Kokteilis
Mīli

10 lietas, ko sievietes vīriešos vērtē visaugstāk0

Foto: Pexels

Daudzi vīrieši savā dzīvē cenšas atbildēt uz mūžīgo jautājumu – ko īsti vēlas sievietes? Godīgi sakot, mēs to bieži nezinām pašas… Ja runa ir par vēlēšanos kopumā. Taču katrs atsevišķs mirklis bieži vien ir kā atklāsme – kas īsti viņai ir pietrūcis! Un, visbiežāk, sievietes vēlēšanās, runājot par attiecībām, ir tāda, lai vīrietis beigtu uzvesties kā izlutināts mammītes puika un iemācītos būt vīrišķīgs.

Un, lūk, ko sievietes sagaida no vīriešiem attiecībās.

1. Viņš prot gatavot

Apgalvojums, ka vīrieši ir lieliski pavāri, nav radies uz līdzenas vietas. Nemaz nerunājot par to brīdi, kad vīrietis gatavo viņai – tas rada pārliecību par to, ko viņš spēj. Un šis mazais talants, starp citu, ļoti, ļoti patīk sievietēm.

2. Viņš prot labi braukt ar auto

Labi, šajā gadījumā, ir sinonīms vārdam droši. Jā, protams, viņš pilnīgi kontrolē situāciju uz ceļa, taču tas nebūt nenozīmē, ka ar vienu roku ir jātur stūre, ar otru – jāber kafijas krūzītē cukurs vai jātur mobilais telefons. Sievietes nešaubās, ka vīrieši to spēj. Gluži vienkārši viņas vēlētos, lai viņi tā nedara.

3. Viņš runā par savām vēlmēm

“Mājienu māksla” – to labāk atstāt sievietes ziņā. Patiešām, vīriešiem ļoti slikti sanāk kaut ko pateikt “vedinot” uz kādu ideju. Patiesībā sievietes neko nesaprot. Viņas būtu ļoti pateicīgas, ja vīrieši par savām vēlmēm runātu tiešā valodā.

4. Viņš ir kopts

Vīrietis, kas rūpējas par savu izskatu, vienmēr sievietei ir patīkams. Tas attiecas uz visu: uz matiem, nagiem, ādu un apģērbu.

5. Viņam ir laba humora izjūta

Vēlaties iekarot sievieti – sasmīdiniet viņu! Tas nostrādā gandrīz vienmēr. Protams, tas nenozīmē, ka anekdotes ir jāstāsta, piemēram, intīmās tuvības laikā. Bet galvenais atcerieties, ka sievietes smiekli ir jūsu panākumu atslēga.

6. Viņam patīk pieskārieni

Sievietes ļoti mīl izjust pieskārienus – nejaušus, galantus, bet tomēr pieskārienus. Glāsti, rokas iedošana, plauksta uz viņas muguras – sievietes dēļ tā ir kā bez prāta.

7. Viņš kontrolē situāciju

Ja sievietei blakus ir vīrietis, kas liek viņai justies droši – tas ir ikvienu stabilu attiecību pamatā. Sievietes meklē vīrieti, kam blakus viņas var justies mierīgi, droši un komfortabli.

8. Viņam piemīt tēva instinkts

Jā, šis faktors sievietes piesaista. Kā minimums, sniedz viņai pārliecību, ka bērnu viņai nenāksies audzināt vienai un tikt ar visiem pienākumiem galā vienai pašai.

9. Viņš skatās acīs

Acis ir cilvēka dvēseles spogulis. Bet pēc vīrieša acīm ir ļoti viegli pateikt, par ko viņš tobrīd domā. Un, protams, acu kontakts nozīmē to, ka viņš patiesi ir ieinteresēts sarunā ar sievieti.

10. Viņš ir prasmīgs

Protams, ja viņš nopelna pietiekoši daudz naudas, lai varētu noalgot meistaru, kas saremontē jūsu mājokli – tas nav slikti. Taču ja viņš to visu prot pats – tas ir vēl labāk. Vismaz sievietes tā uzskata. Jo tas, kā minimums, ir ļoti vīrišķīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
21 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
42 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas