cik jāpievērš uzmanība ķermeņa kopējai harmonijai.

2. Sievietes sejas simetrija

Kāds cits svarīgs aspekts ir partneres skaistā seja. Un šeit būtiska ir visu sejas līniju simetrija. Jo vairāk pāris kļūst viens otram tuvāki, jo arvien pievilcīgāka un fiziski veselāka šķiet dāma, un vīrietim nerodas šaubas, ka sievietei piemīt lieliski gēni. Asimetrijas gadījumā sievietēm var būt anomālijas olnīcu darbībā, mēdz būt slikta veselība un problēmas ar auglību.

3. Gari un spīdīgi mati

Starp mežonīgu meiču ar īsu matu griezumu un dīvu ar bieziem matiem stiprais dzimums, visticamāk, dos priekšroku pēdējai. Tas saistīts ar vīrieša dabīgajiem instinktiem, kuri saista garus matus ar sievietes dzīves enerģiju, lielisku raksturu un auglību. Bet, ja tev sirdij tuvāki ir īsi mati, esi tu pati. Nav nekas vērtīgāks par dabīgumu!

Foto: Pexels

4. Muguras izliekums 45°

Psihologs D.Luiss izlēma noskaidrot, kas patiešām patīk vīriešiem – liela pēcpuse vai muguras izliekums, kas liek dibenam izskatīties lielākam un pievilcīgākam? Vairākkārtēji eksperimenti apstiprināja, ka dibena lielums nebūt nav svarīgāks par meitenes spēju ieņemt efektīvu pozu, ar to pašu liekot akcentu uz skaistu izliekumu muguras lejasdaļā. Līdzās tam tika analizēta vīrieša reakcija, skatoties uz sievietes muguras izliekumu dažādos leņķos. Rezultāti parādīja, ka ideālais cipars ir muguras izliekums 45,5 grādu leņķī.

5. Garas rokas

Ja tu domāji, ka vīrieši jūk prātā no modeļu kājām, vari sevi uzskatīt par stereotipu upuri. Francijā un Lielbritānijā veikti vairāki eksperimenti, lai noskaidrotu, kurām sievietes daļām vīrieši dod priekšroku. Pie kāda rezultāta viņi nonāca? Izrādījās, ka lielākā daļa aptaujāto vīriešu neslēpa savu interesi par sievietes vecumu, gurniem, vidukli un… rokām. Un, jo garākas rokas, jo labāk. Šis atklājums ir labs stimuls apgūt modes knifiņus, kas palīdzēs vizuāli pagarināt tavas rokas.

6. Patīkams ķermeņa aromāts

Gluži kā sievietes spēj noteikt sava partnera testosterona līmeni, orientējoties tikai uz viņa sviedru smaržu, tā arī vīrieši pēc sievietes dabīgās ķermeņa smaržas var viegli noteikt viņas veselības stāvokli un kopumā apjaust viņas pievilcību. Izrādās, ķermeņa signāli var daudz ko pastāstīt par partneru ģenētisko saderību, imūnsistēmu un hormonāliem traucējumiem.

7. Žilbinošs smaids

Runājot par vārdu “žilbinošs”, mēs domājam dāmu zobu stāvokli. Jo tie ir baltāki un taisnāki, jo pievilcīgāka dāma šķiet pretējam dzimumam. Veselīgi zobi ir tiešs rādītājs stiprai veselībai un sievietes reproduktīvai vērtībai. Par laimi, mūsdienu medicīnas sasniegumi palīdz viegli un bez problēmām izlabot nepareizu sakodienu, kā arī var padarīt zobus žilbinoši baltus.

Foto: Pexels

8. Augsts balss tonis

Zemas sieviešu balsis tiek apdziedātas tikai grāmatās, jo reālajā dzīvē vīriešiem patīk skanīgas, meitenīgas balsis, kas viņiem asociējas ar jaunību, vieglumu un neaizsargātību. Starp citu, augstu balss toni piešķir sieviešu hormons estrogēns.

9. Akcents uz sarkano krāsu

Mežonīgajā dabā sarkanā krāsa signalizē par to, ka dzīvnieks meklē partneri, lai pārotos. Mēs neesam tikuši diez ko tālāk, reaģējot uz šo zīmi līdzīgā veidā. E.Eliota un D.Nīesta eksperimenti apstiprināja, ka sarkana šalle, lūpu krāsa vai kleita padara meiteni iekārojamu, un vīrieša acīs sieviete kļūst vēl skaistāka. Šādu reakciju nosaka bioloģiskā programma un instinktīvā atmiņa.

10. Labs garastāvoklis

Šis punkts ir ne tikai pēdējais, bet arī pats svarīgākais. Lai arī cik pievilcīga no ārpuses nebūtu meitene, ar ideālu ķermeni, mirdzošiem matiem un brīnišķīgu balsi, uz viņas fluīdiem neviens nereaģēs, ja labsirdīga smaida vietā viņa uzliks ar visu neapmierinātas un dusmīgas personas masku. Neapmierinātas, skumjas vai saskābušas skaistules banāli atbaida vīriešus.

Foto: Pexels

Izrādās, ka instinkti ir instinkti, un dabas dotumi ir dabas dotumi. Bet tai pašā laikā priecīgs noskaņojums un atvērtība ceļ tavas pozīcijas vīriešu acīs, dodot acīmredzamas priekšrocības. Un, ja daba nav apdāvinājusi ar dažādiem labumiem, tev ir nepieciešams uzsvērt savu harizmu, šarmu un prasmi pareizi akcentēt savus plusus. Galu galā patiesais skaistums nerodas uzreiz, to vajag radīt ar rūpīgu darbu. Piekrīti?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv