Kokteilis
Mīli

10 lietas, ko vīrietim ir ļoti grūti tev piedot. Nejoko par tām!2

Foto: Pexels

Tavs mīļotais sevi uzskata par asprātīgu un jautru, viņš bieži jokojas un paķer tevi “uz zoba”, bet viņam pašam nepatīk, ka paķircina viņu? Atceries, ja to dari, taviem jokiem jābūt “uzmanīgiem”, jo ir lietas, ko vīrieši neaizmirst un nepiedod, pat, ja tas ir bijis tikai joks…

1. Nejoko par viņa sapņiem

Piemēram, viņš sapņo, ka kādreiz varēs aizlidot kosmosā. Netraucē viņam, nejoko, nezobojies. Ne jau tāpēc viņš dalījās ar tevi par savu sapni, lai tu par viņu pasmietos.

2. Nejoko par viņa mammu

Mamma – tas ir svēts cilvēks viņa dzīvē. Tāpēc kritika, vēl jo vairāk jociņi ar zemtekstu, vīrietim par mammu ir absolūti nepieņemami.

3. Nejoko par viņa izskatu

Viņš diez vai izrādīs, ka viņu ir “aizķēris” tavs jociņš par viņa alus vēderiņu vai matiem, kas atkāpjas. Taču viņš neaizmirsīs. Jā, vīrieši parasti nepievērš tik daudz uzmanības savam ārējam izskatam kā sievietes, taču arī viņi vēlas izskatīties pievilcīgi un jauni.

4. Joki kā šantāža

Diemžēl šo pieprot daudzas sievietes. “Mīļais, tu atkal darbā esi tik ilgi aizkavējies? Paliec, paliec, man paliks vairāk laika mīļākajam…”, “Nebūs kažoka, nebūs zupas, nebūs kotleles, nebūs seksa. Hahaha”. Bet viņam tas neliksies smieklīgi. Un patiesībā, tas vispār nav smieklīgi.

5. Nejokojies par viņa algu

Viņš to uztvers sāpīgi. Tev šķiet, ka viņš slikti cenšas? Parunā ar viņu par to, bez stulbiem jokiem: “Tu mani uz randiņu aicini? Tad drīzāk labāk mājās paēdīsim, padzersim, jo ar tavu algu nepietiks, lai aizietu uz pieklājīgu restorānu”. Un tamlīdzīgas lietas ir patiešām pazemojošas.

6. Nezobojies par viņa vaļasprieku

Viņš kā mazs puika kolekcionē mašīnītes vai markas? Brīnišķīgi! Kad viņš tev rādīs savu kolekciju, nesmejies par to, viņa vaļasprieks viņu iedvesmo. Un viņam uz to ir tiesības.

7. Neapsmej viņa apģērbu

Jā, vīrieši mēdz lietas uztvert citādi kā mēs. Bet, ja tu smiesies par viņa mīļāko T-kreklu, ko viņš uzskata par ļoti foršu, tas viņam būs nepatīkami.

8. Nesmejies par viņa dāvanām

Tu pat iedomāties nevari, cik ilgi un rūpīgi viņš to ir izvēlējies. Nepatīk? Parunā ar viņu par to, bet vēl labāk, pirms nākošajiem svētkiem izstāsti, ko tu vēlētos saņemt dāvanā. Viņš būs pateicīgs, ka esi atvieglojusi viņam uzdevumu. Bet ja reiz dāvana jau ir nopirkta un tev uzdāvināta, neuzdrīksties par to smieties!

9. Nesmejies par viņa seksualitāti

Viņš seksa laikā izdveš dīvainas skaņas? Jocīgi piever acis? Varbūt viņš uztraucas, bet varbūt nezina, ka tas tev šķiet jocīgi. Nesmejies par to. Tieši dēļ tā, ka partneres par šādām lietām ķiķina, daudzi vīrieši kļūst impotenti un vēsi pret seksu. Ja tev tas galīgi nepatīk, labāk pārtrauc ar viņu attiecības, taču nezobojies.

10. Nekad nesmejies par viņa jūtām

Šis ir bez komentāriem. To nedrīkst darīt nekad un nekādos apstākļos. Pretējā gadījumā – viņš to nespēs piedot.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv