Kokteilis
Mīli

10 lietas, par ko sieviete domā, pirmo reizi izģērbjoties vīrieša priekšā0

Foto: Shutterstock

Vai vīrieši kādreiz ir jutušies neērti izģērbjoties un parādot kailu ķermeni sievietes priekšā? Ir pierādīts, ka lielākā daļa vīriešu par to patiesībā nemaz neuztraucās. Taču ar sievietēm ir krietni citādāk. Sievietes vienmēr uztraucās par savu ķermeni, pat tad, ja viņa ir jau ilgstošās attiecībās ar stabilu partneri.

Lai arī sieviešu un vīriešu domas bieži vien ir līdzīgas, jo īpaši intīmos brīžos, izģērbjoties vīrieša priekšā, sievietes prātā var būt neskaitāmas domas, kas ir pilnīgi pretējas tam, ko tajā brīdī domā vīrietis.

Lūk, 10 visbiežākās domas sievietes prātā, kas rodas, kad viņa izģērbjas vīrieša priekšā:

1. Tā esmu patiesā es, un es ceru, ka viņam patīk tas, ko viņš redz. Viņa apzinās, ka tas ir būtisks moments jūsu attiecībās, neskatoties uz to, kāds būs turpinājums. Šādā veidā sieviete izrāda savu uzticību un neaizsargātību. Turklāt viņa vienmēr satraucās par to, ko vīrietis domā, ieraugot viņu kailu.

Foto: Fotolia/ Schum

2. Kādēļ viņš uz mani tā skatās? Vai kaut kas nav kārtībā ar maniem matiem? Brīžos, kad vīrietis patiešām nopietni vēro sievieti, viņa vēlas ielīst vīrieša prātā, lai redzētu visu, ko viņš tajā brīdī domā. Bet viņa nevar. Viņa var tikai domāt savā prātā, un tieši tas padara viņas vai trakas.

3. Ak kungs, ir tik auksts. Jo mazāk apģērba, jo aukstāk kļūst. Un neskatoties uz to, cik romantisks un, iespējams, erotisks ir jūsu intīmais mirklis, nereti viņas domās tikai par to, cik auksts ir telpā.

4. Es ceru, ka viņš neiebilst pret to, ka neesmu veikusi vaksāciju. Dažiem puišiem patīk matiņi, dažiem nepatīk. Turklāt, kā gan sieviete varētu zināt, kurai kategorijai pieder viņas jaunais partneris?

5. Man droši vien vajadzēja izģērbties seksīgāk. Sieviete vienmēr vēlas pievērst uzmanību detaļām. Viņa zina, ka intīmo attiecību uzsākšana ir liels notikums jūsu turpmākajās kopdzīvē, tāpēc viņa tam pievērš nopietnu uzmanību. Pat kaut kas tik vienkāršs, kā drēbju novilkšana var raisīt viņā neskaitāmas domas.

Foto: Shutterstock.com

6. Ko man darīt, lai izskatītos seksīgāka? Tieši tā, brīdī, kad sieviete jau ir izģērbusies un stāv vīrieša priekšā kaila, viņa vēlas izskatīties seksīga un atstāt par sevi labu iespaidu. Tāpēc viņa ļoti piedomā par katru savu kustību, lai izslēgtu jebkādus neveiklus brīžus.

7. Vai man vajadzētu saglabāt acu kontaktu brīdī, kad izģērbjos? Viņa zina, ka tas ir ļoti intīms brīdis jūsu attiecībās. Un tomēr, viņa nav pārliecināta vai viņai vajadzētu saglabāt acu kontaktu ar tevi brīdī, kad viņa izģērbjas.

8. Es domāju, cik dīvaini būtu, ja es tagad skatītos spogulī. Sieviete šādā brīdī tiešām vēlas redzēt sevi no malas. Viņa grib būt pārliecināta, ka izskatās perfekti un vīrietim patīk pilnīgi viss, ko viņa dara.

9. Vai man izģērbties pašai, vai ļaut, lai vīrietis mani izģērbj? Viņa nav pārliecināta par to vai vēlas izģērbties pati, vai ļaut vīrietim viņu izģērbt. Viņa vēlas, lai arī vīrietis jūtas iesaistīts procesā.

Foto: Shutterstock

10. Man šķiet, es viņam tiešām patīku. Protams, ne visas sievietes vienmēr būs uztrauktas, izģērbjoties vīrieša priekšā. Ir tik daudz spēcīgas un neatkarīgas sievietes, kuras izstaro uzticību un pašpārliecinātību. Viņas zina, ka ir īpašas, tāpēc neuztraucās par savu kailumu, esot kopā ar vīrieti.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
18 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
29 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
25 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
17 minūtes